Online Cep Merkezi > Tarifeler > Yeni Cep Avantaj 1 GB Kampanyası

Yeni Cep Avantaj 1 GB Kampanyası

Tarifeleri göster

12 ay sözünüz ile ayda 39 TL’ye her yöne 500 dk + 500 her yöne SMS + 1 GB internet

12

Ay ,

Ayda

39 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

 

   
Kampanyaya katılım sona ermiştir.          
                                                                                                                             

 

Cep Avantaj 500 tarifesine 12 ay taahhüt veren abonelerimiz aylık ek 9 TL vererek toplamda ayda 39 TL’ye tarife kapsamındakiher yöne 500 dk’ya ek olarak 500 her yöne SMS ve 1 GB internet kullanım hakkına sahip oluyorlar!

Aylık sabit ücret: 39 TL, “Her yöne 500 dk + her yöne 500 SMS + 1 GB cepten internet”

Kampanyaya katılım için Vodafone Cep Merkezlerinde taahütname imzalanmalıdır. Ayrıca, SMS kanalı ile de kampanyaya katılım sağlanabilir. SMS ile geçiş için:

Cep Avantaj 500 tarifesindeki aboneler Cep1GB yazıp 7000’e gönderebilir.

 • Kampanya kapsamında: Cep Avantaj 500 tarifesindeki aboneler, 9 TL ek ödemeleri ve 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, Cep Avantaj 500 Tarifesi'ne ek 12 ay boyunca her ay yurtiçi her yöne 500 SMS ve 1 GB kazanacaklardır.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak,  kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 20 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
 • Kampanya dahilinde verilen SMS ve internet hakkı sadece yurtiçinde geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken geçerli değildir.
 • Özel servis numaraları ayrıca ücretlendirilir.
 • Kampanya dahilinde verilen SMS hakkı Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan SMSler için geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında verilen SMS paketi iptal edilemez, önce kampanyadan çıkılması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında verilen SMS paketi ile birlikte başka bir SMS paketi satın alınamaz.