Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Aile Reisi Tarifesi

Cep Aile Reisi Tarifesi

Tarifeleri göster

 

Yeni abone alımına kapanmıştır.

 

 

Cep Aile Reisi Tarifesi ile Yeni Cep Aile Paketi'yle sevdikleriniz için bir  grup oluşturabilir, grubunuzdaki faturalı ve faturasız hatlar ile ücretsiz görüşebilirsiniz.

Yeni Cep Aile Paketi Hakkında 

Yeni Cep Aile Paketiyle tarifenizi değiştirmeden aile içi bedava konuşabilirsiniz. Her aile grubu, aile reisi faturalı Cep Aile Reisi tarifesinde olmak üzere, en az 2, en fazla 5 faturalı ve/veya faturasız hattan oluşabilir. Aile üyeleri Yeni Cep Aile paketi için geçerli herhangi bir faturalı veya faturasız tarifeyi kullanabilirler. 

Yeni Cep Aile Paketi'nde grup üyeleri faturasız hat kullanıyorsa, aile reisi olarak tanımlanan hat, faturasız aile üyelerine de kendi faturasından her ay en az 10'ar TL otomatik ödeme talimatı verir ve tüm aile kendi arasında bedava konuşabilir, böylece üyelerin lira bakiyeleri bitse bile, aile birbirini bedava aramaya devam eder!

Cep Aile Reisi

Aylık sabit ücret: 0 TL

Minimum Fatura Tutarı: 20 TL

Her yöne aramalar 41,5 kr/dk

Yurtiçi SMS 33,25  kr/adet

Yurtdışı SMS 55 kr/adet

Avantaj: Cep Aile Reisi tarifesini seçin, Yeni Cep Aile Paketi'nden faydalanarak aile içi ücretsiz görüşün!

Mevcut ve yeni tüm aboneler Cep Aile Reisi tarifesinden faydalanabilir.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ;diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

 

Esaslar 

Mevcut, yeni tüm Vodafone aboneleri tarifeden faydalanabilir.

Abonenin fatura dönemi içerisinde en az tüm vergiler dahil 20 TL'lik ( KDV ve ÖIV dahil) ses (yurt içi,yurt disi) data, GPRS, SMS ya da MMS temel servislerinden kullanim yapmasi gerekmektedir.

01.01.2014 tarihi itibariyle yurt içi heryöne SMS ücreti 33,25 Kr olarak güncellenmistir.

Vergiler dahil 20 TL'lik asgari kullanim tutari abonenin faturasina yansitilir ve 20 TL'ye kadar yukarida bahsedilen kullanimlar ayrica ücretlendirilmez.

Standart abonelik evraklari ile basvurulur.

6 saniyede bir ücretlendirilirir.

Vodafone olarak belirtilen aramalar yurt içindeki Vodafone aramalari için geçerlidir.

•  444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

•  Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

Geçerli Bireysel Faturali Tarifeler: Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Mini Heryöne+, Cep Avantaj Vodafone'lularla, Cep Avantaj Her Yöne, Red Mini, Red, Red+, Yeni/Eski Cep Limitsiz Paketleri (Cep Limitsiz Vodafonelular, Cep Limitsiz Vodafonelular ve Sabit hatlar, Cep Limitsiz Vodafonelular ve Sabit hatlar +750 dk diger operatör, Yeni Cep Limitsiz Vodafone,, Cep Limitsiz Vodafone + Sabit Hat; Cep Limitsiz Vodafone + Sabit Hat ve 1000 Dakika Diger Ceplerle; Cep Konus Paketleri (Cep Konus 150, Cep Konus 350, Cep Konus 750); Cep Aile Reisi aboneleri 

Geçerli Bireysel Faturasiz Tarifeler: Yeni/ ve Eski Cep Ögrenci ve Cep 1 aboneleri yeni Cep Aile paketine üye olabilir.

Her aile grubu, biri faturali olmak üzere, en az 2 en fazla 5 faturali ve/veya faturasiz hattan olusabilir.

1 hat en fazla 1 gruba dahil olabilir.

Tarifeler için grup sarti yoktur, grup dagildigi zaman veya üyeler gruptan çiktiklari zaman faturali ve faturasiz hat kullanicilarinin tarifesi degismeyecektir.

Aile üyeleri aralarinda sinirsiz sekilde ücretsiz konusabilecektir. Faturasiz hatlarda lira bakiyesi kalmasa dahi, grup içinde sinirsiz olarak konusma hakkindan faydalanmaya devam edeceklerdir.

Üyeler arasindaki sinirsiz konusma sadece yurtiçinde geçerlidir, uluslararasi ve roaming görüsmeler kapsam disidir.

Üye katilim yetkisi sadece lider tarafindan verilebilir, olusturulan bir gruba daha sonra yeni üyeler de lider tarafindan eklenebilir.

Bagli üyeler hatlarini kendileri gruptan çikarabilir. Ayni zamanda, lider bagli üyelerden istedigini gruptan çikarma yetkisine sahiptir.

Lider, gruba faturasiz bir üye ekledigi zaman sisteme en az 10 TL olmak üzere bir otomatik yükleme talebi olusturmak zorundadir. Talimat degisikligi yapilana kadar belirlenen tutar her ay otomatik olarak üye hesabina yüklenerek geçerli olacaktir.

Lider minimum 10 maksimum 50 TL otomatik yükleme talimati verebilir. Lider her bir faturasiz üye için farkli degerler seçebilir ve bunlari daha sonra degistirebilir. Transfer için ayrica bir ücret alinmayacaktir.

Otomatik talimat ile alinan liralar yükleme ile alinan liralar gibi islem görecektir fakat bu liralar transfer edilemez.

Lider tarafindan verilen aylik otomatik lira transfer talimati sayesinde, üye faturasiz hatlar diger üyeleri ücretsiz arayabilir. Mevcut tarifelerinin tüm özelliklerinden faydalanabilir. Kendisi ayrica Cep Lira yükleyebilir.

Otomatik lira transferi istenirse grup üyesi bazinda lider tarafindan iptal edilebilir. Otomatik lira transferi iptal edilen grup üyesi gruptan çikar. Limitsiz konusma hakkindan da o anda çikmis olur,

Talimat ile otomatik lira yükleme ve tek seferlik lira yükleme islemleri 1 ay içinde 1 grup üyesine maksimum 60 TL olabilir. Bu yükleme siniri üye basina bir sinirdir.

Lider otomatik yükleme talimatinin disinda faturasiz üyelere tek seferlik yüklemeler de yapabilecektir. Aylik otomatik yükleme talimati ya da tek seferlik transferler hattin aktif kullanim süresini uzatir.

Lider gruptan çikarsa Lider aktif disi bir duruma geçerse, Lider sebeke içi geçis yaparsa, Lider uygunsuz pakete geçis yaparsa, Lider devir islemi yaparsa, Lider iptal olursa, Lider numara tasima islemi yaparsa, Lider kendi istegi ile kapama islemi yaparsa, Lider borçtan kapama islemi yaparsa, Lider dondurma islemi yaparsa, Grup asgari 2 kisi sinirinin altina düserse grup sonlandirilir. Ücreti lider hattin faturasina çikartilmis otomatik yükleme karsiligi yüklenmemis liralar var ise yüklenir ancak bir sonraki yüklemeler durdurulur.

Üye veya lider, yukaridaki gruptan çikma islemlerine (numara tasima, kendi istegi disinda iptal, ve sistemin kisitli durum hariç aktif statüye düsmesini saglayan otomatik islemler) maruz kalir ise gruptan otomatik olarak çikarilir. Eger numara lider ise grup sonlandirilir.

Faturali hat kullanicilari, 30 gün içerisinde en fazla bir Yeni Cep Aile Paketi grubu olusturabilir.

Grup lideri, bir fatura dönemi içerisinde, en fazla 100 TL transfer edebilir.

30 gün içerisinde 3 den fazla kere Yeni Cep Aile paketi grubuna girisçikis islemi yapilamaz.

4 Nisan 2013 itibariyle yurtiçi arama ücreti 43,89 krs/dk,  yurtiçi internet 0,40 kr/Kb olarak güncellenmistir. 

4 Nisan itibariyle yurtdisi arama ücretlerine yapilacak revizeler su sekildedir: 1. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,45 TL; 2. kademe ülkelerindeki GSM hatlarini arama ücreti 1,55 TL & sabit hatlari arama ücreti 0,90 TL; 3. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 1,55 TL; 4. kademe ülkelerindeki GSM ve sabit hatlari arama ücreti 2,75 TL olarak güncellenmistir.

Sayfa basina dön