Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Avantaj Vodafone'lularla

Cep Avantaj Vodafone'lularla

Tarifeleri göster

Vodafone'lularla sınırsız konuşma & 10.000 SMS

Ayda

45 TL

 

6 Mart 2013 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

Siz de Vodafone'un Cep Avantaj tarifelerinden iletişim ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanını seçin; Türkiye'deki tüm ev, iş numaraları, Vodafone'lular ve diğer operatörlerle avantajlı konuşmanın ayrıcalığını yaşayın.

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz. 

Cep Avantaj Vodafone'lularla

Aylık sabit ücret: 45 TL

Vodafone'lularla SINIRSIZ konuşma

Vodafone'lularla 10.000 SMS

Cep Avantaj Vodafone'lularla tarifesine geçmek için "CEPAVANTAJ39" yazıp 7048'e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için YILLIK ABONE VF yazıp 7048'e ücretsiz SMS göndererek kayıt olabilirsiniz.

Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.  

 

Esaslar

 

1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33.25 KR/SMS olarak güncellenmistir.

Tarifede her ay KDV(%18) ve OIV(%25) dahil 39 TL ücret karsiliginda yurtiçinden kullanmak sartiyla yurtiçi Vodafone abonelerine yönüne sadece sesli telefon ve görüntülü görüsme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) arama ve Vodafone yönüne 10.000 SMS bulunmaktadir.

Paket dahilinde görüsme hakki sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdisinda veya KKTC'de Roaming halindeyken yapilan aramalar hariçtir.

Kibris'a dogru Türkiyeden baslatilan çagrilar paket kapsaminda degildir.

Sabit hatlar ve diger operatörlerle görüsmenin ücreti 30 Kurus/dk, diger yönlere SMS 33,25 Kurus/SMS'dir. 

MMS ücreti 80 Kr/adettir. 

Internet kullanimlari standart data tarifesi üzerinden (0,35KR/KB) ücretlendirilir. 

Paket kullanimi, aktivasyon yapildigi andan itibaren veya pakete geçis tarihi ile baslar.

Ilk faturada aylik paket ücreti ve dakikalar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasindaki gün sayisi ile orantili olarak fatura edilir.

Tarife ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

Pakete ait toplu sürenin bittigine dair gönderilen bilgi SMS'i, son 48 saat içerisinde yapilan görüsmeleri kapsamayabilir.

Abonelerin sunulan haklari, 3. sahislara trafik satisi yaparak kullanmalarina izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve sirket santrallerinde toplu kullanim amaçli olarak kullanimina izin verilemez.

Dönem içerisinde yapilan paketten her türlü çikis ve iptal islemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamini öder.

Tarifede konferans görüsme servisi kullanilamaz.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

4 Nisan itibariyle yurtiçi internet 0,40 kr/Kb olarak güncellenmistir.

4 Nisan itibariyle yurtdisi arama ücretlerine yapilacak revizeler su sekildedir: 1. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,45 TL; 2. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,90 TL; 3. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 1,55 TL; 4. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 2,75 TL olarak güncellenmistir.

Sayfa basina dön