Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cebine Göre

Cebine Göre

Tarifeleri göster

Her yüklemede her yöne 10 dakikası 65 Kuruş

 
   Özgür Tarife 03.03.2014 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

 

Yükleme koşulunu kaldıran Cebine Göre Tarife ile her yöne 10 dakikası 65 Kuruş'tan konuşun!

Vodafone'un yükleme koşulu olmadan avantajlı fiyattan konuşturan tarifesi Cebine Göre Tarife ile artık ne kadar yükleme yaparsanız yapın her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşabilirsiniz. Türkiye'de ilk defa Vodafone tarafından sunulan bu tarife ile her yüklemenizde aynı avantajlı fiyattan konuşabiliyorsunuz. 

Cebine Göre Tarife'de yükleme miktarı arttıkça indirimli görüşebileceğiniz gün sayısı artıyor. Böylece 30 TL altı yüklemelerinizde yüklediğiniz TL kadar gün, 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde 30 gün boyunca her yöne 10 dakikası 65 Kuruş'tan sevdiklerinizle görüşebilirsiniz. 

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz. 

 

*22 Kasım 2014 itibariyle Cebine Göre Tarifesi 10dk'si 65Kr olarak güncellenmiştir. 

Cebine Göre Tarife

 

Yükleme Miktarı
0 TL
30 TL altı
30 TL üstü
İndirimli Görüşme Süresi
indirimsiz tarife
Yüklenen TL kadar gün
30 gün
Kısa Konuşmalar

Dakikası 60 Kuruş

ilk 10 saniye 20 Kuruş
ilk 10 saniye 20 Kuruş
Her Yöne

Dakikası 60 Kuruş

10 dakika 65 Kuruş
10 dakika 65 Kuruş
Yurtiçi SMS
60 Kuruş / adet
60Kuruş / adet
60Kuruş / adet
Yurtdışı SMS
75 Kuruş / adet
75 Kuruş / adet
75 Kuruş / adet

 

*

 

 *22 Kasım 2014 itibariyle Cebine Göre Tarifesi 10dk'si 65Kr olarak güncellenmiştir. 

*Cebine Göre Tarifesi 03.03.2014 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.

* Aradıkça, arandıkça veya kaldıkça kazandıran Altın Tarifeler'le her daim kazanmak Vodafone Faturasız'da işte bu kadar kolay! İhtiyacınıza uygun Altın Tarife’yi seçmek için tıklayınız.

Esaslar

 

 • Fiyatlara KDV (%18) ve ÖIV (%25) dahildir.
 • 5 Nisan 2016 itibariyle ücretlendirme periyodu ilk 10 saniyesi 20 Kurus, sonraki 50 saniyesi 40 Kurus, 60. saniyeden 600. saniyeye kadar olan kisim 5 Kurus olacak sekilde güncellenmistir.
 • Cebine Göre Tarife bireysel abonelikler için geçerlidir.
 • Cebine Göre Tarife'de aboneler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için yükleme yapmalidirlar.
 • Aboneler 30 TL alti yüklemeler için, yükleme yaptiklari tutar kadar gün indirimli tarifeden faydalanir; 30 TL ve üstü yuklemelerde indirimli süre 30 gün olarak uygulanir. 
  Abonenin ilgili süreler içinde tekrar yukleme yapilmamasi durumunda indirimsiz tarife olan 60 kurus/dk'dan ücretlendirilmektedir.
 • Maksimum indirimli tarife süresi 30 gündür.
 • Indirimli tarife süresi içinde yapilacak olan yüklemelerin, inidirmli konusmadan geriye kalan günden büyük olmamasi durumunda indirimli süre degismez.
 • Yükleme miktari ile ilgili kisit yoktur, sistemden yapilabilen minimum yükleme miktari ile indirim kazanilmaktadir.
 • Yükleme miktarinin küsüratli olmasi durumunda indirimli konusma hakki kazanilan gün sayisi, tamsayi kismina bakilarak belirlenir. (örn: 23,5 yüklenmesi duruminda 23 gün kazanilir).
  Özel servis aramalari yurtiçi ücretlendirme kapsaminda degerlendirilmemektedir.
 • Kibris aramalari uluslararasi arama kapsaminda ayrica ücretlendirilir.Uluslararasi aramalar ekstra bir avantaj satin alinmadigi durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
 • Cebine Göre Tarife'nin avantaji yüklenilen TL kadar gün geçerliyken, Cep Aran Kampanyasi dahilinde Aboneler 30 gün içerisinde maksimum 6 TL Cep Aran Lirasi kazanabileceklerdir.
 • Vodafone Cep Aran Kampanyasi'na kayitli aboneler, diger GSM operatörlerinden (yurt içi) ve Türk Telekom'dan aldiklari her 10 dakikalik çagri karsiliginda 50 kurus kazanmaktadir.
 • Diger yönlerden alinan çagri miktari toplamda 10 dakikaya ulastiginda Cep Aran Kampanyasi kapsaminda kazandiklari cep lira miktari olan 50 Kurus, abonelerin hesaplarina otomatik olarak yüklenecektir.
 • Cep Aran Kampanyasi'nda, 30 gün boyunca 10 dakikaya tamamlanmayan çagrilar karsiliginda cep lira kazanilamayacaktir. Kazanilan liralar ise 30 gün boyunca kullanilabilecek, kullanilmayan liralar ise diger periyoda devretmeyip geçerliligini yitirecektir.
 • Cep Aran Kampanyasi'nda kazanilan hediye liralar yurtdisi ve özel servisler hariç, abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden, yurtiçi Vodafone, Avea, Turkcell ve sabit hat yönlerine aramalarda kullanilabilecektir. SMS ve WAP gibi servislerde kullanilamayacaktir.
 • 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.
 • 542 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar arama basi 40 Kurus olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.
 • Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Kisa numarali özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tiklayiniz.
 • Tarife 03.03.2014 tarihi itibariyle yeni abone alimina kapatilmistir.
 • Cep Aran Kampanyasi 03.03.2014 tarihi itibariyle sonlanmistir. Bu tarihten önce Cep Aran Kampanyasina abone olmus müsterilerimiz bu kampanyadan faydalanmaya devam edeceklerdir. Iptal eden müsterilerimiz yeniden faydalanamazlar.
 • Aylik her Yöne Konusma, Aylik Her Yöne Mini Konusma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hosgeldin, Aylik Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hosgeldin Mini, Hosgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hosgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür Ikili, Firsat Üçlü, Yeni Firsat Üçlü, Hosgeldin 400, Yeni Özgür Ikili, Genç Ikili, Hosgeldin 400 Yeni Hat, Komple Firsat paketlerine sahip aboneler altin tarifelere geçis yaptiklarinda paketleri iptal olacaktir.

Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konusma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip oldugunuz haklarin (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazip 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca ögrenebilirsiniz. 

 Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detayli bilgi için tiklayin.

Sayfa basina dön