Online Cep Merkezi > Cihazlar > iPad 2 16 GB

iPad 2 16 GB

 • iPad 2 16 GB
 • iPad 2 16 GB
 • iPad 2 16 GB
 • iPad 2 16 GB

Ayda 69 TL'den başlayan fiyatlarla

Fiyat seçeceğiniz tarifeye göre değişecektir


Teknolojinin öncülerinden iPad 2


• Kamera: 5 MP

• İşletim Sistemi: iOS 4

• İşlemci: 1 GHz Cortex-A9 çift çekirdekli işlemci

• Ekran boyutu: 9.7 inç

• 3G


 

 

iPad 2 16 GB, Red tarifelerine ayda sadece 69 TL'den başlayan ek ödemelerle!

iPad 2’yi Red tarifeleriyle kampanyalı alan aboneler; Vodafone Red Ayrıcalıklar dünyasına adım atıyor.

Vodafone Red ayrıcalıkları için tıklayınız.

 

 

ipad

 

Teknolojiye Vodafone’un avantajlı fiyatlarıyla sahip olun! Hem de Vodafone Red’in ayrıcalıklı dünyasından yararlanın.

iPad 2 16 GB

Üretici : Apple

Kutunun İçindekiler

 • Şarj Cihazı
 • Cihaz
 • USB Kablosu
 • Kullanım Kılavuzu
 • Garanti Belgesi

Genel Özellikler

İşlemci Hızı

 • Dual-core 1 GHz Cortex-A9

İşletim Sistemi

 • iOS 4

Görüntü & Boyut

Ekran boyutu

 • 9.7 inç

Çözünürlük

 • 1024 x 768 piksel

Telefon boyutları (mm)

 • 241.2 x 185.7 x 8.8

Ağırlık

 • 607 gr

Dokunmatik ekran

Hafıza & Pil

Konuşma süresi

 • 9 saat

Bekleme süresi

 • 720 saat

Video oynatma süresi

 • 10 saat

Müzik çalma süresi

 • 10 saat

Pil türü

 • Li-Po 6930 mAh (25 Wh)

Dahili/Harici hafıza

 • 16 GB

Kamera & Video

Arka Kamera

 • 5 megapiksel

Ön Kamera

Video kayıt

Video oynatıcı

Bağlantı

3G

GPRS

Wi-Fi

Bluetooth

USB

Dahili GPS

Takvim ve kontak senkronizasyon

2G Frekans Bandı

 • GSM 850/900/1800/1900

3G Frekans Bandı

 • HSDPA 850/900/1900/2100

Multimedya

Müzik çalar

Oyun

Arama ve Mesajlaşma

Görüntülü arama

 • Facetime

Anlık mesajlaşma

Internet ve email

Dahili eposta

Web tarayıcı

Adobe Flash desteği

Diğer

Alarm

Takvim

Hesap makinası

Kronometre

iPad 2 16 GB için faturalı tarife seçenekleri

Best selling Pay monthly plans for iPad 2 16 GB
Ödeyeceğiniz
Alacağınız
Tarife/ Paket Ücreti
Ek Ücret
Aylık Ücret
Her Yöne Konuşma
Her Yöne SMS
İnternet
Kontrat
 
79 TL
Cihazı içinde
79 TL
4 GB aylık internet paketi
4096 4
GB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.

Vodafone iPad 2 Kampanyası Esasları

Kampanya bireysel ve kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

24 ay boyunca 1GB Vodemnet Paketi’ni kullanmayı taahhüt eden aboneler kampanya süresi boyunca iPad 2 16GB için aylık 69 TL, iPad 2 32GB için aylık 79 TL, iPad 2 64 GB için 89 TL; kampanyaya Özel Aylık 4GB Vodemnet Paketi'ni kullanmayı taahhüt eden aboneler kampanya süresi boyunca iPad 2 16GB için aylık 79 TL, iPad 2 32GB için aylık 89 TL, iPad 2 64 GB için 99 TL ödeyeceklerdir.

Kampanya süresince aylık paket ücreti data ücreti ve cihaz taksit bedeli kalemlerinden oluşur.

Kampanya bitiminin ardından, hattına tanımlı paketi değiştirmeyen aboneler kampanyaya özel 1GB ve 4GB mobil internet paketlerinin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilirler.

Kampanya kapsamında sunulan 1GB ve 4GB mobil internet paketleri sırasıyla Aylık iPad Midi Paketi ve Aylık iPad Maxi Paketi ile aynı özellikleri taşımaktadır, bu paketlerin tarife kullanım bilgilerine internet vb gibi mecralardan ulaşılabilir.

1GB ve 4GB iPad’e özel paketlerin adil kullanım hakları iPad Midi için 1 GB, iPad Maxi için 4 GB'dir; bu paketlerde adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar aboneler paketlerini 64 Kbps'ye kadar olan hız ile kullanabilecek ve ilave ücretlendirilmeyecektir. Aboneler adil kullanım hakkını doldurduktan sonra Saatlik, Günlük veya Haftalık Vodemnet Paketlerinden birini satın alarak kullanım hızını arttırma şansına sahiptirler.

Abonelerin hızlarını arttırmak için paket satın almaları halinde ilgili paketin ücreti abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
Abonelerin paket kapsamındaki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızlarını yükseltmek için yeni paket almaları durumunda bu paket kullanılmaya başlamadan önce internet bağlantısı kesilerek yeni bir bağlantı kurulmalıdır; yeni alınan paketin hızı yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.

1GB ve 4GB paketler ile kampanyaya giriş yapan abonelere aylık 50MB yurtdışı internet hediyesi sunulmaktadır; uluslararası dolaşımda kullanılmak üzere verilen 50MB internet sadece Vodafone operatörleri üzerinden kullanımları kapsar.

1GB ve 4GB’lık paketi seçen abonelerin roaming opsiyonu otomatik olarak açılır. Abone kampanya süresince roaming opsiyonunu kapatamaz.

50MB yurtdışı internet hediyesini kullanan aboneler kampanya süresince başka bir roaming paketi satın alamaz.

Yurtdışı 50MB internet hediyesi Vodafone İspanya, Vodafone Almanya, Vodafone Macaristan, Vodafone Arnavutluk, Vodafone Malta, Vodafone Avustralya, Vodafone Mısır, Vodafone İngiltere (Büyük Britanya), Vodafone Portekiz, Vodafone Çek Cumhuriyeti, Vodafone Romanya, Vodafone Hollanda, Vodafone Yeni Zelanda, Vodafone İtalya, Vodafone Yunanistan, Vodafone İrlanda, Vodafone Hindistan, Vodafone Katar, Vodacom Güney Afrika, SFR Fransa’da kullanımlarda geçerlidir.

Abonelerin Vodafone operatörleri haricindeki internet kullanımları ve/veya Vodafone operatörlerinde 50MB’ın üzerindeki kullanımları standart roaming tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

İlgili kampanya faturalı aboneler için geçerlidir.

Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.

İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
İlgili fatura dönemi içerisinde kampanya kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.

Abonelerin SMS ve/veya ses kullanımları ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.

Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.

Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 8 aydan büyük olan hattına ait son 8 aylık toplam fatura tutarının en az 350 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir.

Kampanya kapsamında belirlenmiş kriterlerden herhangi birine uymayan aboneler, taahhüt ettikleri tutarın ilk 12 aylık kısmını kampanya kapsamında yer alan kredi kartlarından birisi ile 12 ay eşit taksitle ödeyecek, 12. ayı takip eden fatura dönemlerinde aylık ödemeleri faturaları üzerinden ödeyerek kampanya kapsamına dahil olabileceklerdir.

Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone Tip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, abonenin mevcut tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi, GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.

Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır.

3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir.

Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya sonlanma tarihi 31.03.2013’dür.

Cihazlarda SIM kilit bulunmamaktadır.

Cihaz kampanyasız satılamayacaktır.

Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

Abone aynı GSM numarası ile sadece bir GSM kampanyasından yararlanabilir.

Kampanya kapsamında mobil internet paketleri arasında geçiş yapılamaz.

Sayfa başına dön