Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Özgür

Cep Özgür

Tarifeleri göster

45 kr’a Vodafone'lularla dilediğince konuş

 

 

18 Haziran tarihinden itibaren Cep Özgür tarifesi abone alımına kapatılmıştır. Hepsi Bir Arada bir Tarife isteyen abonelerimizin 16 Haziran tarihinden itibaren abone alımına açık olan Freezone Esnek Tarife’yi incelemelerini tavsiye etmekteyiz. Detaylı bilgi için  tıklayınız.

 


Cep Özgür ile, dakikası şu kadar diye hesaplamadan, 40 kuruşa Vodafone'lularla istediğin kadar konuşabilirsin.

30 TL yüklemede anında HER YÖNE 120 dakika senin, Facebook ve Twitter'ın da ücretsiz.

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenecektir.

Cep Özgür

 

Yükleme Miktarı
En az 20 TL yüklediğinde  
En az 30 TL yüklediğinde  
Hediye Dakika
- Her yöne 120 dk
Vodafone içi görüşme   
10 dakikası 45 Kuruş
45 kuruşa istediğin kadar konuş   
Diğer GSM Operatörleri ve sabit hatlar   
2 dk / 45 kuruş
5 dk / 45 kuruş
Facebook ve Twitter - Ücretsiz
Yurtiçi SMS
33 Kuruş / adet

Hergün ücretli 1 SMS'e ayda toplam 

HER YÖNE 7500 SMS*

Yurtdışı SMS
75 Kuruş / adet
75 Kuruş / adet


 

 

 

 

 

 

 

Ekstra Avantajlar

Her Yöne Midi SMS Paketi : Ayda sadece 8 TL'ye yurtiçi heryöne 500 SMS göndermek için MIDI yazıp 7999'a ücretsiz kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.

Vodafone'lularla Maksi SMS Paketi : Ayda sadece 11 TL'ye yurtiçi Vodafone'lulara 5.000 SMS göndermek için VFMAKSI yazıp 7999'a ücretsiz kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.

Her Yöne Maksi SMS Paketi : Ayda sadece 11 TL'ye yurtiçi heryöne 2.000 SMS ve Vodafone'lulara 10.000 SMS göndermek için HYMAKSI yazıp 7999'a ücretsiz kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.

Cep Dolusu SMS Paketi : Ayda sadece 11 TL'ye yurtiçi heryöne tam 3.000 SMS göndermek için CEPDOLUSU yazıp 7999'a ücretsiz kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.

18 Haziran tarihinden itibaren Cep Özgür tarifesi abone alımına kapatılmıştır. Hepsi Bir Arada bir Tarife isteyen abonelerimizin 16 Haziran tarihinden itibaren abone alımına açık olan Freezone Esnek Tarife’yi incelemelerini tavsiye etmekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayınız 

Detaylı bilgi için size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

 

- Fiyatlara KDV (%18) ve ÖIV (%25) dahildir.

- Her gün 1 ücretli SMS sonrasi her yöne 250 SMS hediye edilecektir. Günlük 250 SMS avantaji saat 23.59'a kadar geçerlidir. Saat 23:59'a kadar kullanilmayan SMS'ler ertesi güne devretmez ve gün sonunda kullanilmayan SMS'ler silinir.

- SMS bedeli 33 Kurus/ adettir.

- Fiyatlar yurtiçi görüsmeleri kapsamaktadir.

-  Yükleme sarti saglandiginda indirimli görüsmeler 30 gün için geçerlidir.

- 13 Haziran 2013 itibariyle tarifedeki 41 Kurus/dakika olan yurtiçi indirimsiz görüsme ücreti, 46,25 Kurus/dakika olarak güncellenmiştir.

- Bakiye ve harcama tutariyla ilgili gösterimler için tiklayiniz.

01.01.2014 tarihi itibariyle tarifede, yurt içi heryöne SMS ücreti 33 Kr olarak güncellenmistir.

 - 15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenmiştir.

 

 

Cep Özgür Tarifesi aboneleri indirimli tarifelerden yararlanabilmek için 30 günde bir, tek seferde en az 20 TL yüklemelidirler. 30 gün sonunda en az 20 TL yükleme yapilmazsa görüsmeler, indirimsiz tarife 46,25 Kurus/dakika olarak güncellenecektir.

Tarife 18 Haziran 2014 tarihinden itibareb yeni abone alımına kapalıdır, mevcut aboneler paket degisikligi ile Cep Özgür Tarifesi'nden yas esaslari uygun olmasi durumunda yararlanilabilir.

 

Tarife esaslari:

Tarifeden 25 yas ve altindaki bireysel aboneler veya hattin kullanicilari faydalanabilir.

Aboneler 25 yasini doldurduklari zamanda eger tarife degistirmezlerse tarifeyi kullanma hakkina devam edeceklerdir.

Çagri basina 60 dk üzerinde kullanimi süreklilik arz eden aboneliklerde Vodafone servis kalitesinin

olumsuz etkilenmemesi amaciyla sözkonusu aboneleri baska bir tarife paketine aktarma,

ilgili abonenin de buna karsilik hattini iptal etme hakki saklidir.

Abone 30 TL yüklemesi durumunda,indirimli oldugu dönem boyunca indirimli SMS uygulamasi bulunmaktadir. Aboneler attiklari ücretli 1 ücretli yurtiçi SMS sonrasinda gün sonuna kadar 250 yurtiçi operatör (özel servisler hariç) SMS ücretsiz kullanimi hakki kazanir. Ayni promosyon dönemi içindeki ikinci 30 TL’lik yükleme ikinci bir promosyon kazandirmaz

 Yurtici Her yöne 250 ücretsiz SMS avantaji saat 23:59'a kadar geçerlidir. Kullanilmayan SMS'ler gün sonunda silinir.

 Her 30 günde bir, tek seferde yapilacak ilk 30 TL ve üzeri yüklemelerde tarife abonelerine yurt içi her yöne 120 bedava dakika verilir. . Ayni promosyon dönemi içindeki ikinci 30 TL’lik yükleme ikinci bir promosyon kazandirmaz

Yine 30 TL yüklemede, ücretsiz Facebook, Twitter erisimi  ve Ebuddy üzerinden kullanilan instant messaging servisleri Windows Live Messenger ücretsiz olarak sunulmaktadir.

Sözkonusu servislerin ücretsiz kullanimina Facebook, Windows Live messenger ve Twitter disi 

sunuculara baglanarak çalisan üçüncü parti uygulamalar, kullanicinin mobil internet tarifesi

üzerinden ücretlendirilir. tarifenin internet promosyonu,Blackberry erisim noktasi üzerinden yapilan baglantilar için geçerli degildir.

Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZETyazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

 

Özel servis aramalari yurtiçi ücretlendirme kapsaminda degerlendirilmemektedir.

Kibris aramalari uluslararasi arama kapsaminda ayrica ücretlendirilir.

Uluslararasi aramalar, ekstra bir avantaj satin alinmadigi durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir. 
•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.
•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.