Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Limitsiz Gün Boyu Vodafone'lular

Cep Limitsiz Gün Boyu Vodafone'lular

Tarifeleri göster

Vodafone'lularla ücretsiz konuşturan tarife

 
   Tarife 03.03.2014 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

Her gün ilk 10 dakika görüşmenizden sonra gün boyu Vodafone'lularla bedava konuşun!

Ayda 20 TL yükleyin, her gün toplam 10 dakika istediğiniz operatörden istediğiniz kişiyi arayın, günün geri kalanında tüm Vodafonelularla bedava konuşun. 
Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz. 

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenecektir.

Cep Limitsiz Günboyu

*Aylık 20 TL yükleme şartı sağlandığında geçerlidir. 10 dakika ücretli görüşmeleri kapsamaktadır.
**Gün içinde Turkcell, Avea, PSTN, Vodafone, KKTC ve uluslararası yönlere yapılan 10 dakika ücretli görüşmeden sonra yurtiçinde şebekeiçi görüşmelerde geçerlidir.

  Günde 10 dk'ya kadar Günde 10 dk'dan sonra*
Vodafone içi görüşme   30 kr/dk Ücretsiz - Limitsiz **
Diğer GSM Operatörleri ve sabit hatlar 40 kr/dk 40 kr/dk
Yurtiçi SMS 33 kuruş 33 kuruş
Yurtdışı SMS 75 kuruş 75 kuruş

Cep Limitsiz Gün Boyu Vodafonelular Tarifesi 03.03.2014 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

* Aradıkça, arandıkça veya kaldıkça kazandıran Altın Tarifeler'le her daim kazanmak Vodafone Faturasız'da işte bu kadar kolay! İhtiyacınıza uygun Altın Tarife’yi seçmek için tıklayınız.

Esaslar

- Tarife 03.03.2014 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

- Cep Aran Kampanyası 03.03.2014 tarihi itibariyle sonlanmıştır. Bu tarihten önce Cep Aran Kampanyasına abone olmuş müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanmaya devam edeceklerdir. İptal eden müşterilerimiz yeniden faydalanamazlar.

- Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat paketlerine sahip aboneler altın tarifelere geçiş yaptıklarında paketleri iptal olacaktır.

- Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

- 29.06.2011 tarihi itibariyle yurtdışı SMS fiyatı 75 kuruş/adet olarak güncellenmiştir.

- 01.01.2014 tarihi itibariyle tarifede, yurt içi heryöne SMS ücreti 33 Kr olarak güncellenmiştir.

Aylık 20 TL yükleme şartı sağlandığı takdirde 30 gün boyunca Faturasız Cep Limitsiz Tarifesiyle aynı gün içinde (saat 00.00-23.59 arası) Turkcell, Avea, PSTN, Vodafone, KKTC ve uluslararası yönlerde yapılan toplam 10 dakikalık ücretli görüşme sonucunda gün sonuna kadar (saat 00.00-23.59 arasi) yurtiçinde Vodafone içi yapılan görüşmeler ücretsizdir.

Yükleme şartı sağlanmadığı takdirde arama ücretleri değişmez ancak 10 dakika sonrasında ücretsiz görüşme avantajından yararlanılamaz.

10 dakika saniye bazlı sayılacak olup, abonelerin bu sınırı geçmek için toplam 600 saniye Turkcell, Avea, PSTN, Vodafone, KKTC ve uluslararası yönlerde ücretli olarak konuşması gerekecektir.

Aboneler 10 dakikaya ulaşmak için harcanan süreyi USSD aracılığıyla sorgulayabilecektir. Sorgu için kullanılacak servis "*123#14#" dir.

Şebeke içi ücretsiz görüşme hakki yurt içi diğer Vodafone aboneleriyle yapılan görüşmelerde geçerli olup, yurtdışı aramalarında, MH aramaları, özel servisler, faks, data, WAP numaralarının aranmasında dahil değildir.

Vodafone içi (yurtiçi) aramalar dakikası 30 kuruştan ücretlendirilmekte olup ücretlendirme periyodu 6 sn'dir (6 saniyede 3 kuruş düşmektedir), yurtiçindeki diğer operatörleri ve sabit hatları aramanın ise dakikası 40 kuruştan ücretlendirilmekte olup ücretlendirme periyodu 6 sn'dir (6 saniyede 4 kuruş düşmektedir).

Cep Limitsiz Faturasız Tarifesi konferans görüşme özelliğine sahip değildir.

Kazanılan ücretsiz görüşme süresinin sona erdiği 23.59'da ücretsiz görüşmeden ücretliye geçiş olmasından kaynaklanan bir kesinti olacaktır. Abone ücretsiz görüşme süresinin bittiği yönünde SMS ile bilgilendirilecektir. Bu saat itibariyle abone tekrar arama yaparak ücretli olarak görüşmelerine devam edebilecektir.

Ücretsiz görüşme hakkinin kazanılması için kullanılması gereken ücretli 10 dakikaya özel servisler, faks, data, WAP ve müşteri hizmetleri aramaları dahil değildir.

Abonenin herhangi bir kampanyadan kazanılmış hediye liralarının bulunması durumunda öncelikle bu hediye liralar kullanılacaktır. Hediye lira kullanılarak yapılan görüşmeler ücretli görüşme sayılmadığı için, ücretsiz görüşme kazanılması için gerekli 10 dakika süreye dahil edilmeyecektir.

Adil Kullanım: Aylık toplam hatbaşı 10.000 dakika üzerindeki kullanımların, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılmış olabileceği kabul edilerek, bu durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Abonelerin yapacağı bir çağrı süresi 79 dk'yı geçemez.

•  444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli ücretli kısa numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için bu aramalar kapsam dahilindedir. Kısa Numaralı Özel Servisler Arama Ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZETyazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa başına dön

 

 

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenmiştir.