Online Cep Merkezi > Tarifeler > Yıllık Abonelik Red Maksi Kampanyası

Yıllık Abonelik Red Maksi Kampanyası

Tarifeleri göster

Tarife aylık sabit ücretinde 25 TL indirim fırsatı

12

Ay ,

Ayda

80 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

Vodafone Red tarifeleriyle sınırları kaldırın

Red Mini, Red Maksi ve Red+ tarifesinde Vodafone'lular ve sabit hatlarla sınırsız, diğer yönlere binlerce dakika konuşabilir ve her yöne binlerce SMS atabilirsiniz.

Üstelik; Türkiye'de bireysel faturalı tarifelerde ilk ve tek olan yurt dışı avantajı sayesinde; Red tarifelerindeki her yöne dakikalarınızı yurtdışında belirtilen ülkelerdeki sevdiklerinizi ararken de kullanabilirsiniz!* Aranabilecek ülkeler ve yurt dışı aramalara ilişkin önemli bilgiler için lütfen "Tüm Detaylar" sekmesini inceleyin.

Red Maksi ve Red+ tarifelerindeki tüm abonelerimiz, Red Mini tarifesindeki kontratlı abonelerimiz Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyasına katılarak, özel müşteri hizmetleri, mobil hizmet ekibi Red Team, Backup Kişisel Asistanlık Hizmetleri indirimlerden yararlanabilecekler. Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayın.

Yıllık Abonelik Red Kampanyası

Aylık sabit ücret: 80 TL

Her yöne 3000 dk

Her yöne 3000 SMS

3 GB internet

Avantaj: Vodafone'lularla ve Sabit Hatlarla SINIRSIZ konuşma

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Red Tarifleri Yillik Abonelik Kampanya Esaslari

01.01.2014 itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33,25 KR/SMS olarak güncellenmistir.

Red Mini tarifesindeki aboneler 12 ay taahhüt vermeleri karsiliginda tarifenin aylik paket ücreti üzerinde aylik 15TL indirim

Red tarifesindeki aboneler 12 ay taahhüt vermeleri karsiliginda tarifenin aylik paket ücreti üzerinde aylik 25TL indirim

Red+ tarifesindeki aboneler 12 ay taahhüt vermeleri karsiliginda  tarifenin aylik paket ücreti üzerinde aylik 35TL indirim hakkina sahip olacaktir.

Aboneler kampanya dönemi içerisinde kampanyadan çiktiklarinda, tarifelerini degistirdiklerinde, hatlarini iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarinda, ön ödemeliye geçis yaptiklarinda, numaralarini baska operatörlere tasidiklarinda kampanyadan yararlanma haklarini kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasina taahhüt cayma bedeli yansitilacaktir. Cayma bedeli  kampanya içinde kalinan her ay için yapilmis olan kampanya indirimlerinin toplamidir.

Kampanyaya katilim ve kampanyadan çikis anlik olacaktir.

Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalariyla birlikte kullanilamaz. Taahhütlü diger kampanyalara girmek isteyen müsterilerin bu kampanyadan çikmasi gerekmektedir.

Vodafone kampanyayi istedigi tarihte sona erdirme hakkini sakli tutar.

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafindan belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapma hakki saklidir.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

Kampanya 02.05.2013 tarihine kadar yapilan basvurularda geçerlidir.

Kampanya taahütnamesi için tiklayiniz.

4 Nisan 2013 itibariyle yurtiçi arama ücreti 43,89 krs/dk,  yurtiçi internet 0,40 kr/Kb olarak güncellenmistir.

4 Nisan 2013 itibariyle yurtdisi arama ücretlerine yapilacak revizeler su sekildedir: 1. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,45 TL; 2. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,90 TL; 3. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 1,55 TL; 4. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 2,75 TL olarak güncellenmistir.

Sayfa basina dön

?