Online Cep Merkezi > Tarifeler > İndirimli Genç Avantaj Kampanyası ile Genç Avantaj

İndirimli Genç Avantaj Kampanyası ile Genç Avantaj

Tarifeleri göster

Gençlerin Tüm İhtiyaçları Bir Arada Genç Avantaj’da

12

Ay

 

    
 Bu Kampanya sona ermiştir.
                        

 

Özgürce konuşup mesajlaşmak için siz de cebinize uygun Faturalı Genç Avantaj tarifesini seçip 12 ay kalma sözü verin, Genç Avantaj tarifesine ayda sadece 25 TL ödeyin!


İndirimli Genç Avantaj Kampanyası ile Genç Avantaj

Aylık sabit ücret: 25 TL 

Her yöne 500 dk

Her yöne 5000 SMS

İnternet: Facebook ve twitter ücretsiz

Yurtdışı SMS 55 kr/adet

Paket aşımında yurtiçi arama ücreti 46,25 kr/dk

Paket aşımında yurtiçi mesajlaşma ücreti 41,5 kr/adet

Genç Avantaj tarifesi abonesi iseniz “INDIRIMLIGENC" yazip 7000'e kisa mesaj gönderebilirsiniz.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz. 

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

 

SSS

Sikça Sorulan Sorular için tiklayin.

Sayfa basina dön

Esaslar

Kampanya 15 Haziran 2014 tarihine kadar geçerlidir. 


Genç Avantaj Tarifesi'nin aylik ücreti KDV, ÖIV dahil 30 TL'dir. 12 ay taahhüt veren aboneler 12 ay boyunca aylik ücret üzerinden 5 TL indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖIV dahil 25 TL'ye yararlanabileceklerdir.

Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çiktiklarinda, tarifelerini degistirdiklerinde, hatlarini iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarinda, ön ödemeliye geçis yaptiklarinda, numaralarini baska operatörlere tasidiklarinda kampanyadan yararlanma haklarini kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasina taahhüt cayma bedeli yansitilacaktir.

Cayma bedeli  kampanya içinde kalinan her ay için 5 TL’dir.

Bir müsteri maksimum 1 hatti ile kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya çikislari anlik olur ve çikis yapilan fatura döneminde verilen fayda çikis isleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.

Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalariyla birlikte kullanilamaz. Taahhütlü diger kampanyalara girmek isteyen müsterilerin bu kampanyadan çikmasi gerekmektedir.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

Kampanya taahhütnamesi için tiklayiniz.

4 Nisan 2013 itibariyle yurtiçi internet 0,40 kr/Kb olarak güncellenmistir.

28 Nisan 2015 itibariyle paket aşımında yurtiçi arama ücreti 46,25 krs/dk olarak güncellenmistir. 


4 Nisan 2013 itibariyle yurtdisi arama ücretlerine yapilacak revizeler su sekildedir: 1. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,45 TL; 2. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,90 TL; 3. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 1,55 TL; 4. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 2,75 TL olarak güncellenmistir.

Sayfa basina dön