Online Cep Merkezi > Tarifeler > Tam Altın

Tam Altın

Tarifeleri göster

Paramın karşılığında ne alacağımı baştan bileyim, bir yandan da kazançlı çıkayım diyorsanız, Kaldıkça Kazandıran Altın Tarifeler tam size göre!

 

30  TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 2GB  içeren  Tam Altın Tarifesi’nde fiyat her ay aynı kalırken, tarifenizin içeriği aydan aya artar, 6. ay itibariyle her yöne 650 dk, 2000 SMS, 2,5 GB’a ulaşır, üstelik tüm Vodafone’lular ile sınırsız konuşmaya sahip olur, yani kaldıkça kazanırsınız. 

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenecektir.

 

 


Ay sonunda yeterli bakiyem yoksa nasıl kazanacağım?

Eğer tarifenizin 30 günde bir gerçekleşen yenilenme günlerinde yeterli bakiyeniz yoksa, tarifenizin zenginleşmiş haliyle yenilenmesi  için 5 günlük bir kazandıran ek süreye sahip olursunuz. Bu ek süre içinde de tarifenizin yenilenmesi için yeterli yüklemeyi yapmamanız durumunda, yeterli bakiye bulundurduğunuz ilk fırsatta tarifeniz ilk aydaki içeriğiyle hattınıza yüklenir ve tekrar kazanmaya başlarsınız.

Tarife dk’larınız haricinde yapacağınız heryöne konuşmalar standart tarifeden ücretlenir .

Standart tarife:

Yurtiçi her yöne konuşma:  46,25 kr/dk

Yurtiçi sms: 33Kr/adet,

Yurtdışı sms: 75kr/adet

Tarifemdeki dakikaların tamamını kullanırsam ne yapacağım?

Tarifenizdeki dk'ların tamamını kullanırsanız, sonrasında yapacağınız her yöne konuşmaları Ek Altın Paket alarak yapabilirsiniz.

EK ALTIN yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek satın alabileceğiniz Ek Altın Paket 5 TL olup, 1 hafta geçerli her yöne 50 dk içerir.

Eğer Ek Altın Paketi'inizi de bitirirseniz, TEKRAR EKLE yazıp, 7000'e göndererek aynı ay ay içinde  2. bir Ek Altın Paket daha alabilirsiniz.

Ek paket ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.  

«TAM»  yazip 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Self Servis kanallarindan geçis yapabilirsiniz.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi’ne ugrayabilirsiniz.

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542’yi, diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’yi arayarak ulasabilirsiniz.

Tam Altın Tarifesi

 

• 15 Haziran 2015 tarihi itibariyle Tam Altın tarifesinin içeriği güncellenmiştir. Tam Altın tarifesi ilk ayında her yöne 500 dakika, 1000SMS ve 2GB içermektedir. Tarifesini düzenli yenileyen aboneler 6. ayın sonunda 650 dakika, 2000SMS ve 2,5GB’a ve  tüm Vodafone’lular ile sınırsız konuşma hakkına sahip olabilirler.

•Bireysel faturasız aboneler için geçerli bu tarife kapsamında 30TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 1000 SMS ve 500 MB sahibi olursunuz.

• Tarife kapsamında  yüklenen içeriklerin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. Transfer edilemez.
•Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
•Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra bakiyenizde yeterli tutar bulunduğu durumda tarifeniz yenilenir. Tarife yenilemelerinden 3 gün önce size SMS’le bilgi verilir.
•Tarife kapsamında kazanılan içerikler SOR TAM yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık sorgulanabilir.
•Tarife ücretinin tahsil edilemediği durumlarda (tarife yenilenemediğinde) ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde üzerinizde başka bir aktif  paket bulunmuyorsa her yöne konuşmalar dakikası 46,25 Kr’den ücretlendirilir
•Tarife kapsamındaki dakikaları alabilmek için yeterli bakiye bulundurmak dışında bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti  bakiyenizden tahsil edildiğinde belirtilen içerik hesabınıza ayda bir kere olmak üzere yüklenir.
•Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.
•Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.
•Bu tarifeden başka bir tarifeye geçerken yapacağınız değişiklik anlıktır. Ancak tarife değişikliği yaptığınız durumda, bir önceki tarifeniz kapsamında o ay hattınıza yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir.
•Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerli olup, roaming,  yurtdışını (ve Kıbrıs’ı) arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. Geçerli olmayan hizmetler , ona özel bir paket/avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
•444lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
•Tarife kapsamında yüklenen ve hediye dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
•Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerinizde tarifeniz kapsamındaki haklar silinir.
•Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
•Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
•Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

Tam Altın Kampanyası

•Tarifeye girdiğinizde otomatik olarak dahil olduğunuz kampanya kapsamında tarifenizin düzenli olarak yenilenmesini sağlayarak, her ay tarifenize ek içerik kazanırsınız.
•Tam Altın Kampanyası'yla tarifenizi düzenli olarak yenilerseniz , hattınıza tarifenin1. aşamasındaki standard içeriğine ek 30 dk, 100 SMS ve 100 MB, 3. aşamada 60 dk, 200 SMS ve 200 MB, 4. aşamada 90 dk, 300 SMS ve 300 MB, 5. aşamada 120 dk, 400 SMS ve 400 MB, 6. aşama ve sonrasında ise her yöne 150 dk, 500 SMS, 524 MB ve Vodafone'lularla sınırsız konuşma kazanırsınız. Böylece heryöne 500 dk, 500 SMS ve 500 MB'dan başlayan tarifeniz 6. aşamada her yöne 650 dk, 1000 SMS, 1GB ve Vodafonelularla sınırsız konuşma'ya kadar ulaşır. 6. aşamadan sonra tarifeniz düzenli olarak yenilendikçe ek 150 dk, 500 SMS, 524MB ve Vodafonelularla sınırsız konuşma hakkı kazanmaya devam edersiniz.
•Hediye dakikalar yurt içi her yöne ve 30 gün boyunca geçerlidir.
•Hediye içerikler hesabınıza tarife kapsamındaki içeriklerle eş zamanlı olarak yüklenir. 30 günün sonunda harcanmamış olan içerikler silinir, bir sonraki aya devretmez. Transfer edilemez.
•Tarife içeriğinizin artarak yüklenmesi için aranan düzenli ödeme koşulu, bir önceki tarife döneminizin bitişi itibariyle 5 gün içerisinde tarife ücretinizin tahsil edilebilmesidir. Tarifenizi bu 5 günlük süreden sonra yenilemeniz durumunda, tarifenizin yalnızca 1. aşamasındaki standard içeriğinden faydalanırsınız. Tarifeniz bir sonraki ay yine zamanında yenilenirse 2. aşamaya geçersiniz.
•Vodafone kampanya  ve tarife şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü durumda BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.