Online Cep Merkezi > Tarifeler > Hesabını Bilen Midi

Hesabını Bilen Midi

Tarifeleri göster

Her yöne 500 dk, 50 SMS, 250 MB İnternet

Ayda

35 TL

 

8 Ağustos 2013 itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

Vodafone'da ne ödeyeceğini bilmenin kolayı var!

   

08 Aralık2015 tarihi itibariyle Hesabını Bilen Midi tarifesinin aylık sabit ücreti 35 TL olarak güncellenmiştir.
3 Şubat 2015 tarihi itibariyle Hesabını Bilen Midi tarifesinin aylık sabit ücreti 33 TL olarak güncellenmiştir. 

 

Hesabını Bilen Tarifeler limitine gelince durur, ücretsiz bir SMS ile limiti arttırılabilir, böylece siz istemedikçe paket tutarını asla aşmaz. Ne ödeyeceğinizi bilmek işte bu kadar kolay!

 

LİMİTE GELİNCE DURUR!

Hesabını Bilen Tarifeler'de aylık paketinizin tamamını kullandığınızda hattınız bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalır. Böylece farkında olmadan paketinizi aşmazsınız.

Sayfa başına dön

ÜCRETSİZ BİR MESAJLA KOLAYCA LİMİT ARTTIRABİLME

Eğer ayın geri kalanında kullanımınıza devam etmeniz gerekiyorsa veya paketinizle sahip olduğunuz avantajlar haricinde kullanım yapmanız gerekiyorsa, 7999'a EKLE yazıp göndereceğiniz ücretsiz bir SMS yoluyla hemen 6 TL'lik Ek Paket alabiliyor ve bu paketi tüm iletişim ihtiyaçlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Üstelik Ek Paket'ten yapacağınız her yöne konuşmalarınızın dk'sı da yalnızca 10 kr.

İstediğiniz zaman ve ayda istediğiniz kadar alabileceğiniz Ek Paket(ler)inizin bakiyesini BAKIYE EK yazıp 7999'a ücretsiz göndererek öğrenebiliyorsunuz. Ek paket ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Sayfa başına dön

ANLIK PAKET SORGULAMA *7999#

Faturalı bir tarifede gecikmesiz, gerçek zamanlı yani ANLIK sorgulama imkanı vermesiyle de Türkiye'de bir ilk olan Hesabını Bilen Tarifeler'de, paketinizde O AN ne kadar kaldığını *7999#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilisiniz. *7999#'yi arayarak yaptığınız sorguda, ekranda göreceğiniz servis mesajındaki bilgi size 48 saat veya 24 saat öncesinin değil, o anın bilgisini verir. Böylece kullanımınızın güncel durumunu devamlı takip edebilirsiniz.

Sayfa başına dön

TEK MESAJLA EK PAKET ALMA

Eğer ayın geri kalanında kullanımınıza devam etmeniz gerekiyorsa veya paketinizle sahip olduğunuz avantajlar haricinde kullanım yapmanız gerekiyorsa, 7999'a EKLE yazıp göndereceğiniz ücretsiz bir SMS yoluyla hemen 6 TL'lik Ek Paket alabiliyor ve bu paketi tüm iletişim ihtiyaçlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Üstelik Ek Paket'ten yapacağınız her yöne konuşmalarınızın dk'sı da yalnızca 10 kr.

İstediğiniz zaman ve ayda istediğiniz kadar alabileceğiniz Ek Paket(ler)inizin bakiyesini BAKIYE EK yazıp 7999'a ücretsiz göndererek öğrenebiliyorsunuz. Ek paket ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Sayfa başına dön

Hesabını Bilen Midi

Aylık sabit ücret: 35 TL

Her yöne 500 dk

Her yöne 50 SMS

250 MB internet

Avantaj: Paket aşımı yok!

Paket bittiğinde veya haricindeki kullanımlar, 6 TL'lik Ek Paket alarak veya Cep Lira yükleyerek yapılabilir.

HBMIDI yazip 7048'e mesaj gönderebilirsiniz.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Online Self Servis'ten "Tarife Islemleri" adimindan hemen tarife degisikligi yapabilirsiniz.

Online Self Servis üyesi degilseniz hemen üye olmak için tiklayin.

 

Tarifeye giris/çikis

Tarife yeni abonelikler, numara tasima ve Vodafone'un mevcut faturali ve faturasiz tarifelerinden geçise açiktir. Vodafone içinde yolsuzlukla mücadele için kullanilan kara / gri listelerde bulunan aboneler, MERNIS sorgulamasi yapilamayan aboneler veya son ödeme tarihi geçmis ve ödenmemis faturasi olan aboneler tarifeye geçis yapamaz.

Tarifeye yeni abonelikler, numara tasima ve Vodafone faturasiz tarifelerinden geçis Vodafone bayileri araciligiyla yapilabilir. Tarifeye Vodafone'un faturali tarifelerden geçis müsteri hizmetleri, 7048 servisi, Vodafone bayileri ve Online Self Servis üzerinden yapilabilir.

Tarifeye geçis yapilan ilk ay için aylik tarife ücreti ve aylik tarife paketleri geçis tarihinden fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantili olarak yansitilir.

Dönem içerisinde yapilan tarifeden anlik çikis islemi veya hat iptali durumunda abone son ayin aylik tarife ücretininin tamamini öder.

Bir abone kendi üzerine azami 10 adet hatti ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapilamaz.

Abonenin eger son ödeme tarihi geçmis fakat ödenmemis faturasi varsa baska bir tarifeye geçis yapamayacaktir.

Faturasiz tarifelerden Hesabini Bilen tarifelere geçis yapildiginda kalan bakiye Hesabini Bilen tarifedeki Cep Lira hesabina aktarilmaktadir fakat promosyonlari tarife degisikligi esnasinda silinir. Ayni sekilde Hesabini Bilen tarifelerden faturasiz tarifelere geçis yapildiginda kalan ana Cep Lira bakiyesi yeni tarifeye tasinir fakat promosyonlari tarife degisikligi esnasinda silinir.

Hesabini Bilen tarifelerden faturali tarifelere geçis yapildiginda kalan bakiye yeni faturali tarifeye geçisle beraber faturaya indirim olarak yansir.

Tarifeden hat kapama veya disariya numara tasima ile giden abonelerin Kalan Cep Liralari silinmez, faturasiz abonelerde oldugu gibi abone talep ederse geri ödemek üzere saklanir. 1 yil içerisinde abone tekrar faturali veya Hesabini Bilen Tarifeye numara tasima ile geldiginde / ihya yaptiginda eskiden kalan bakiyesi yeni bakiyesine eklenir.

Tarifelere Vodafone'un faturali ve faturasiz tarifelerinden geçiste eger abonenin üzerinde opsiyonlari veya kampanya faydalari varsa iptal olacaktir. Ayni sekilde Hesabini Bilen tarifelerden Vodafone'un diger faturali ve faturasiz tarifelerine geçiste opsiyonlar veya kampanya faydalari varsa iptal olacaktir. Fakat, Hesabini Bilen tarifeler arasi geçiste abonenin üzerinde opsiyonlari (Ek Paket dahil), kampanya faydalari veya Cep Lira bakiyesi varsa iptal olmayacaktir, geçilen Hesabini Bilen tarifesinde kullanilabilir olacaktir.

Sayfa basina dön

Ücretlendirme

Hesabini Bilen Midi ile 35 TL aylik sabit ücret karsiliginda 30 gün geçerli yurtiçi heryöne 500 dakika, 50 SMS, 150 MB kullanim hakkina sahip olunur.

Belirtilen fiyatlara KDV (%18) ve ÖIV (%25) dahildir.

Tarifede yurtiçi görüsmeler 6 sn'de bir ücretlendirilmektedir.

Tarifeler dahilindeki dakika, SMS ve internet paketleri yurtiçinde ve yurtiçine dogru olan kullanimlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüsme yapilabilir.

Aboneler tarifeleri dahilindeki güncel bakiyelerini *7999# USSD kanalini ücretsiz arayarak ögrenebilir.

Aboneler eger sadece tarifesinden kaynaklanan paketlere sahip ise bu paketlerin geçerli olmadigi kullanimlari yapamaz veya servisleri kullanamaz. Ayrica, tarifesinden kaynaklanan her paketin (dakika, SMS ve MB) bitiminde ilgili servis kullanimlari bir sonraki fatura dönemine kadar limitlenir.

Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet paketleri yurtiçi veya yurtdisi özel servis numaralarini arama, rehberlik servislerini arama, uydu ve gemi numaralarini arama, Türkiye'den yurtdisini arama, yurtdisina SMS atma, Kibris'i arama, Kibris'a SMS atma, yurtdisindayken arama, Kibris'tayken arama, yurtdisindayken aranma, Kibris'tayken aranma, yurtdisindayken SMS atma, Kibris'tayken SMS atma, yurtdisindayken internet kullanma, Kibris'tayken internet kullanma, Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma degerli servis kullanimlari için geçerli degildir.Tarife dahilindeki her paket için (dakika, SMS ve MB) kullanimlar %80'e ve %100'e ulastiginda abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir. Eger tarife dahilindeki veya opsiyonlardaki dakika paketlerinin bakiyesinde 6sn'den küçük bakiye kalirsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 6 sn gerekir. Fakat, teknik olarak bundle bitmedigi için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir.

Aboneler Ek Paket almadiklari veya Cep Lira bakiyeleri olmadigi durumda kullanimlari limitlenecegi için tarifelerin paket asim ücretleri bulunmamaktadir.

Tarife dahilindeki paketlerin kullanim hakki bir fatura dönemi için geçerlidir. Ilgili fatura dönemi içinde kullanilmayan dakika, SMS, internet kullanim haklari ve Ek Paket bakiyesi bir sonraki aya devretmez. Cep Lira kalan bakiyeleri devreder.

542 Müsteri Hizmetleri ve 7000 Sesli Yanit Self Servis yönüne yapilan aramalar ile 6666’ya Kirmizi Avantaj kampanyalarinda indirim sifresi almak için yollanan SMS’ler ücretsizdir. 

Tarife ve paketler dahilindeki dakikalar konferans görüsmeleri için kullanilamaz.

Aylik tarife ücreti, Ek Paket ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri, BTK kullanim vergisi , ruhsat ücreti, yeni açilan hatlar için yeni tesis vergileri, sair islem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bagis servisi ücreti faturaya yansir.

Ücretli sair islemlerin ücretleri faturaya yansiyacaktir.

4 Nisan itibariyle Hesabini Bilen Ek Paket ücreti 6 TL olarak, yurtdisi arama ücreti güncellenmistir. Ek Paket ücreti 6 TL olmustur. Yurtdisi arama ücreti ve detaylarina “Yurtdisini Arama” sayfasindan ulasabilirsiniz.

 

Sayfa basina dön

Paket Disi Kullanimlar

- 1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33 KR/SMS olarak güncellenmistir.

Aboneler eger talep ederlerse paketlerindekilerden daha fazla kullanim yapabilmek için veya tarifesi dahilinde verilen paketlerin geçerli olmadigi yönleri aramak veya servisleri kullanmak için Hesabini Bilen Hatlar için geçerli olan 6 TL'lik Ek Paket satin alabilir.

Aboneler faturali tarifede olduklari halde faturalarina yansimayacak sekilde hatlarina tanimlanmis olan Cep Lira hesabina sahip olabilir.

Tarife dahilinde verilen dakika, SMS ve internet'in Ek Paket ve Cep Lira'ya göre kullanim önceligi bulunmaktadir. Ek Paket'in Cep Lira'ya göre kullanim önceligi bulunmaktadir.

Ek Paket ve Cep Lira'dan kullanimlar için geçerli olan yurtiçi konusma, mesajlasma ve internet kullanim birim ücretleri asagidaki gibidir:

Ek Paket ve Cep Lira’dan yapilacak
Kullanimlar

Ücretlendirme

Yurtiçi heryöne arama

0,10 TL / DK

Yurtiçi heryöne arama ücretlendirme periyodu

6 Sn

Yurtiçi heryöne SMS ücreti

33 KR / SMS

Yurtiçi heryöne MMS:

0,80 TL / MMS

Yurtiçi internet ücreti

0,25 KR/ 1 KB

Yurtiçi internet ücretlendirme periyodu

1 KB

Yurtdisina SMS ücreti

0,75 TL / SMS

Yurtdisina MMS ücreti

2,4 TL /Adet

Yurtdisina dogru yapilan aramalar

Standart faturali yurtdisi arama tarifeleleri

Yurtdisinda yapilacak kullanimlar ve aranmalar

Standart faturali yurtdisinda kullanim tarifeleri

Özel servis numarasi aramalari

Standart faturasiz Özel Servis numaralari arama tarifesi

Sayfa basina dön

Ek Paket Özellikleri

Ek Paket talebe bagli olarak SMS, Vodafone Müsteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri kanallariyla alinabilir.

Ek Paket'in ücreti 6 TL (KDV ve ÖIV dahil) olup abonenin faturasina yansimaktadir. Ek Paket ücreti veya faydalari prorate etmez. Paketten çikis yapilamamaktadir, paket fatura döneminde sonlanacak ve yenilenmeyecektir.

Ek Paket aboneye 6 TL'lik kullanim hakki saglamaktadir. Paket, yurtiçi ve yurtdisi tüm kullanimlar için, katma degerli servisler, arayana dinlet ve mobil tv servisleri için kullanilabilir. Her servis ve kullanim kendi birim fiyati üzerinden 6 TL'lik paketten düsecektir.

Ek Paket fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman satin alinabilir. Ek Paket bakiyesi fatura dönem sonuna kadar geçerlidir, bir sonraki fatura dönemine devrolmaz. Bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmez.

Aboneler bir fatura dönemi içerisinde talep ettikleri kadar Ek Paket satin alabilirler.

Birden fazla Ek Paket alinmasi durumunda %80%100 kullanim bilgilendirme SMSleri toplam Ek Paketler bakiyesi üzerinden hesaplanarak gönderilir. Ek Paket bakiyesinde 1 KR'den küçük bakiye kalirsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 1 KR gerekir. Fakat, teknik olarak paket bitmedigi için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir. Kalan 1 KR internete girmek için kullanilabilir çünkü internete girmenin ücreti 0.25 KR/ 1 KB'tir.

Ek Paket'i ücretsiz SMS kanali ile satin almak için "EKLE" ve bakiye sorgulamak için "BAKIYE EK" yazip 7999'a SMS atilabilir.

Sayfa basina dön

Cep Lira Özellikleri

Cep Lira yurtiçi ve yurtdisi tüm kullanimlar için kullanilabilir. Her servis ve kullanim kendi birim fiyati üzerinden Cep Lira bakiyesinden düsecektir.

Harcanmayan Cep Lira bakiyesi sonraki fatura dönemine devrolabilir.

Cep Lira bakiyesi *123# aranarak ücretsiz olarak sorgulanabilir.

Cep Avans, kontor/Cep Lira transferi servisleri kullanilamaz.

Cep Aran ve faturasiz hatlar için tanimli olan diger kampanyalardan yararlanamaz.

Cep Lira bakiyesinden yapilan ücretli kullanimlari sonrasinda aboneye USSD kanali ile "kullanim miktari", "kullanim tutari", "kalan tutar" bilgisi ekraninda gösterilir.

Sayfa basina dön

Seçenekler

Tarifelerdeki aboneler, diger faturali bireysel abonelerin kullanmakta oldugu seçeneklerden asagida belirtilenleri kullanabilecektir, bu seçeneklerle ilgili detaylar için seçtiginiz paketin üzerine tiklayabilirsiniz.

Konusma Paketleri

Gece Paketi

Haftasonu Paketi

Aylik Senle Ben Paketi

Mesajlasma Paketleri

Heryone Mini + SMS Paket

Heryone Midi SMS Paketi

Heryone Maksi SMS Paketi

Vodafone'lularla Maksi SMS Paketi

Yurtdisi Süper Internet Paketi

Günlük 25 MB Roaming Paketi

Bu seçeneklerin mevcut fiyatlari ve esaslari geçerli olacaktir. Seçeneklerin fiyat ve esaslarinda yapilabilecek degisiklikler Hesabini Bilen Tarifeleri aboneleri için de geçerli olacaktir. Bu seçeneklere üye olundugunda ücretleri faturaya yansiyacaktir. Seçeneklerin tarifeye, Ek Paket'e ve Cep Lira'ya göre kullanim önceligi vardir. Seçeneklerin kalan bakiyesi ücretsiz olarak sorgulanabilir.

Hesabini Bilen Aylik 100 MB Internet Paketi

Yukaridaki seçeneklere ek olarak Hesabini Bilen Tarifeleri'ne özel Aylik 100MB Paketi de satin alabilirsiniz. Aylik ücreti 9 TL olan bu paket karsiliginda 100MB yurtiçi internet paketine sahip olursunuz. Ayni fatura dönemi içerisinde birden fazla kere bu paketi satin alabilirsiniz. Yeni paketin satin alinmasi için mevcut paketi tamamen kullanmaniz gerekmektedir.

Bu pakete abone olmak için:

ABONE NET 100 yazip 3636'ya ücretsiz gönderebilirsiniz;

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz;

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Online Self Servis'ten Internet Paketlerim adimindan hemen satin alabilirsiniz.

Bakiyenizi sorgulamak için BAKIYE NET 100 yazip 3636'ya ücretsiz gönderebilirsiniz.

Hesabini Bilen Tarifeler'e özel Aylik 100 MB Internet Paketi'nin özellikleri:

Paketin geçerlilik süresi alinma tarihinden itibaren 30 gündür.

30 gün sonrasinda otomatik olarak yenilenmez, talep ederseniz yeniden satin almaniz gerekmektedir.

Sayfa basina dön

Diger

Tarifede kullanilabilecek servisler: 2444 Twitter, Cep Mesaj Box, 3G kapsamasini kontrol servisi, Beni Ara, Email Wizard, Gizli Numara, Gizli SMS, Kartvizit, Kim Aramis, Kontör yükleme servisi, Acil Arama, Opera SMS, Mernis Sorgusu, Cep telefonundan numara karsi tarafta görünmeden mesaj yollama, SMPPCharge , Çoklu SMS, Neredeyim, LinkWapPush, Push Pull, Mobile TV Phase II Video On Demand, TEDAS, StopChat, BabyCam, Medya USSD , Music Offer, Bagis servisleri, USSD Bridge Servisleri.

Bu servislerin ücretli olanlari için ücretlendirme varsa öncelikli olarak Ek Paket bakiyesinden ve sonrasinda Cep Lira bakiyesinden düsecek sekilde yapilacaktir. Sadece Kizilay bagis servisinin ücreti faturaya yansitilacaktir.

Aboneler roamingte faturasiz aboneler gibi hizmet alacaklardir. Camel servisi verilen ülkelerde kullanim yapabilirken Camel servisi yapilamayan ülkelerde USSD call back servisi kapatildigindan aboneler çagri yapamayacaklardir. Camel servisinin kullanimi mevcuttaki faturasiz kullanim kurallari gibidir.

Hesabini Bilen tarifelerdeki aboneler faturalarini ödemediklerinde faturali bireysel aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktir. Fakat, süreç 2 noktada farkli isletilecektir: 1) Aboneler kisitli statusune geçtikten sonra borçlarini ödememeye devam ettikleri müddetçe sadece varsa Cep Lira bakiyelerinden kullanim yapabiliyor olacaktirlar. 2) Son ödeme tarihinden sonraki 5. günden sonra eger yükleme yapilmazsa abone 180 gün sonra kisitli statuye geçecektir. Yükleme yapilmadigi durumda 270. günde abonelik iptal edilecektir. Eger yükleme yapilirsa aktif olarak kullanim yapilabilecek süre son yükleme tarihinden itibaren 180 gün sonrasi olarak belirlenecektir.

Aboneye Vodafone tarafindan gönderilen SMSler farkli sistemler araciligiyla gönderilebildigi için SMSlerin sirasi yapilan islemlerin sirasindan farkli sirada olabilir.

Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafindan belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapma hakki saklidir.

- 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

- Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Aboneler Ek Paket veya Cep Lira yüklemedikleri durumda, yalnizca tarifeleri sebebiyle sahip olduklari paketleri mevcutken bu numaralari arayamayacak ve arama yapmak için Ek paket alabilecegine dair tanitim SMS'ini alacaktir.

- Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

- 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri ile yapılan görüşmelerin ücreti arama başına 1 dk, dakika hakkınız yoksa 43,80 Kr’tur.


Sayfa basina dön