Online Cep Merkezi > Tarifeler > Yeni Özgür Genç

Yeni Özgür Genç

Tarifeleri göster

Yükleme Koşulsuz Her Yöne 10 dakikası 60 kuruş

 

Yeni Özgür Genç Tarifesi Vodafone FreeZone’dan, kafana göre konuşması senden!

Ne yükledim diye düşünmeden yükleme koşulsuz indirimli konuşma avantajı sadece Yeni Özgür Genç’te. Hangi yönü ararıyorum diye düşünmeden her yöne 10 dakikkası 60 Kuruş avantajıyla kafana göre konuşmak için sen de hemen Yeni Özgür Genç tarifesine gel, fırsatı yakala!

Üstelik, Yeni Özgür Genç Tarifesi’ne gelenleri “Her Yer İndirim Kampanyası” ile %75’e varan sürpriz indirimler bekliyor!

Her Yer İndirim Kampanyası Nedir?

Bulunduğun konuma gore %75’e varan indirimler kazanmanı sağlayan Her Yer İndirim Kampanyasına katılım şansı, Yeni Özgür Genç ile hattına otomatik olarak tanımlanır.

Tek yapman gereken INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz göndermek! Sonra da bulunduğun yer ve zamana özel indirim oranını öğrenmek için hemen *4455#’yi tuşla.

İndirimli Görüşme Süresi

Her zaman

Vodafone'lulara

10 dk / 60 kr

Diğer Operatör ve Sabit hatlara

10 dk / 60 kr

Yurtiçi SMS

60 kr / adet

Yurtdışı SMS

75 kr / adet

Yeni abonelikler için sana en yakin Vodafone Cep Merkezi'nden;

Mevcut faturasiz aboneler için ise:

· YENIOZGUR yazip 7000’e SMS gönderebilirsin
· 7000’i arayabilirsin
· Online Self Servisi kulanabilirsin
· Müsteri Hizmetleri'ni (Vodafone hatlarinizdan ulasmak için 542'yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00' yi arayarak ulasabilirsin.)

* Tarifeye geçis yaptiginizda, Yeni Özgür Genç  tarifesinin basladigina dair onay mesaji gönderilir.

 


Tarife 2 Ekim 2013 itibariyle abone alımına açılmıştır.

Tarifeden 26 yaş altı ; hattı kendi üzerine olan veya hattın kullanıcısı olan bireysel TC vatandaşı aboneler faydalanabilir.

Bir abone maksimum 3 hattıyla Yeni Özgür Genç tarifesi aboneliğinden faydalanabilir. Yeni Özgür Genç Tarifesinde yükleme sartı yoktur. Dolayısıyla yukleme yapılması durumunda indirimli; yapılmaması durumunda indirimsiz tarife yoktur.

Aboneler hayat döngüsü kuralları içinde iptal statusune kadar tarifeden faydalanır. Yeni Özgür Genç tarifesinde uygulanan tarifede Ücretlendirme periyodu 10 dak/60kuruş için ilk 60 saniyesi 60 kuruş, 60 sn den 600.saniyeye kadar olan kısım 0.05 kr olarak ücretlendirilir.

Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

Yurtiçi SMS ücreti 60 kr/adet ; Heryöne Maksi SMS paketi alındığı takdirde, paket limit aşımında yurtiçi SMS'ler 60 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir. MMS ücreti 80 kuruş/adettir.

Yurtdışı SMS fiyatı 75 kuruş/adettir

Vodafone tarife şartlarında değişiklik yapma ve  gerekli gördüğü  zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek tarifeye sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tarifeye kayıt için “YENIOZGUR” yazıp 7000’e gönderilmesi gerekmektedir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir