Online Cep Merkezi > Tarifeler > Red Classic*

Red Classic*

Tarifeleri göster

Ayda

70 TL

 

Red Classic tarifesindeyseniz, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla SINIRSIZ konuşabilir, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS kullanabilir, paket aşımı yapmayan 2GB internetinizi doya doya kullanabilirsiniz.  2GB internetinizin bitmesi durumunda kolayca aylık ek paket satın alabilir, internet kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Yurtdışını her yöne dakikalarınız ile hiç bir ek ücret ödemen arar; tarifenizdeki dakika, SMS ve interneti yurtdışında da Türkiye’deymiş gibi kullanabilirsiniz. Size Özel Müşteri Hizmetlerinden dilediğiniz zaman yardım alabilir, tüm sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz. 

Aylık Sabit Ücret: 70 TL

Vodafone’lularla ve sabit hatlarla SINIRSIZ konuşma

Her yöne 1000 dk

Her yöne 1000 SMS

3 GB  paket aşımı olmayan internet

*12 ay boyunca geçerli, aylık ek 1GB hediye internet için ‘HEDIYE 1GB’ yazıp 3636’ya SMS gönderebilirsiniz.

Yurtdışını tarifedeki her yöne dakikalar ile ek ücret ödemeden  arama

Yurtdışında günde 9,90 TL’ye tarifenin tamamını Türkiye’deymiş  gibi kullanma avantajı

Akıllı Cihaz Avantajları

Red Hizmet ve Fırsatları

Yurtdışı avantajlarının geçerli olduğu ülkeler ve kullanım koşulları için tıklayınız.

- ‘Clas’ yazıp 7000'e kısa mesaj gönderebilirsiniz. 

- Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.

- Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542 'yi ; diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz. 

• Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

• Tarifeyi seçen aboneler aylık 70TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 1000 dakika arama, yurtiçi heryöne 1000 SMS gönderme ve 1GB cepten internet kullanma hakkına sahip olur.

• Tarife dahilindeki 1000 dakikanın bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar paket aşım ücreti olan 46,25 Kuruş / dakika'dan ücretlendirilecektir.

• Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.

• Tarife ücreti, 41TL'si dakika ve SMS paketleri ücreti olarak ve 29TL'si internet paketi ücreti olarak toplam 70TL olarak yansıtılacaktır.

• Tarife dahilindeki 1000 SMS'in bitirilmesi durumunda yurtiçi mesajlaşmalar paket aşım ücreti olan 0,415TL/SMS'ten ücretlendirilecektir.

• Tarife dahilindeki 1GB'in bitirilmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir ve internet kullanımları içinde bulunulan fatura dönemi sonuna kadar durdurulur. Bu şekilde, abonelerin internet paketi aşımı yapmaları engellenir. İnternet erişimini kesmek icin bağlantı hızı 1 kbps'a düşer. İnternet paket aşım bedeli uygulanmaz. İnternet kullanımına devam etmek isteyen müşteriler bu tarifeye özel olan aylık veya günlük internet ek paketi satın alabilir.

•Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

•Dönem içerisinde kullanılmamış internet kotası yeni fatura döneminde iptal olur

•İnternet Paketinden, cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

•Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

•Aylık internet paketini kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

•Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

•VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

• Tarifede bulunan aboneler, sadece günlük veya aylık internet ek paket satın alabilir diğer internet paketlerini satın alamaz.

• Tarife dahilindeki 1GB bitirilmeden aylık veya günlük ek internet paketi satın alınmamalıdır çünkü tarife içerisinde kullanılabilecek internet bakiyesi varken ek paket satın alınması durumunda kullanım önceliği alınan ek pakete geçer. Ek paketler kullanılıp bitirildiğinde internet kullanımı durdurulur ve abone tarifesinin içerisinde kalan internet bakiyesini kullanamaz.

• Tarifeye faturalı veya faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm internet paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve ücretinin tamamı aboneye yansıtılacaktır.

• Tarifedeki aboneler (paylaştıran) eğer isterlerse aylık 5,90TL karşılığında "Internet Paylaşım Seçeneği" satın alabilirler ve tarifeleri içindeki 1GB internetin %25'ini, %50'sini veya %75'ini kendilerine ait bir data hattı (ses'e kapalı, data'ya açık hat) ile paylaşabilirler. Maksimum 3 data hattı ile paylaşım yapılabilir. Paylaştıran hat(ana numara), paylaşım başına 5,90TL aylık bedeli öder. Paylaştıran ve paylaşan(alt numara) hatlar aynı fatura döneminde ve aynı müşteri numarası altında olmalıdır. İnternet Paylaşım Seçeneği, iptal edilmediği sürece  her fatura dönemi tekrar eder. Seçeneğe giriş, çıkış, numara ekleme, numara değişikliği işlemleri bir sonraki fatura dönemi ile gerçekleşir. Sadece tarife içerisindeki internet paylaştırılabilir. Paylaştırılan internet paketinin bitirilmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir ve internet kullanımları içinde bulunulan fatura dönemi sonuna kadar durdurulur. İnternet kullanımına devam etmek isteyen aboneler  (paylaştıran veya paylaşan hatlar) aylık veya günlük internet ek paketi satın alabilir. Ek paketler paylaştırılamaz. Ayrı ayrı satın alınır.

Paylaştıran veya paylaşan hat kullanmadığı internet kotasını diğerine devredemez.

• Tarife dahilinde verilen 1000 dakika özel servis numaraları aramaları için geçerli değildir.

• Tarife dahilinde verilen 1000 dakika sadece yurtiçinden yapılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de yapılan aramalar için geçerli değildir.

• Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir. Tarife dahilinde sağlanan internet kullanım hakkı ise tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısına bakılmaksızın 1GB olarak yüklenir.

• Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması ve hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin tamamını öder.

• Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

• Bir müşteri maksimum 5 adet hattı ile Red Classic, Red veya Red Elite tarifelerinden yararlanabilir.

• OZET yazılıp 7000'e ücretsiz SMS gönderilerek kalan bakiye sorgusu yapılabilir.

• Belirtilen ücretlere KDV (%18) ve ÖİV dahildir. ÖİV, dakika ve SMS için %25 olarak uygulanırken internet için %5 olarak uygulanmaktadır.

• Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

• Abonelerin yurtdışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurtdışında kullanım (roaming) ve yurtdışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Herşey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Herşey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Eğer tarifeye geçiş esnasında abone Günlük 30, Kırmızı Pasaport veya Dünyayı Gezen seçeneklerine sahip ise Herşey Dahil Pasaport seçeneği tanımlanmayacaktır. Talep eden aboneler Herşey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler.

• Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır. Bu tarifede 2G özelliği kullanılamamaktadır.