Online Cep Merkezi > Tarifeler > Genç Avantaj Ekstra

Genç Avantaj Ekstra

Tarifeleri göster

Gençlerin Tüm İhtiyaçları Bir Arada Genç Avantaj Ekstra’da

24

Ay ,

Ayda

37 TL

 

Bu tarife abone alımına kapanmıştır!

Dakikam var SMS paketim yok, ikisi de var internet paketim yok derdi bitiyor. Hepsi tek tarifede birlesiyor. Şimdi her yöne tam 500 DK, 5000 SMS, 500 MB bir arada ayda sadece 37 TL.

Gençler Genç Avantaj Ekstra’ya geliyor; eksikleri kalmıyor.

Genç Avantaj Ekstra Tarifesi

Aylık sabit ücret: 37 TL 

Her yöne 500 dk

Her yöne 5000 SMS

İnternet: 500 MB

Yurtdışı SMS 55 kr/adet

Paket aşımında yurtiçi arama ücreti 46,25 kr/dk

Paket aşımında yurtiçi mesajlaşma ücreti 33 kr/adet

Paket aşımında yurtiçi internet kullanımı 50 kr/10 MB

Faturali Vodafone hat kullanicisi iseniz "GENCEKSTRA" yazip 7048'e kisa mesaj gönderebilirsiniz.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz. 

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Esaslar

1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33,25KR/SMS  olarak güncellenmistir.

 

Tarife 25 yas ve alti için geçerlidir.

Genç Avantaj Ekstra tarifesi ile ayda KDV, ÖIV dahil 37 TL karsiliginda abonelere her yöne 500 dakika konusma, her yöne 5000 SMS ve 500 MB internet hakki sunulur.

Konusma için ücretlendirme periyodu 6sn, internet hakki kullanimi için 1 KB’dir.

Tarife ile verilen haklar sadece yurtiçinde geçerli olup; (i)KKTC dahil yurt disina dogru Türkiye’den baslatilan çagrilar ve SMS'ler için ve(ii)KKTC dahil yurtdisinda veya Roaming halindeyken yapilan kullanimlar (iii) FCT ve sirket terminallerinde toplu kullanim için geçerli degildir.

Bir abone sadece bir Genç Avantaj Ekstra tarife aboneliginden faydalanabilir.

Ücretsiz yurtiçi her yöne kullanim hakki bir fatura dönemi için geçerlidir.

Fatura dönemi içinde kullanilmayan SMS, MB ve dakika hakki bir sonraki fatura dönemine devretmez.

SMS, MB limitinin doldurulmasi durumunda geçerli olan ücretler: 33,25KR/SMS  ve 50 Kr/10 MB.

Abonelerin sunulan haklari, 3. sahislara trafik satisi yaparak kullanmalarina izin verilmez.

25 yasini dolduran Genç Avantaj Ekstra abonesiysen, tarife degisikligi yapmadigin sürece Genç Avantaj Ekstra tarifesinde devam etme hakkini sakli tutarsin.

Vodafone faturali tarife abonesi ve 25 yas ve altinda isen, GENCEKSTRA yazip 7048 e göndererek aninda Genç Avantaj Ekstra tarifesine geçebilirsin.

Paketine ait toplu sürenin bittigine dair gönderilen bilgi SMS'i, son 48 saat içerisinde yaptigin görüsmeleri kapsamayabilir.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Ilk faturada aylik sabit ücret ve dakikalar, aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasindaki gün sayisi ile orantili olarak fatura edilir.Aboneler pakete giris tarihine kadar eski tarifeleri üzerinden ücretlenir. Dönem içerisinde yapilan tarifeden her türlü çikisve iptal islemi durumunda toplu süre ücretinin tamami ödenmelidir.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

4 Nisan 2013 itibariyle yurtiçi internet 0,40 kr/Kb olarak güncellenmistir.

28 Nisan 2015 itibariyle paket aşımında yurtiçi arama ücreti 46,25 krs/dk olarak güncellenmistir. 

4 Nisan 2013 itibariyle yurtdisi arama ücretlerine yapilmis olan revizeler su sekildedir: 1. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,45 TL; 2. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,90 TL; 3. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 1,55 TL; 4. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 2,75 TL olarak güncellenmistir.

Sayfa basina dön