Online Cep Merkezi > Tarifeler > Konuşturan Cep Avantaj Kampanyası

Konuşturan Cep Avantaj Kampanyası

Tarifeleri göster

12

Ay ,

Ayda

25 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2013 itibariyle sona ermiştir. Numara taşıma ile gelen aboneler için kampanyaya son dahil olma tarihi 6 Ocak 2014’tür.

Cep Avantaj 500 tarifesine 12 ay taahhüt veren abonelerimiz ayda 25 TL’ye tarife kapsamındaki her yöne 500 dakikaya ek olarak her yöne 250 dakika kullanım hakkına sahip oluyorlar!

Aylık sabit ücret: 25 TL, “HER YÖNE 500 DK + HER YÖNE 250 DK

Kampanyaya katılım için kampanyaya katılım tarihinden itibaren geçmiş son 30 gün içinde numara taşıma veya yeni hat tesisi ile Vodafone abonesi olup Cep Avantaj 500 tarifesinde yer almak gerekmektedir. Kampanyaya dahil olmak için aboneliki Vodafone Cep Merkezlerinde abonelik işlemleri yapılmalı ve taahütname imzalanmalıdır.

 • Kampanya kapsamında kampanya katılım tarihinden itibaren son 30 gün içinde numara taşıma veya yeni hat tesisi ile Vodafone'a gelen ve Cep Avantaj 500 tarifesinde olan abonelere 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 ay boyunca aylık tarifelerinin standart ücreti üzerinden 5 TL indirim yapılacak ve aylık 250 ek her yöne yurt içinde geçerli dakika  tanımlanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanan aboneler, kampanyanın geçerli olmadığı bir tarifeye geçtiklerinde kampanya sona erer.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak,  kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 12,5 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Bir GSM numarası ile aynı anda sadece 1 defa kampanyadan yararlanılabilir.
 • Bu kampanyaya katılan aboneler aynı anda başka bir taahhütlü kampanyaya katılamazlar. Katılabilmeleri için öncelikle bu kampanyadan çıkmaları gerekir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
 • Yurtdışı görüşmeler ve özel servisler ayrıca ücretlendirilir.
 • Özel Servis numaralarına doğru yapılan aramalar ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Tarife ile sunulan dakikalar telekonferans görüşmelerinde kullanılamaz.
 • Tarifede görüşmeler 6 sn'de bir ücretlendirilmektedir.Kampanyaya katılım yapan aboneler öncelikle ek 250 dakikalarını, sonra tarifelerindeki 500 dakikayı kullanırlar.Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kampanya kapsamında verilen SMS paketi iptal edilemez, önce kampanyadan çıkılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında verilen SMS paketi ile birlikte başka bir SMS paketi satın alınamaz.