Online Cep Merkezi > Tarifeler > Yıllık Abonelik Kampanyası ile Hesabını Bilen Mini Tarifesi

Yıllık Abonelik Kampanyası ile Hesabını Bilen Mini Tarifesi

Tarifeleri göster

12 ay kalma sözünüze her yöne 500 dakika,50 SMS,50 MB

12

Ay ,

Ayda

23 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

6 Mart 2013'ten itibaren yeni abone alımına kapatılmıştır!

İstemedikçe paket tutarını aşmayan Hesabını Bilen Mini tarifenizde 12 ay kalma sözü verin, Her yöne 500 dakika, 50 SMS, 50 MB internete 12 ay boyunca ayda 27 TL yerine 23 TL’ye sahip olun!

ABONEYILLIK yazıp 7000’e ücretsiz göndererek, kampanyaya katılabilirsiniz.

Hesabını Bilen Tarifeler’le ne ödeyeceğini bilmenin kolayı Vodafone'da!

Hesabını Bilen Tarifeler limitine gelince durur, ücretsiz bir SMS ile limiti arttırılabilir, böylece siz istemedikçe paket tutarını asla aşmaz. Ne ödeyeceğinizi bilmek işte bu kadar kolay!

LİMİTİNE GELİNCE DURUR!

Hesabını Bilen Tarifeler'de aylık paketinizin tamamını kullandığınızda hattınız bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalır. Böylece farkında olmadan paketinizi aşmazsınız.

Sayfa başına dön

ÜCRETSİZ BİR MESAJLA KOLAYCA LİMİTİNİZİ ARTTIRABİLİRSİNİZ

Eğer ayın geri kalanında kullanımınıza devam etmeniz gerekiyorsa veya paketinizle sahip olduğunuz avantajlar haricinde kullanım yapmanız gerekiyorsa, 7999'a EKLE yazıp göndereceğiniz ücretsiz bir SMS yoluyla hemen 5 TL'lik Ek Paket alabilir ve bu paketi tüm iletişim ihtiyaçlarınızda kullanabilisiniz.

Üstelik Ek Paket'ten yapacağınız her yöne konuşmalarınızın dk'sı da yalnızca 10 kr.

İstediğiniz zaman ve ayda istediğiniz kadar alabileceğiniz Ek Paket(ler)inizin bakiyesini BAKIYE EK yazıp 7999'a ücretsiz göndererek öğrenebiliyorsunuz. Ek paket ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Sayfa başına dön

BAKİYENİZİ ANLIK OLARAK SORGULAYABİLİRSİNİZ - *7999#

Faturalı bir tarifede gecikmesiz, gerçek zamanlı yani ANLIK sorgulama imkanı vermesiyle de Türkiye'de bir ilk olan Hesabını Bilen Tarifeler'de, paketinizde O AN ne kadar kaldığını *7999#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilisiniz. *7999#'yi arayarak yaptığınız sorguda, ekranda göreceğiniz servis mesajındaki bilgi size 48 saat veya 24 saat öncesinin değil, o anın bilgisini verir. Böylece kullanımınızın güncel durumunu devamlı takip edebilirsiniz.

Sayfa başına dön

CEP LİRA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ

Tarifenizle aylık paketiniz bittiğinde veya haricinde kullanım yapmak için ücretsiz bir SMS'le Ek Paket satın alabileceğiniz gibi, bu ihtiyaçlarınız için faturasız abonelerin yaptığı gibi Cep Lira da yükleyebilirsiniz. Bunu tüm Cep Lira yükleme kanallarından yapabilir, yüklediğiniz Cep Lira'ların bakiyesini de *123#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz. Cep Lira ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Hesabını Bilen Tarifeler'le daha da avantajlı konuşmak, mesajlaşmak ve internete girmek için tarifenize ek olarak konuşma, mesaj veya internet seçeneği alabilirsiniz. Bu tarifelerle geçerli paketler için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Seçenekler alanını inceleyebilirsiniz.

Hesabını Bilen Tarifelerle sahip olduğunuz yurtiçi her yöne konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı haricinde yapacağınız diğer kullanımlar için (Örn: yurtdışını arama, yurtdışında kullanım, özel servis numaraları arama, içerik servisi abonelikleri gibi) Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Yıllık Abonelik Kampanyasıyla Hesabını Bilen Mini

Aylık sabit ücret: 23 TL

Her yöne 500 dakika

Her yöne 50 SMS

50 MB internet

 

Avantaj: Paket aşımı yok!

Paket bittiğinde veya haricindeki kullanımlar, 6 TL'lik Ek Paket alarak veya Cep Lira yükleyerek yapılabilir.


Mevcutta Hesabini Bilen Mini abonesiyseniz, Hesabini Bilen Yillik Abonelik Kampanyasi’na katilmak için ABONEYILLIK yazip 7000'e ücretsiz SMS göndererek hemen kayit olabilirsiniz.

 

Hesabini Bilen Mini tarifesine geçmek içinse HBMINI yazip 7048'e mesaj gönderebilirsiniz. 

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz. 

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi; diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Online Self Servis'ten "Tarife Islemleri" adimindan hemen tarife degisikligi yapabilirsiniz.

Online Self Servis üyesi degilseniz hemen üye olmak için tiklayin. 

 • Kampanya kapsamında, Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi tarifesindeki aboneler 12 fatura dönemi tarifede kalma sözü vermeleri karşılığında tarifenin aylık paket ücreti üzerinde aylık 4TL indirim hakkına sahip olacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini Hesabını Bilen Mini veya Hesabını Bilen Midi haricindeki tarifelere geçerek değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli  kampanya içinde kalınan her ay (fatura dönemi) için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır.
 • Kampanyaya katılım ve kampanyadan çıkış anlık olacaktır.
 • Kampanyaya katılım yapılırken, eğer ilgili tarifeye içinde bulunulan fatura döneminde geçiş yapılmışsa, tarifenin aylık sabit ücreti bir sonraki fatura kesim dönemine kadar olan gün sayısı oranında yansıtılmışsa ve bu miktar 4 TL'den küçükse kampanya indirimi aylık tarife ücreti kadar yansıtılır.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Bir müşteri maksimum 3 GSM hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Paketi satın alacak abonenin TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalıdır ve abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.
 • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanya 06.03.2013 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.
 • Taahhütname için tıklayın.
 • Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
 • 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri ile yapılan görüşmelerin ücreti arama başına 1 dk, dakika hakkınız yoksa 43,80 Kr’tur.

4 Nisan itibariyle Hesabını Bilen Ek Paket ücreti 6 TL olarak, yurtdışı arama ücreti güncellenecektir. Ek Paket ücreti 6 TL olacaktır. Yurtdışı arama ücreti ve detaylarına “Yurtdışını Arama” sayfasından ulaşabilirsiniz.


Hesabını Bilen Mini Tarifesi’nin Yıllık Abonelik Kampanyası haricindeki detayları için, kampanyasız tarifenin tüm detaylar sekmesini tıklayarak inceleyebilirsiniz.