Online Cep Merkezi > Tarifeler > Red Mini

Red Mini

Tarifeleri göster

Red ile mobil iletişimde ayrıcalıklı bir dünya

24

Ay ,

Ayda

90 TL

 

Yenilenen Vodafone Red tarifeleriyle sınırları kaldırın

Red Mini, Red ve Red+ tarifesinde Vodafone'lular ve sabit hatlarla sınırsız, diğer yönlere binlerce dakika konuşabilir ve her yöne binlerce SMS atabilirsiniz. 

Üstelik; Türkiye'de bireysel faturalı tarifelerde ilk ve tek olan yurt dışı avantajı sayesinde; Red tarifelerindeki her yöne dakikalarınızı yurtdışında belirtilen ülkelerdeki sevdiklerinizi ararken de kullanabilirsiniz!* Aranabilecek ülkeler ve yurt dışı aramalara ilişkin önemli bilgiler için lütfen "Tüm Detaylar" sekmesini inceleyin. 

Red ve Red+ tarifelerindeki tüm abonelerimiz, Red Mini tarifesindeki kontratlı abonelerimiz Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyasına katılarak, özel müşteri hizmetleri, mobil hizmet ekibi Red Team , Backup Kişisel Asistanlık Hizmetleri indirimlerden yararlanabilecekler. Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayın: www.redvodafone.com 

Red Mini

Aylık sabit ücret: 90 TL

Her yöne 2000 dk

Her yöne 2000 SMS

2 GB internet

Avantaj: Vodafone'lularla ve Sabit Hatlarla SINIRSIZ konuşma

REDMINI yazip 7048'e kisa mesaj gönderebilirsiniz. 

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz. 

Vodafone Kurumsal Satis Kanallari araciligi ile isleminizi yapabilirsiniz. 

Online Self Servis'ten "Tarife Islemleri" adimindan hemen tarife degisikligi yapabilirsiniz.

Online Self Servis üyesi degilseniz hemen üye olmak için tiklayin. 

 

Esaslar

 

01.01.2014 itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33,25 KR/SMS olarak güncellenmistir.

 

Abone her ay toplu süre ücreti karsiliginda yurtiçinden kullanmak sartiyla sinirsiz yurtiçi Vodafone aboneleri yönüne, sinirsiz yurtiçi sabit hatlar yönüne, 2000 dk yurtiçi heryöne ve Kademe 1 Sabit Hatlar, Kademe 2 Sabit Hatlar ve Vodafone Operatörleri yönüne sesli telefon ve görüntülü görüsme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) aramalari yapabilir.

2000 dk paketinin asiminda diger operatörler yönüne yapilan görüsmeler tarife detaylarinda verilen dakika fiyatlari üzerinden ücretlendirilecektir.

Paket kapsaminda abonelere her 30 günde bir 30 gün süresince kullanilabilecek 2GB ücretsiz data kullanma hakki yüklenecektir.

Aboneler fatura döneminde yurtiçinde kullanilabilecegi yurtiçi heryöne 2000 SMS hakkina sahip olacaktir. 

Özel servis numaralari aramalari paket kapsamina dahil degildir. 

Paket dahilinde görüsme hakki sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdisinda veya KKTC'de Roaming halindeyken yapilan aramalar hariçtir.

Kibris'a dogru Türkiyeden baslatilan çagrilar paket kapsaminda degildir. 

Paket kullanimi, abone aktivasyonu yapildigi andan itibaren veya pakete geçis tarihi ile baslayacaktir. 

Aboneler pakete giris tarihine kadar eski tarifesi üzerinden ücretlenir. 

Abonenin ilk faturasinda aylik paket ücreti ve dakikalar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasindaki gün sayisi ile orantili olarak fatura edilir. 

Dönem içerisinde yapilan paketten her türlü çikis ve iptal islemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamini öder. 

Bu tarifede konferans görüsme servisi kullanilamaz. 

Toplu süre ücreti abonenin faturalarinda ilgili fatura döneminde tahsil edilir. 

Abonelerin sunulan haklari, 3. sahislara trafik satisi yaparak kullanmalarina izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve sirket santrallerinde toplu kullanim amaçli olarak kullanimina izin verilemez. 

Ücretlendirme periyodu 6 sn'dir. 

Paketinize ait toplu sürenizin bittigine dair gönderilen bilgi SMS'i, son 48 saat içerisinde yaptiginiz görüsmeleri kapsamayabilir. 

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

4 Nisan 2013 itibariyle yurtiçi arama ücreti 43,89 krs/dk,  yurtiçi internet 0,40 kr/Kb olarak güncellenmistir.
4 Nisan 2013 itibariyle yurtdisi arama ücretlerine yapilacak revizeler su sekildedir: 1. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,45 TL; 2. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,90 TL; 3. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 1,55 TL; 4. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 2,75 TL olarak güncellenmistir.

Sayfa basina dön

Yurtdisini Arama

 

Cep Avantaj ve Vodafone Red Tarifelerinde bulunan her yöne dakikalarin yurt disi aramalar için kullanimina yönelik olarak asagidaki hususlara dikkat edilmelidir:Tarifedeki yurtdisi avantajindan yararlanilabilmesi için, tarifeye giriste hattin yurtdisi arama özelligi otomatik olarak açilmaktadir.Yurtiçinden çagri baslatmak sartiyla yurtiçi her yöne dakikalariniz asagidaki ülkeleri sesli ve görüntülü ararken de geçerlidir.  (Özel servisler, faks, data, WAP kullanimi ve KKTC’ye dogru Türkiye’den baslatilan aramalar hariçtir.)

*Cep Avantaj ve Vodafone Red Tarifelerindeki her yöne dakikalar kapsaminda tüm cep, ev ve is numaralarini arayabileceginiz Vodafone ülkeleri: Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, Ingiltere, Irlanda, Ispanya, Italya, Katar,Macaristan, Malta, Misir, Portekiz, Romanya,Yunanistan, Yeni Zelanda

**Cep Avantaj ve Vodafone Red Tarifelerindeki her yöne dakikalar kapsaminda ev/is numaralarini arayabileceginiz ülkeler: ABD, ABD (Alaska), ABD (Havai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adasi), Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hollanda, Ingiltere, Irlanda, Ispanya,Israil, Isveç, Isviçre, Italya, Kanada, Norveç, Portekiz, Rusya, Slovak Cum, Yunanistan, Finlandiya, Lüksemburg, Macaristan, Polonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Ozbekistan, Romanya, Sirbistan Karadag, Suudi Arabistan, Ukrayna: 18 Subat 2013 itibari ile, faturali standart yurtdisi arama tarifesinde daha önce Kademe 2’de bulunan Azerbaycan, Turkmenistan, Moldova, Bulgaristan ve Tunus ülkeleri Kademe 3’e alindigindan, her yöne dakikalar kapsaminda degil,standart yurtdisi tarifesiyle aranabilmektedir. 

Tanimli Vodafone operatörleri ülke ve alan kodlari listesini görmek için tiklayiniz

Tanimlanmis Vodafone ülkeleri kodlarini görmek için tiklayiniz

 

Sayfa basina dön