Online Cep Merkezi > Tarifeler > Genç Avantaj Tarifesi

Genç Avantaj Tarifesi

Tarifeleri göster

Gençleri bol konuşturup mesajlaştıran tarife

Ayda

32 TL

 

Bu tarife abone alımına kapanmıştır!

 

Kafama göre mesajlaşıp konuşmak ve cepten internete girmek istiyorum diyorsan, çözüm burada: Genç Avantaj Tarifesi.

Genç Avantaj, Vodafone'un gençlere özel faturalı tarifesi.

Genç Avantaj Tarifesi

Aylık sabit ücret: 32 TL 

Her yöne 500 dk

Her yöne 5000 SMS

Avantaj: Cepten ücretsiz Facebook ve Twitter 

Yurtdışı SMS 55 kr/adet

Paket aşımında yurtiçi arama ücreti 46,25 kr/dk

Paket aşımında yurtiçi mesajlaşma ücreti 33 kr/adet

Paket aşımında yurtiçi internet ücreti 0,40 kr/KB

Faturali Vodafone hat kullanicisi iseniz "GENCAVANTAJ" yazip 7048'e kisa mesaj gönderebilirsiniz.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz. 

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Online Self Servis'ten "Tarife Islemleri" adimindan hemen tarife degisikligi yapabilirsiniz.

Online Self Servis üyesi degilseniz hemen üye olmak için tiklayin

Esaslar

1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33,25KR/SMS  olarak güncellenmistir.

 

Tarife 25 yas ve alti için geçerlidir.

Abone her ay KDV ve ÖV dahil 32 TL ücret karsiliginda her ay 500 dk yurtiçi her yöne arama yapabilir ve yurtiçi her yöne 5000 SMS gönderebilir. Özel servis numaralari aramalari ve mesajlari paket kapsamina dahil degildir.

Avantajli SMS paketleri, tarife kapsaminda sunulan SMS'lere göre önceliklidir.

Kullanilmayan dakikalar ve mesajlar bir sonraki aya devretmez.

Tarife dahilinde sunulan dakikalarin ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

Ilk faturada aylik sabit ücret ve dakikalar, aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasindaki gün sayisi ile orantili olarak fatura edilir.

Aboneler pakete giris tarihine kadar eski tarifeleri üzerinden ücretlenir. Dönem içerisinde yapilan tarifeden her türlü çikisve iptal islemi durumunda toplu süre ücretinin tamami ödenmelidir.

Mobil Facebook ve Twitter kullanimina yönelik olarak m.facebook.com ve mobile.twitter.com sitelerine erisim ücretsiz olarak sunulmaktadir.

Facebook ve Twitter'a ait URL'ler (m.facebook.com ve mobile.twitter.com) üzerinden çalisan profil gezme,durum bilgisi güncelleme, resim yükleme görüntüleme, mesaj gönderme gibi tüm aktiviteler paket kapsaminda ücretsiz kullanilabilcektir.

Facebook'ta yada Twitter'da yer alan,Facebook ve Twitter disi sunuculara baglanarak çalisan üçüncü parti uygulamalar (resim,oyun,video vb,) kullanicinin Standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Facebook ve Twitter erisimi için kullanilan 3. Parti uygulamalar (Java,Android,iOS,windows Mobile,Blackberry ve benzeri platformlar için gelistirilmis facebook veya twitter uygulamalari) farkli URL ler kullandigindan ücretsiz erisim kapsaminda degildir.Bu uygulamalar üzerinden yapilan erisimler, Data paketiniz var ise söz konusu kullanimlar bu paketten düser, yok ise standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Abonelerin sunulan haklari, 3. sahislara trafik satisi yaparak kullanmalarina izin verilmez.

Bir abone sadece 1 tane GencAvantaj tarife aboneliginden faydalanabilir.

Aboneler *456#1116# i tuslayarak kalan SMS ve dakika adetlerini sorgulayabilir

25 yasini dolduran Genc Avantaj abonelerimiz, tarife degisikligi yapmadiklari sürece Genc Avantaj tarifesinde devam etme hakkini sakli tutar.

Vodafone faturali tarife abonesi ve 25 yas alti iseniz, GENCAVANTAJ yaz 7048 e gondererek aninda Genc Avantaj tarifesine gecebilirsiniz.

Paketinize ait toplu sürenizin bittigine dair gönderilen bilgi SMS'i, son 48 saat içerisinde yaptiginiz görüsmeleri kapsamayabilir.

12-25 yas arasindaki (25 yas dahil) gençler, ayni kütük numarasina sahip, birinci derece akrabalarinin üzerine hatti alip kendilerini kullanici olarak göstererek Genç Avantaj tarifesine abone olabilir.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

4 Nisan 2013 itibariyle, yurtiçi internet 0,40 kr/Kb olarak güncellenmistir.

28 Nisan 2015 itibariyle paket aşımında yurtiçi arama ücreti 46,25 krs/dk olarak güncellenmistir. 

4 Nisan 2013  itibariyle yurtdisi arama ücretlerine yapilmis olan revizeler su sekildedir: 1. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,45 TL; 2. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,90 TL; 3. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 1,55 TL; 4. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 2,75 TL olarak güncellenmistir.

Sayfa basina dön