Online Cep Merkezi > Tarifeler > Süper Cep Avantaj Kampanyası - Cep Avantaj 1000 Kısa bir süreliğine her yöne 1500 dakika!

Süper Cep Avantaj Kampanyası - Cep Avantaj 1000 Kısa bir süreliğine her yöne 1500 dakika!

Tarifeleri göster

12

Ay ,

Ayda

30 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

 

Kampanya abone alımına kapatılmıştır.

 

 

Vodafone’un yeni Cep Avantaj tarifelerinden kullanımınıza en uygun olanı kolayca seçin, her yöne gönlünüzce konuşun; Türkiye'deki tüm ev, iş numaraları, Vodafone'lular ve diğer operatörlerle avantajlı konuşmanın ayrıcalığını yaşayın.

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz. 

Aylık sabit ücret: 30 TL

Her yöne 1500 dk

Cep Avantaj 1000 yillik abonelik kampanyasina geçmek için "SUPERAVANTAJ1000" yazip 7000'e mesaj gönderebilirsiniz.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.  

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone hatlarinizdan 542 'yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Vodafone Kurumsal Satis Kanallari araciligi ile isleminizi yapabilirsiniz.

Online Self Servis'ten "Tarife Islemleri" adimindan hemen tarife degisikligi yapabilirsiniz.

Online Self Servis üyesi degilseniz hemen üye olmak için tiklayin.

Kampanya kapsamında Cep Avantaj 1000 tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, 12 ay boyunca tarifenin aylık ücreti üzerinden 15 TL indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖİV dahil 30 TL'ye yararlanabileceklerdir. Ayrıca kampanya ile tarifelerine ek yurt içi her yöne 500 dk kullanım hakkına sahip olacaklardır.

• Kampanya dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar ve özel servis aramaları hariçtir.

• Kıbrıs'a doğru Türkiyeden başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.

• Kampanya, yeni hat alarak, numara taşıyarak veya Vodafone'un faturasız tarifelerinden Cep Avantaj 1000 tarifesine geçerek gelen aboneler için geçerlidir. Vodafone'un faturalı tarifelerinden Cep Avantaj 1000 tarifesine geçen aboneler için geçerli değildir. Numara taşıma veya yeni hat alarak gelen abonelerin kampanyadan yararlanabilmek için son 30 gün içinde yeni hat alımı veya numara taşıma işlemi yapmış olması gerekir.

Vodafone'un faturasız tarifelerinden Cep Avantaj 1000 tarifesine geçerek gelen abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için en az 30 gün Vodafone'un faturasız tarifelerinden yararlanmış olması gerekir.

• Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli  kampanya içinde kalınan her ay için 25 TL’dir.

• Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.

• Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

• Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

• Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.  

• Kampanya 03.05.2013 tarihine kadar geçerlidir.