Online Cep Merkezi > Tarifeler > Katlayan Avantaj Kampanyası ile Cep Avantaj Her Yöne

Katlayan Avantaj Kampanyası ile Cep Avantaj Her Yöne

Tarifeleri göster

Vodafone, sabit hatlar sınırsız & her yöne 1500 dk

12

Ay ,

Ayda

60 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

Faturalı Cep Avantaj tarifenize ek 12 ay boyunca ayda 1 TL ödeyerek her yöne dakikalarınızı katlayın!

Siz de konuşma alışkanlıklarınız ve cebinize en uygun Cep Avantaj tarifesini seçip 12 ay kalma sözü verin, tarifenize ek ayda sadece 1 TL daha ödeyerek HER YÖNE DAKİKALARINIZI 2’ye KATLAYIN!

Katlayan Avantaj Kampanyası ile; 

Cep Avantaj Her Yöne tarifesindeki aboneler ayda 750 yerine, her yöne 1500 dakika konuşuyor.

Katlayan Avantaj Kampanyası ile Cep Avantaj Her Yöne

Aylık sabit ücret: 60 TL

Her yöne 1500 dk

Vodafone'lularla ve sabit hatlar SINIRSIZ

Cep Avantaj Her Yöne tarifesine geçmek için "AVANTAJ59" yazıp 7048'e SMSgönderebilirsiniz.

Katlayan Avantaj Kampanyası’na katılmak için KATLA HERYONE yazıp 7048'e ücretsiz SMS göndererek kayıt olabilirsiniz.

Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.  

Esaslar

01.01.2014 itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33,25 KR/SMS olarak güncellenmistir.

 

Kampanya kapsaminda:

Cep Avantaj Heryöne tarifesindeki aboneler 12 ay taahhüt vermeleri ve 12 ay boyunca aylik 1 TL karsiliginda aylik ek 750 heryöne dakika kullanim hakkina sahip olacaktir.

Cayma bedeli kampanya içinde kalinan her ay için 20 TL’dir. 

Kampanya dakikalari öncelikli kullanilir. Aboneler önce kampanyadan kaynaklanan dakikalarini sonrasinda ise paketindeki dakikalari kullanir.

Hediye dakikalar sadece yurtiçi ses görüsmelerini kapsayip, yurt içindeki diger GSM operatörlerini, ev/is numaralari ile Vodafone abonelerini aramak için kullanilabilir, katma degerli servisler ve uluslararasi aramalar için kullanilamaz.

Kampanya dakikalari abonenin sahip oldugu paketin ücretlendirme periyotlarina göre harcanir.

Bir müsteri maksimum 3 hatti ile kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya dahilinde abonelerin sunulan haklarin 3. sahislara trafik satisi yaparak kullanmalarina izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve sirket santrallerinde toplu kullanim amaçli olarak kullanimina izin verilmez.

Kampanya dahilinde verilen görüsme hakki sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdisinda veya KKTC’de Roaming halindeyken yapilan aramalar hariçtir.

Kampanya dahilinde verilen görüsme hakki Kibris’a dogru Türkiye’den baslatilan çagrilar için geçerli degildir.

Kampanya çikislari anlik olur ve çikis yapilan fatura döneminde verilen fayda çikis isleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.

Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalariyla birlikte kullanilamaz. Taahhütlü diger kampanyalara girmek isteyen müsterilerin bu kampanyadan çikmasi gerekmektedir.

Vodafone kampanyayi istedigi tarihte sona erdirme hakkini sakli tutar.

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafindan belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapma hakki saklidir.

Güncel ve detayli kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erisilebilir. 

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

Kampanya 30.04.2013 tarihine kadar yapilan basvurularda geçerlidir.

Kampanya taahhütnamesi için tiklayiniz.

Sayfa basina dön