Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Kazan

Cep Kazan

Tarifeleri göster

Kampanyası bitmeyen tarife

 
   Tarife 03.03.2014 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

Cep Kazan Tarifesi ile 25 TL yüklemeye tam 1000 dakika bedava !
Üstelik gençlere +1000 dakika daha, toplamda 2000 dakika bedava!

Bedava konuşmak için kampanya takip etme dönemi bitiyor, Vodafone'un yepyeni tarifesi Cep Kazan'da kampanya hiç bitmiyor, Vodafone’lular yüklediklerinde bile kazanıyor!

Bundan böyle Vodafone'lular 25 TL yüklemeye tüm Vodafone'lularla geçerli 1000 dakika kazanıyor, üstelik yüklediğiniz 25 TL de cebinizde kalıyor!

Kazandığınız 1000 dakikanın yanı sıra, cebinizde kalan 25 TL ile heryöne çok avantajlı konuşabilmeniz için 25TL’ye HERYÖNE tam 500 dk içeren Aylık Her Yöne Konuşturan Paketi almanız yeterli!

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

 

*22 Kasım 2014 itibariyle Cep Kazan Tarifesi 3dk'si 55Kr olarak güncellenmiştir. 

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 60 kr/dk olarak güncellenecektir.

Cep Kazan tarifesinde ücretlendirme de çok avantajlı, bu tarifede her yüklemede heryöne 3 dakikası 55 kuruşa konuşma fırsatı var.

- 1000 dakika bedava Cep Kazan tarifesi Bedava dakikalar kampanyası kapsamında kazanılmaktadır.

- 1000 dakika 30 gün içerisinde 3 defaya kadar kazanılabilir.

-  Yükleme yapılmadığında her yöne konuşmanın dakikası 60 Kuruş’tur.

 

Yükleme Miktarı
20 TL altı
25 TL – 30 TL arası              
30 TL ve üzeri
İndirimli Konuşma Süresi    
Yüklenen TL kadar gün       
Yüklenen TL kadar gün 30 gün
Vodafone'lularla

3 dk 55 Kr

1000 Dk Bedava
3 dakikası 55 Kuruş
1000 Dk Bedava
3 dakikası 55 Kuruş
Diğer Yönlere

3 dk 5% Kr

3 dk 55 Kr
3 dk 55 Kr
Yurtiçi SMS
60 Kuruş / adet
60 Kuruş / adet      
60 Kuruş / adet
Yurtdışı SMS
75 Kuruş / adet
75 Kuruş / adet
75 Kuruş / adet

*Cep Kazan Tarifesi 03.03.2014 itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

* Aradıkça, arandıkça veya kaldıkça kazandıran Altın Tarifeler'le her daim kazanmak Vodafone Faturasız'da işte bu kadar kolay! İhtiyacınıza uygun Altın Tarife’yi seçmek için tıklayınız.

 

 

SSS

Sıkça Sorulan Sorular için tıklayınız.

Sayfa başına dön

 

Esaslar

Tarife 03.03.2014 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.
Cep Aran Kampanyası 03.03.2014 tarihi itibariyle sonlanmıştır. Bu tarihten önce Cep Aran Kampanyasına abone olmuş müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanmaya devam edeceklerdir. İptal eden müşterilerimiz yeniden faydalanamazlar. 

05.04.2016 tarihi itibariyle tarifede, yurt içi heryöne SMS ücreti 60 Kr olarak güncellenmiştir.

Cep Kazan tarifesi bireysel abonelikler için geçerlidir.

Aboneler 30 TL altı yüklemeler için, yükleme yaptıkları tutar kadar gün indirimli tarifeden faydalanırlar (her yöne 3 dakikası 55 kuruş).

30 TL ve üstü yüklemelerde indirimli tarife 30 gün boyunca uygulanır.

Abonenin ilgili süreler içinde tekrar yükleme yapmaması durumunda, görüşmeleri indirimsiz tarife olan 60 kuruş/dk'den ücretlendirilmektedir. Yükleme koşulu ile uygulanan indirimli tarifede her yöne 55 kuruş/3 dakika ücretlendirme yapılmaktadır.   

Maksimum indirimli tarife süresi yükleme sonrası 30 gündür.

İndirimli tarife süresi içinde yapılacak olan yüklemelerin, indirimli konuşmadan geriye kalan günden büyük olmaması durumunda indirimli süre değişmez.

Yükleme miktarının küsuratlı olması durumunda indirimli konuşma hakkı kazanılan gün sayısı, tamsayı kısmına bakılarak belirlenir. (örn: 17,5 TL yüklenmesi durumında 17 gün kazanılır.)

Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

Bu tarifeyi kullanan aboneler Cep Lira transfer hizmetinden yararlanamaz;
Ön ödemeli bireysel abonelerden, Cep Kazan Tarifesi Kullanıcıları için özel ; bir seferde en az 25 TL yüklediklerinde ve tarifede kaldıkları sürece kampanya şartları dahilinde sunulan şebeke ici dakika hediyeleri tanımlanacaktır.

Bireysel Ön Ödemeli, Vodafone Abonesi olan 25 yaş üstü aboneler 25 TL yükleme yapmaları durumunda 1000 dk sebeke içi dk kazancaklardır.

Kampanyaya katılabilmek için müşteri, Kara listede (Cep aran ve diğer) yer almamalıdır, hat statüsü aktif olmalıdır.

Aboneler ilk promosyon kazanma tarihinden itibaren her 30 gün içinde en fazla 3 defa promosyon kazanabileceklerdir. Abonelerin 25 TL yükleme yapmadan önce, ana hesaplarında bulunan bakiyenin 50 TL ve üzeri olması durumunda promosyonu yüklenmeyecektir.

Aboneler kazandıkları promosyonları 60 snlik periyodlar ile veya adet olarak kullanacaklardır.

Promosyonlar 3. şahıslara aktarılamayacaktır.

Kazanılan hediye dakikalarla sadece TR de kullanım yapılabilmektedir.

Roaming dolaşımında , Kıbrıs Roaming kapsamında; International aramalarda;Özel servis aramalarında Özel TT servis aramalarında kullanılamamaktadır.

Müşteri tarafından TL iadesi talebi geldiğinde hediyeler silinir. Hattın iptal edilmesi, dondurulması yada başka operatöre geçilmesi veya baska faturasız veya faturalı tarifeye geçmesi durumunda hediyeler silinir.

•  444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli ücretli kısa numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için bu aramalar kapsam dahilindedir. Kısa Numaralı Özel Servisler Arama Ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZETyazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Cep Kazan tarifesi, Bedava Dakikalar Kampanyası başlangıç tarihi 24 Nisan 2012’dir.

Cep Kazan Tarifesinde geçerli olan Bedava Dakikalar Kampanyası 03.03.2014 tarihi itibariyle sonlanmıştır.  Mevcutta Cep Kazan tarifesinde olan aboneler kampanyadan faydalanmaya devam edeceklerdir.

Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat paketlerine sahip aboneler altın tarifelere geçiş yaptıklarında paketleri iptal olacaktır.

Sayfa başına dön

 

 

*5 Nisan 2016 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 60 kr/dk olarak güncellenmiştir.