Online Cep Merkezi > Cihazlar > Turbo Vodem

Turbo Vodem

 • Turbo Vodem
 • Turbo Vodem

Vodem hakkında

• 3G şebeke destekli

• Huawei HiLink teknolojisi

• SMS Desteği


Vodafone Beyin Takımı sunar: Turbo Vodem

Süper İnternet'e Turbo Vodem'le süper hızla bağlanın..

Linux Yazılımı için (İngilizce)


 

TurboVodem

Turbo Vodem Kampanyası
Herkes bilgisayardan internete dilediğince bağlansın diye faturalı ve faturasız Vodemnet paketleri Vodem hediyeli!
Kim demiş 3G'nin nimetlerinden faydalanmak için cep telefonu şart diye? Vodafone ile geniş düşünün. Şimdi Vodem'lerle yani Vodafone Mobil Modem'lerle dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde bilgisayarınızla internete bağlanabilir, süper hızlı internetin keyfini özgürce yaşayabilirsiniz. 

Laptop'ta USB girişine takılmasının ardından çok kısa bir süre içinde internete erişim sağlayan Vodafone Turbo Vodem, internete bağlanırken söz konusu olabilecek çevirme, sürücü yükleme ya da manual konfigürasyon gibi tüm işlemleri ortadan kaldırıyor. Böylece, cok daha çabuk şekilde internete bağlanan müşterilerimiz zamandan kazanıp anında internete bağlanıyor. 

Sayfa başına dön

Turbo Vodem

Üretici : Vodafone

Kutunun İçindekiler

 • Kullanım klavuzu
 • Garanti Belgesi

Görüntü & Boyut

Boyut (mm)

Ağırlık

 • 80 gr

Hafıza & Pil

micro SD Desteği

Bağlantı

3G

GPRS

HSDPA

 • 21.6 Mbps

HSUPA

 • 5.76 Mbps

2G Frekans Bandı

 • GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz

3G Frekans Bandı

 • HSDPA/UMTS 2100/900 MHz

Diğer

SMS Desteği

Tak&Çalıştır Desteği

Windows Sistem Gereksinimleri

 • Windows XP SP3, Windows Vista SP1/SP2,Windows 7

MAC Sistem Gereksinimleri

 • Mac OS X 10.5 ve 10.6

Turbo Vodem Kampanyası Esasları 

İlgili kampanya bireysel ve kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez. 

Vodemnet paketlerinde dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.

İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.

İlgili fatura dönemi içerisinde kampanya kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.

Seçilen paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur. 

Abonelerin sms ve/veya ses kullanımları ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir. 

6 Aylık indirimli dönemin sonunda aboneler 4GB paketin o dönemdeki indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.

Paket kapsamında belirlenmiş olan kullanım miktarının aşılması durumunda her 10MB'lık kullanım 50 Kuruş olarak ücretlendirilir.

Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.

Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone Tip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, abonenin mevcut tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi, GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.

Cezai şart tutarı “(Cihaz Bedeli – (cihaz taksit bedeli*kampanyada kalınmıs ay sayısı)-cihaz ön ödemesi)+ verilen indirimler ” olarak belirlenmiştir. 

Abonenin taahhüt süresinin son ayında, en geç hesap kesim döneminde, taahhüt süresinin bitmesinin ardından hattına tanımlı paketini değiştirmeyi talep etmediği durumda, taahhüt süresini takip eden dönemde kampanya kapsamında hattına tanımlanmış olan tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir
Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. 

Kurumsal müşteri numarasına bağlı 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilirken; bir bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir. 

Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

Kampanya kapsamında aboneler başka bir data paketine geçiş yapamaz. Ancak isterlerse mevcut paketlerine ek olarak saatlik/günlük/haftalık Vodemnet paketi satın alabilirler.

Kampanya kapsamında aboneye sunulan 4GB mobil internet paketi Aylık 4GB Vodemnet paketi ile aynı özellikleri taşımaktadır.
Kampanya sonlanma tarihi 31.03.2013 'dür

Sayfa başına dön