Online Cep Merkezi > Tarifeler > Sınırsız Kampanyası ile Cep Avantaj Mini Süper

Sınırsız Kampanyası ile Cep Avantaj Mini Süper

Tarifeleri göster

12 ay kalma sözünüze her yöne 500 dk, Vodafone’lularla SINIRSIZ konuşma

12

Ay ,

Ayda

35 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

12 Mart tarihinden itibaren abone alımına kapanmıştır

Numaranızı Vodafone’a taşıyarak, Vodafone’dan yeni bir hat alarak veya Vodafone faturasızdan faturalıya geçerek Cep Avantaj Mini Süper tarifesinde 12 ay kalma sözü verin, ayda sadece 1 TL ek ödemeye her yöne dakikalarınıza ek tüm Vodafone’lular ile sınırsız konuşma kazanın!

Sınırsız Kampanyası ile Cep Avantaj Mini Süper

Aylık sabit ücret: 35 TL

Her yöne 500 dk, Vodafone’lularla sınırsız konuşma

Kampanyaya son 30 gün içerisinde numarasını Vodafone’a taşıyan, Vodafone’dan yeni hat tesisi edenler ve Vodafone faturasızdan geçenler katılabilirler.

Cep Avantaj Mini Süper tarifesine geçmek için "AVANTAJ34" yazıp 7048'e SMS gönderebilirsiniz.

Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz. 

VF SINIRSIZ yazıp 7048’e ücretsiz SMS göndererek katılabilirsiniz.

• Kampanya kapsamında: Cep Avantaj Mini Süper tarifesindeki, numarasını son 30 gün içerisinde Vodafone'a taşımış olan veya yeni hat tesis etmiş veya Vodafone faturasızdan faturalıya geçen aboneler 12 fatura dönemi taahhüt vermeleri  ve tarife ücretlerine ek aylık 1 TL ödemeleri karşılığında Vodafone içi sınırsız konuşma hakkına sahip olacaktır.

• Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hattın abonenin kendi isteği veya Vodafone tarafından kısıtlanması durumunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli  kampanya içinde kalınan her ay için 20 TL’dir.

• Kampanya dakikaları öncelikli kullanılır. Aboneler önce kampanyadan kaynaklanan dakikalarını sonrasında ise tarifesindeki dakikaları kullanır.

• Kampanya dakikaları sadece yurtiçi görüşmeleri kapsar ve Vodafone abonelerini aramak için kullanılabilir. Kampanya dakikaları katma değerli servisler, uluslararası aramalar, Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan aramalar, yurtdışında yapılan aramalar veya KKTC’de yapılan aramalar için geçerli değildir.

• Kampanya dakikaları abonenin sahip olduğu paketin ücretlendirme periyotlarına göre harcanır.

• Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.

• Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.

• Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.

• Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

• Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

• Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

• Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.

• Kampanya 28.02.2013 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.

• Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.