Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Turist

Cep Turist

Tarifeleri göster

Türkiye'yi ziyaret eden turistlere özel tarife

 

Türkiye'ye gelen turistlere özel Cep Turist tarifesi

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenecektir.

Cep Turist

Her yöne 46,25 kr/dk

Yurtiçi SMS 33 kr

Yurtdışı SMS 75 kr

Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz. 

Esaslar

01.01.2014 tarihi itibariyle tarifede, yurt içi heryöne SMS ücreti 33 Kr olarak güncellenmiştir.

29.06.2011 tarihi itibariyle yurtdışı SMS fiyatı 75 kuruş/adet olarak güncellenmiştir.

Cep Turist tarifesi; ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

MMS ücreti 80 kuruş/adettir.Internet kullanımı 0,1 Krs/kb üzerinden ücretlendirilir.

Yurtdışı aramalar standart yurtdışı arama tarifesini üzerinden ücretlendirilir. Standart Yurtdışı Arama Tarifesi için tıklayınız.

Turist başlangıç paketi 50 TL lik promosyon kullanım içerir ve perakende noktalarında tavsiye edilen tüketici fiyatı(70 TL) üzerinden satılır.

50 TL promosyon ses, internet ve SMS için kullanabilir.

50 TL bonus ile lira transferi yapılamaz, özel servisler kullanılamaz.Başlangıç paketindeki promosyon 3. kişilere devredilemez.

Turist başlangıç paketini sadece yabancı uyruklu kişiler alabilir. Yabancı pasaport ile yeni faturasız hat almak isteyen turistler(numara taşımayla gelen yabancı uyruklu aboneler hariç) sadece Turist Başlangıç Paketi alabilir

Turist başlangıç paketini alan aboneler sadece Cep turist tarifesi kullanabilir, başka bir tarifeye geçiş yapamaz.

Yabancı uyruklu kişi adına en fazla 3 adet faturasız hat açılabilir.

Abonelerin başlangıç paketini satın almak ve aktive edebilmek için ilgili satış noktalarına yabancı pasaport ile başvurmaları gerekir.

•  444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli ücretli kısa numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için bu aramalar kapsam dahilindedir. Kısa Numaralı Özel Servisler Arama Ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenmiştir.


Cep Turist tarifesi dahilinde

Fiyatlara KDV(18%) ÖİV(25%) dahildir.

Sayfa başına dön