Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Standart

Cep Standart

Tarifeleri göster

Her yöne dakikası 60 Kuruş'a konuşun

 

 

Her yöne dakikası 60 kuruşa konuşun!

 Cep Standart Tarifesi'nde heryöne dakikası 60  kuruşa görüşebilirsiniz. Üstelik bu tarifeye abone olanlar Telsiz Kullanım Ücreti'ni de ödemez, aynı zamanda  Vodafone'un avantajlı kampanyalarından faydalanmaya da devam edersiniz. 

Cep Standart

Her yöne arama 60  kr/dk
Yurtiçi SMS 60 kr/SMS
Yurtdışı SMS 75 kr/adet

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenmiştir.

*1 Ocak 2014 itibariyle Cep Standart Tarifesi üzerinden atacağınız yurt içi SMS’lerin ücreti, 33kr/SMS olarak güncellenmiştir

"STANDART" yazip 7000'e kisa mesaj gönderebilirsiniz. 

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz. Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542'yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz. 

 

Esaslar

*1 Ocak 2014 itibariyle Cep Satandart Tarifesi üzerinden atacağınız yurt içi SMS’lerin ücreti, 60kr/SMS olarak güncellenmiştir.

 

Cep Standart tarifesi bireysel faturasız hat aboneleri için geçerlidir.

Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Cep Standart tarifesi aboneleri ilgili kampanya bilgilerinde aksi durum yer almadığı sürece faturasız hat abonelerini kapsayan her türlü kampanya ve ek avantajlardan faydalanabilir.

Cep Standart tarifesinde MMS 80 kuruş/adet olarak ücretlendirilir.

Özel servis, yurtdışı ve roaming aramaları ayrıca ücretlendirilir.

•  444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli ücretli kısa numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için bu aramalar kapsam dahilindedir. Kısa Numaralı Özel Servisler Arama Ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 60 kr/dk olarak güncellenmiştir.

Bakiye ve harcama tutarıyla ilgili gösterimler için tıklayınız.

Sayfa başına dön