Online Cep Merkezi > Tarifeler > Kamu +1 TL 250 Avantaj Kampanyasıyla Cep Kamu Mini

Kamu +1 TL 250 Avantaj Kampanyasıyla Cep Kamu Mini

Tarifeleri göster

Sınırsız Konuşma ve Mesajlaşma Avantajı!

12

Ay ,

Ayda

26 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

Ayda sadece 1 TL’ye 250 Avantaj! İhtiyacınız olan herşey Vodafone Cep Kamu’da!

Cebinize en uygun Cep Kamu tarifesini seçin, 12 ay boyunca tarifenize ek ayda sadece 1 TL’ye 250 Avantaj kazanın!

Kamu +1 TL 250 Avantaj Kampanyası - Cep Kamu Mini

Aylık sabit ücret: 26 TL 

Her yöne 500 dk 

Avantaj: Vodafone Cep Kamulularla 

SINIRSIZ Konuşma ve Mesajlaşma

 - 14 Şubat 2014 tarihinden itibaren Kamu +1 TL 250 Avantaj Kampanyası ile Cep Kamu Mini tarifesinin aylık sabit ücreti 26 TL olarak güncellenmiştir.

Cep Kamu tarifelerine geçmek için standart abonelik evraklarına (sözleşme, kimlik, adres gösterir belge) veya tarife değişiklik evraklarına ek olarak aşağıdaki belgeler gerekmektedir. 

1) Kamu kurum çalışanları ve emeklileri için aşağıdaki belgelerden biri (Ad, Soyad ve Kamu kurum ismi –kaşeli veya imzalı - yazılı)
Kurum çalışan kimlik kartı veya
Kurumda çalıştığını gösterir belge veya
Kişiye özel maaş bordrosu veya
Emekli tanıtım kartı

Not: Yukarıda belirtilmemesine rağmen Abone Adı, Soyadı ve Kurum ismi (imzalı veya kaşeli) geçen kimlik ve belgeler de kabul edilir. 
Yararlananabilecek kurum ve kuruluşlar: Kamu kurumları çalışanları, Özel eğitim kurumlarında (okul, dersane, vb) çalışan eğitim personeli, Özel sağlık kurumlarında çalışan sağlık personeli, Baroya kayıtlı avukatlar, Birlik, Sendika ve Federasyon üyeleri ve çalışanları, Oda çalışanları ve üyeleri, Belediye çalışanları, Belediye Taşeron firma çalışanları, Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Konsolosluk ve Büyükelçilik çalışanları, Eczane çalışanları, Noter çalışanları, Muhtarlar, Gaziler ve Şehit yakınları, Eskiden Kamu Kurumu’nda olan ancak sonrandan kısmen veya tamamen özelleştirilmiş Kurum çalışanları 

2) Diğer operatörde herhangi bir Kamu tarifesi kullanan aboneler için:
Diğer operatördeki son 2 aya ait faturasından bir tanesi (ad, soyad ve kamu tarifesi ismi yazılı) 

3) Halihazırda Vodafone’da eski Cep Kamu tarifelerini kullanan aboneler için:
Herhangi bir belge gerekmemektedir. 

4) Baz istasyonu için kira ilişkimiz olan kişiler veya kurum çalışanları için:
BTS/BSC Kira sözleşmesi ve
Sözleşmeye konu adreste oturduğunu gösteren adres gösterir belge veya sözleşmeye konu kurumda çalıştuğını belirten bordro 

5) Referansla gelecek aboneler için:
Referans olacak kamu hat sahibinin kamu kimlik fotokopisi ve
Ana kamu hat sahibinin imzalı dilekçesi

Referans için:
- Ana kamu hat sahibinin kamu kimlik fotokopisi ve
- Ana kamu hat sahibinin imzalı dilekçesi. Dilekçe aşağıdaki ifadeyi içermelidir.
"Kamu çalışanı olduğumu ve 5......... nolu GSM numaram ile yakınım olan.........'yı Vodafone Cep Kamu tarifesine dahil etmek istediğimi, kabul ve beyan ederim." 

Dilekçe örneği için tıklayınız.

 

SSS

Sikça Sorulan Sorular için tiklayin.

Sayfa basina dön

Esaslar

1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33.25 KR/SMS olarak güncellenmistir.

12 ay taahhüt ve aylik 1 TL karsiliginda aboneler, Cep Kamu Mini için aylik ek 250 heryöne dakika, Cep Kamu Midi için aylik ek 250 heryöne dakika ve 250 heryöne SMS, Cep Kamu Maksi için aylik ek 250 her yöne dakika, 250 heryöne SMS ve 250 MB internet kullanim hakkina sahip olacaklardir.   

Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çiktiklarinda, tarifelerini degistirdiklerinde, hatlarini iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarinda, ön ödemeliye geçis yaptiklarinda, numaralarini baska operatörlere tasidiklarinda kampanyadan yararlanma haklarini kaybedeceklerdir.

Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasina taahhüt cayma bedeli yansitilacaktir.

Cayma bedeli kampanya içinde kalinan her ay için 20 TL?dir.   

Kampanya dakikalari öncelikli kullanilir.   

Kampanyaya giriste ilk fatura döneminde ücret ve fayda bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayisi ile orantilanmaz.   

Her yöne dakikalar ve SMSler sadece yurtiçinden baslatilan çagrilarda ve yurtiçinde bulunan aboneleri aramak ve mesaj atmak için kullanilabilir, özel servis numaralari ve yurtdisi aramalari ücretsiz görüsme kapsaminda degildir.   

Kampanya dakikalari, SMSleri ve GPRS kotasi abonenin sahip oldugu paketin ücretlendirme periyotlarina göre harcanir.   

Bir müsteri maksimum 3 GSM hatti ile kampanyadan yararlanabilir.   

Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafindan belirlenen kara / gri listede, kredi karti kara listede, cep aran kara listede yer almamasi ve MERNIS sorgusunun basarili yapilabiliyor olmasi gerekmektedir.   

Kampanya dahilinde abonelerin sunulan haklarin 3. sahislara trafik satisi yaparak kullanmalarina izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve sirket santrallerinde toplu kullanim amaçli olarak kullanimina izin verilmez.   

Kampanya çikislari anlik olur ve çikis yapilan fatura döneminde verilen fayda çikis isleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.   

Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalariyla birlikte kullanilamaz. Taahhütlü diger kampanyalara girmek isteyen müsterilerin bu kampanyadan çikmasi gerekmektedir.   

Fiyatlara KDV(%18) ve ÖIV (%25) dahildir.   

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafindan belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapma hakki saklidir.

Paket kapsamindaki dakikalar asildiginda yapilacak yurtiçi aramalar dakikasi 43,89 kurus üzerinden ücretlendirilecektir. Yurtiçi SMS 33,25 kurustur.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

Taahhütname için tiklayiniz

Sayfa basina dön