Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Avantaj Her Yöne Ekstra

Cep Avantaj Her Yöne Ekstra

Tarifeleri göster

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 1 GB

12

Ay ,

Ayda

59 TL

 

02.05.2013 itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

Siz de Vodafone'un Cep Avantaj tarifelerinden iletişim ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanını seçin; Türkiye'deki tüm ev, iş numaraları, Vodafone'lular ve diğer operatörlerle avantajlı konuşmanın ayrıcalığını yaşayın.

Üstelik; Türkiye'de bireysel faturalı tarifelerde ilk ve tek olan yurt dışı avantajı sayesinde; Cep Avantaj tarifelerindeki her yöne dakikalarınızı yurtdışında belirtilen ülkelerdeki Vodafone'lu sevdikleriniz ve sabit hat numaralarını ararken de kullanabilirsiniz!* 

* Sadece Vodafone operatörleri için tanımlanmış olan ülke ve alan kodları aranabilir. Aranabilecek ülkeler ve yurt dışı aramalara ilişkin önemli bilgiler için lütfen "Tüm Detaylar" sekmesini inceleyin. 

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz. 

Cep Avantaj Her Yöne Ekstra

Aylık sabit ücret: 59 TL

Her yöne 1000 dk

Her yöne 1000 SMS

1 GB internet

Cep Avantaj Her Yöne Ekstra tarifesine geçmek için "HERYONEEKSTRA" yazip 7048'e mesaj gönderebilirsiniz.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.  

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi; diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Vodafone Kurumsal Satis Kanallari araciligi ile isleminizi yapabilirsiniz.

Online Self Servis'ten "Tarife Islemleri" adimindan hemen tarife degisikligi yapabilirsiniz.

Online Self Servis üyesi degilseniz hemen üye olmak için tiklayin

 

Esaslar

 

1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33.25 KR/SMS olarak güncellenmistir.

Tarifede her ay KDV(%18) ve OIV(%25) dahil 59 TL ücret karsiliginda yurtiçinden kullanmak sartiyla her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve her 30 günde bir 30 gün süresince kullanabilecekleri 1GB ücretsiz internet kullanma hakkina sahip olunur.

Paket aşımında her yöne dakika fiyatı 46,25 Kuruş / dakika'dır, her yöne SMS ücreti 33,25 Kurus/SMS, internet kullanimlari standart data tarifesi üzerinden (0,35KR/KB) ücretlendirilir.

MMS ücreti 80 Kr/adettir. 

Paket dahilinde görüsme hakki sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdisinda veya KKTC'de Roaming halindeyken yapilan aramalar hariçtir.

Kibris'a dogru Türkiyeden baslatilan çagrilar paket kapsaminda degildir.

Paket kullanimi, aktivasyon yapildigi andan itibaren veya pakete geçis tarihi ile baslar.

Ilk faturada aylik paket ücreti ve dakikalar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasindaki gün sayisi ile orantili olarak fatura edilir.

Tarife ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

Pakete ait toplu sürenin bittigine dair gönderilen bilgi SMS'i, son 48 saat içerisinde yapilan görüsmeleri kapsamayabilir.

Abonelerin sunulan haklari, 3. sahislara trafik satisi yaparak kullanmalarina izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve sirket santrallerinde toplu kullanim amaçli olarak kullanimina izin verilemez.

Dönem içerisinde yapilan paketten her türlü çikis ve iptal islemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamini öder.

Tarifede konferans görüsme servisi kullanilamaz.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

4 Nisan itibariyle yurtiçi arama ücreti 43,89 krs/dk,  yurtiçi internet 0,40 kr/Kb olarak güncellenmistir. 

4 Nisan itibariyle yurtdisi arama ücretlerine yapilacak revizeler su sekildedir: 1. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,45 TL; 2. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,90 TL; 3. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 1,55 TL; 4. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 2,75 TL olarak güncellenmistir.

Sayfa basina dön

Yurtdisini Arama

 

Cep Avantaj ve Vodafone Red Tarifelerinde bulunan her yöne dakikalarin yurt disi aramalar için kullanimina yönelik olarak asagidaki hususlara dikkat edilmelidir:Tarifedeki yurtdisi avantajindan yararlanilabilmesi için, tarifeye giriste hattin yurtdisi arama özelligi otomatik olarak açilmaktadir.Yurtiçinden çagri baslatmak sartiyla yurtiçi her yöne dakikalariniz asagidaki ülkeleri sesli ve görüntülü ararken de geçerlidir.  (Özel servisler, faks, data, WAP kullanimi ve KKTC’ye dogru Türkiye’den baslatilan aramalar hariçtir.)

*Cep Avantaj ve Vodafone Red Tarifelerindeki her yöne dakikalar kapsaminda tüm cep, ev ve is numaralarini arayabileceginiz Vodafone ülkeleri: Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, Ingiltere, Irlanda, Ispanya, Italya, Katar,Macaristan, Malta, Misir, Portekiz, Romanya,Yunanistan, Yeni Zelanda

**Cep Avantaj ve Vodafone Red Tarifelerindeki her yöne dakikalar kapsaminda ev/is numaralarini arayabileceginiz ülkeler: ABD, ABD (Alaska), ABD (Havai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adasi), Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hollanda, Ingiltere, Irlanda, Ispanya,Israil, Isveç, Isviçre, Italya, Kanada, Norveç, Portekiz, Rusya, Slovak Cum, Yunanistan, Finlandiya, Lüksemburg, Macaristan, Polonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Ozbekistan, Romanya, Sirbistan Karadag, Suudi Arabistan, Ukrayna: 18 Subat 2013 itibari ile, faturali standart yurtdisi arama tarifesinde daha önce Kademe 2’de bulunan Azerbaycan, Turkmenistan, Moldova, Bulgaristan ve Tunus ülkeleri Kademe 3’e alindigindan, her yöne dakikalar kapsaminda degil,standart yurtdisi tarifesiyle aranabilmektedir. 

Tanimli Vodafone operatörleri ülke ve alan kodlari listesini görmek için tiklayiniz

Tanimlanmis Vodafone ülkeleri kodlarini görmek için tiklayiniz

 

Sayfa basina dön