Online Cep Merkezi > Tarifeler > Hesabını Bilen

Hesabını Bilen

Tarifeleri göster

Her yöne 200 dk, Vodafone'lularla 2000 dk

24

Ay ,

Ayda

25 TL

 

Hesabını Bilen tarifesinin ismi 10.01.2014 tarihi itibariyle Duran Faturalıya Geçiş olarak değişmiştir!

 

Vodafone'da ne ödeyeceğini bilmenin kolayı var!

 

Hesabını Bilen Tarifeler limitine gelince durur, ücretsiz bir SMS ile limiti arttırılabilir, böylece siz istemedikçe paket tutarını asla aşmaz. Ne ödeyeceğinizi bilmek işte bu kadar kolay!

 

LİMİTE GELİNCE DURUR!

Hesabını Bilen Tarifeler'de aylık paketinizin tamamını kullandığınızda hattınız bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalır. Böylece farkında olmadan paketinizi aşmazsınız.

Sayfa başına dön

ÜCRETSİZ BİR MESAJLA KOLAYCA LİMİT ARTTIRABİLME

Eğer ayın geri kalanında kullanımınıza devam etmeniz gerekiyorsa veya paketinizle sahip olduğunuz avantajlar haricinde kullanım yapmanız gerekiyorsa, 7999'a EKLE yazıp göndereceğiniz ücretsiz bir SMS yoluyla hemen 6 TL'lik Ek Paket alabiliyor ve bu paketi tüm iletişim ihtiyaçlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Üstelik Ek Paket'ten yapacağınız her yöne konuşmalarınızın dk'sı da yalnızca 10 kr.

İstediğiniz zaman ve ayda istediğiniz kadar alabileceğiniz Ek Paket(ler)inizin bakiyesini BAKIYE EK yazıp 7999'a ücretsiz göndererek öğrenebiliyorsunuz. Ek paket ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Sayfa başına dön

ANLIK PAKET SORGULAMA 

Faturalı bir tarifede gecikmesiz, gerçek zamanlı yani ANLIK sorgulama imkanı vermesiyle de Türkiye'de bir ilk olan Hesabını Bilen Tarife'de, hattınızda O AN ne kadar kaldığını OZET yazıp 7000'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilisiniz. Gelen servis mesajındaki bilgi size 48 saat veya 24 saat öncesinin değil, o anın bilgisini verir. Böylece kullanımınızın güncel durumunu devamlı takip edebilirsiniz.

Sayfa başına dön

CEP LİRA YÜKLEYEBİLME

Tarifenizle aylık paketiniz bittiğinde veya haricinde kullanım yapmak için ücretsiz bir SMS'le Ek Paket satın alabileceğiniz gibi, bu ihtiyaçlarınız için faturasız abonelerin yaptığı gibi Cep Lira da yükleyebilirsiniz. Bunu tüm Cep Lira yükleme kanallarından yapabilir, yüklediğiniz Cep Lira'ların bakiyesini de *123#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz. Cep Lira ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Hesabını Bilen Tarifeler'le daha da avantajlı konuşmak, mesajlaşmak ve internete girmek için tarifenize ek olarak konuşma, mesaj veya internet seçeneği alabilirsiniz. Bu tarifelerle geçerli paketler için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Seçenekler alanını inceleyebilirsiniz.

Hesabını Bilen Tarifelerle sahip olduğunuz yurtiçi her yöne konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı haricinde yapacağınız diğer kullanımlar için (Örn: yurtdışını arama, yurtdışında kullanım, özel servis numaraları arama, içerik servisi abonelikleri gibi) Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Sayfa başına dön

TEK MESAJLA EK PAKET ALMA

Eğer ayın geri kalanında kullanımınıza devam etmeniz gerekiyorsa veya paketinizle sahip olduğunuz avantajlar haricinde kullanım yapmanız gerekiyorsa, 7999'a EKLE yazıp göndereceğiniz ücretsiz bir SMS yoluyla hemen 6 TL'lik Ek Paket alabiliyor ve bu paketi tüm iletişim ihtiyaçlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Üstelik Ek Paket'ten yapacağınız her yöne konuşmalarınızın dk'sı da yalnızca 10 kr.

İstediğiniz zaman ve ayda istediğiniz kadar alabileceğiniz Ek Paket(ler)inizin bakiyesini BAKIYE EK yazıp 7999'a ücretsiz göndererek öğrenebiliyorsunuz. Ek paket ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsiniz.

Sayfa başına dön

Hesabını Bilen 

Aylık sabit ücret: 25TL

Her yöne 200 dk

Vodafone'lularla 2000 dk

Avantaj: Paket aşımı yok!

Paket bittiğinde veya haricindeki kullanımlar, 6 TL'lik Ek Paket alarak veya Cep Lira yükleyerek yapılabilir.

Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.

 

Tarifeye Geçis

 • Tarife sadece Vodafone'un faturasiz tarifelerinden geçise açiktir.
 • Tarifelere geçis için en az 90 gündür faturasiz abonesi olmak gerekmektedir. 
 • Vodafone içinde yolsuzlukla mücadele için kullanilan kara / gri listelerde bulunan aboneler, MERNIS sorgulamasi yapilamayan aboneler veya son ödeme tarihi geçmis ve ödenmemis faturasi olan aboneler tarifeye geçis yapamaz.
 • Tarifeye geçis Vodafone bayileri araciligiyla yapilabilir.
 • Tarifeye geçis yapilan ilk ay için aylik tarife ücreti ve aylik tarife paketleri geçis tarihinden fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantili olarak yansitilir. 
 • Dönem içerisinde yapilan tarifeden anlik çikis islemi veya hat iptali durumunda abone son ayin aylik tarife ücretininin tamamini öder.
 • Bir abone kendi üzerine azami 10 adet hatti ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapilamaz.

Sayfa basina dön

Tarife Özellikleri

 • 1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33 KR/SMS olarak güncellenmistir. 
 • Tarife ile 25 TL olan aylik toplu süre ücreti karsiliginda yurtiçinden kullanmak sartiyla heryöne 200 dakika ve Vodafone içi 2000 dakika kullanim hakkina sahip olur.
 •  Tarife dahilindeki dakika paketleri yurtiçinde ve yurtiçine dogru olan kullanimlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüsme yapilabilir.
 • Tarife dahilindeki dakika paketleri yurtiçi veya yurtdisi özel servis numaralarini arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarini arama, uydu ve gemi numaralarini arama, Türkiye’den yurtdisini arama, yurtdisina SMS atma, Kibris’i arama, Kibris’a SMS atma, yurtdisindayken arama, Kibris’tayken arama, yurtdisindayken aranma, Kibris’tayken aranma, yurtdisindayken SMS atma, Kibris’tayken SMS atma, yurtdisindayken internet kullanma, Kibris’tayken internet kullanma,  Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma degerli servis kullanimlari için geçerli degildir.
 • Aboneler eger sadece tarifesinden kaynaklanan paketlere sahip ise bu paketlerin geçerli olmadigi kullanimlari yapamaz veya servisleri kullanamaz. Ayrica, tarifesinden kaynaklanan her paketin bitiminde ilgili servis kullanimlari bir sonraki fatura dönemine kadar limitlenir.
 • Bu tarifede olan abonelerin kullanimlari tarife dahilinde verilen dakikalarin bitiminde Ek Paket'leri veya Cep Lira bakiyeleri bulunmadigi durumda  limitlenecegi için tarifelerin paket asim ücretleri bulunmamaktadir.
 • Tarifede yurtiçi görüsmeler 6 sn'de bir ücretlendirilmektedir.
 • Tarife dahilindeki her paket için (200 heryöne dakika, 2000 Vodafone içi dk) kullanimlar %80'e ve %100'e ulastiginda abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir. Eger tarife dahilindeki veya opsiyonlardaki dakika paketlerinin bakiyesinde 6sn’den küçük bakiye kalirsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 6 sn gerekir. Fakat, teknik olarak bundle bitmedigi için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir.  
 • 4 Nisan itibariyle Hesabini Bilen Ek Paket ücreti 6 TL olarak, yurtdisi arama ücreti güncellenecektir. Ek Paket ücreti 6 TL olacaktir. Yurtdisi arama ücreti ve detaylarina “Yurtdisini Arama” sayfasindan ulasabilirsiniz.

Sayfa basina dön

Ek Paket& Cep Lira Özellikleri

 • Aboneler eger talep ederlerse daha fazla kullanim yapabilmek için veya tarifesi dahilinde verilen paketlerin geçerli olmadigi yönleri aramak veya servisleri kullanmak için Hesabini Bilen Hatlar için geçerli olan 6 TL'lik Ek Paket satin alabilir veya faturasiz aboneler gibi Cep Lira yükleyebilir.  Aboneler faturali tarifede olduklari halde faturalarina yansimayacak sekilde hatlarina tanimlanmis olan Cep Lira hesabina sahip olacaklardir. Bu hesaba Cep Lira yükleyebilirler.
 •  Tarife dahilinde verilen dakikalarin Ek Paket ve Cep Lira’ya göre kullanim önceligi bulunmaktadir. Ek Paket’in Cep Lira’ya göre kullanim önceligi bulunmaktadir.
 • Ek Paket ve Cep Lira'dan kullanimlar için geçerli olan yurtiçi konusma, mesajlasma ve internet kullanim birim ücretleri asagidaki gibidir:
 • Yurtiçi heryöne arama ücreti: 0,10 TL / DK

      • Yurtiçi heryöne arama ücretlendirme periyodu: 6 Sn

      • Yurtiçi heryöne SMS ücreti: 33 KR /SMS

      • Yurtiçi heryöne MMS: 0,80 TL /Adet

      • Yurtiçi internet ücreti: 0,25 KR/ 1 KB

      • Yurtiçi internet ücretlendirme periyodu: 1 KB

      • Yurtdisina SMS ücreti: 0,75 TL /Adet

      • Yurtdisina MMS ücreti: 2,4 TL /Adet

      • Yurtdisina dogru yapilan aramalar mevcut faturali aboneler için uygulanan fiyatlar geçerlidir.

      • Yurtdisinda kullanimlar ve aranmalar için mevcut faturali aboneler için uygulanan fiyatlar geçerlidir.

      • Özel servis numarasi aramalari için mevcut faturasiz aboneler için uygulanan fiyatlar geçerlidir.

 • Aboneler tarife dahilindeki paketleri kullanim hakki bir fatura dönemi için geçerlidir. Ilgili fatura dönemi içinde kullanilmayan dakika, SMS, internet kullanim haklari ve Ek Paket bakiyesi bir sonraki aya devretmez. Cep Lira kalan bakiyeleri devreder.
 • Belirtilen fiyatlara KDV (%18) ve ÖIV (%25) dahildir.
 • Ek Paket talebe bagli olarak SMS, Vodafone Müsteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri kanallariyla alinabilir.
 • Ek Paket'in ücreti 6 TL (KDV ve ÖIV dahil) olup abonenin faturasina yansimaktadir. Ek Paket ücreti veya faydalari prorate etmez.  Paketten çikis yapilamamaktadir, paket fatura döneminde sonlanacak ve yenilenmeyecektir.
 • Ek Paket aboneye 6 TL'lik kullanim hakki saglamaktadir. Paket, yurtiçi ve yurtdisi tüm kullanimlar için, katma degerli servisler, arayana dinlet ve mobil tv servisleri için kullanilabilir. Her servis ve kullanim kendi birim fiyati üzerinden 6 TL'lik paketten düsecektir.
 • Ek Paket fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman satin alinabilir. Ek Paket bakiyesi fatura dönem sonuna kadar geçerlidir, bir sonraki fatura dönemine devrolmaz. Bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmez.
 • Aboneler bir fatura dönemi içerisinde talep ettikleri kadar Ek Paket satin alabilirler.
 • Birden fazla Ek Paket alinmasi durumunda %80-%100 kullanim bilgilendirme SMSleri toplam Ek Paketler bakiyesi üzerinden hesaplanarak gönderilir. Ek Paket bakiyesinde 1 KR’den küçük bakiye kalirsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 1 KR gerekir. Fakat, teknik olarak paket bitmedigi için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir. Kalan 1 KR internete girmek için kullanilabilir çünkü internete girmenin ücreti 0.25 KR/ 1 KB’tir. 
 • Ek Paket'i ücretsiz SMS kanali ile satin almak için "EKLE" ve bakiye sorgulamak için "BAKIYE EK" yazip 7999'a SMS atilabilir.
 • Aboneler, faturasiz tarifelerde geçerli olan yükleme kanallarini ve yöntemlerini kullanarak hatlarina Cep Lira yükleyebilir.
 • Cep Lira yüklemeleri abonenin faturasina yansitilmamaktadir.
 • Cep Lira yurtiçi ve yurtdisi tüm kullanimlar için kullanilabilir. Her servis ve kullanim kendi birim fiyati üzerinden Cep Lira bakiyesinden düsecektir.
 • Cep Lira fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman yüklenebilir. Harcanmayan Cep Lira bakiyesi sonraki fatura dönemine devrolabilir.
 • Cep Lira bakiyesi *123# aranarak ücretsiz olarak sorgulanabilir.
 • Cep Avans, kontor/Cep Lira transferi servisleri kullanilamaz.
 • Cep Aran ve faturasiz hatlar için tanimli olan diger kampanyalardan yararlanamaz.
 • Cep Lira bakiyesinden yapilan ücretli kullanimlari sonrasinda aboneye USSD kanali ile “kullanim miktari”, “kullanim tutari”, “kalan tutar” bilgisi ekraninda gösterilir. 

Sayfa basina dön

Alinabilecek Opsiyonlar:

 • Tarifelerdeki aboneler, asagida belirtilen opsiyonlari kullanabilecektir: Aylik 100MB Paketi, Gece Paketi, Haftasonu Paketi, Aylik Senle Ben Paketi, Heryone Mini + SMS Paket, Heryone Midi SMS Paketi, Heryone Maksi SMS Paketi, Vodafone'lularla Maksi SMS Paketi, Günlük 25 MB Roaming Paketi, Tüm Dünya Paketi, Avrupa,Amerika,Rusya Paketi 30dk, Avrupa,Amerika,Rusya Paketi 60dk, Avrupa,Amerika,Rusya Paketi 120dk, Dünya Paketi 60 dk, Dünya Paketi 120 dk.. Bu opsiyonlarin mevcut fiyatlari ve esaslari geçerli olacaktir. Opsiyonlarin fiyat ve esaslarinda yapilabilecek degisiklikler Hesabini Bilen aboneleri için de geçerli olacaktir. Bu opsiyonlara üye olundugunda ücretleri faturaya yansiyacaktir. Opsiyonlarin tarifeye, Ek Paket’e ve Cep Lira’ya göre kullanim önceligi vardir. Opsiyonlarin kalan bakiyesi ücretsiz olarak sorgulanabilir.
 •  Tarifelere Vodafonefaturasiz tarifelerinden geçiste eger abonenin üzerinde opsiyonlari veya kampanya faydalari varsa iptal olacaktir. Ayni sekilde Hesabini Bilen tarifeden Vodafone'un diger faturali ve faturasiz tarifelerine geçiste opsiyonlar veya kampanya faydalari varsa iptal olacaktir.

Sayfa basina dön

Servisler & Diger:

 • Tarifede kullanilabilecek servisler: 2444 Twitter, Cep Mesaj Box, 3G kapsamasini kontrol servisi, Beni Ara, Email Wizard, Gizli Numara, Gizli SMS, Kartvizit, Kim Aramis, Kontör yükleme servisi, Acil Arama, Opera SMS, Mernis Sorgusu, Cep telefonundan numara karsi tarafta görünmeden mesaj yollama, SMPPCharge , Çoklu SMS, Neredeyim, LinkWapPush, Push Pull, Mobile TV Phase II- Video On Demand, TEDAS, StopChat, BabyCam, Medya USSD , Music Offer, Bagis servisleri, USSD Bridge Servisleri.
 • Bu servislerin ücretli olanlari için ücretlendirme varsa öncelikli olarak Ek Paket bakiyesinden ve sonrasinda Cep Lira bakiyesinden düsecek sekilde yapilacaktir. Sadece Kizilay bagis servisinin ücreti faturaya yansitilacaktir.
 • Aboneler roamingte faturasiz aboneler gibi hizmet alacaklardir. Camel servisi verilen ülkelerde kullanim yapabilirken Camel servisi yapilamayan ülkelerde USSD call back servisi kapatildigindan aboneler çagri yapamayacaklardir. Camel servisinin kullanimi mevcuttaki faturasiz  kullanim kurallari gibidir.
 • Tarifeden hat kapama veya disariya numara tasima ile giden abonelerin Kalan Cep Liralari silinmez, faturasiz abonelerde oldugu gibi abone talep ederse geri ödemek üzere saklanir. 1 yil içerisinde abone tekrar faturali veya Hesabini Bilen Tarifeye numara tasima ile geldiginde / ihya yaptiginda eskiden kalan bakiyesi yeni bakiyesine eklenir.
 • Faturasiz tarifelerden Hesabini Bilen tarifeye geçis yapildiginda kalan bakiye Hesabini Bilen tarifedeki Cep Lira hesabina aktarilmaktadir fakat promosyonlari tarife degisikligi esnasinda silinir. Ayni sekilde Hesabini Bilen tarifelerden faturasiz tarifelere geçis yapildiginda kalan ana Cep Lira bakiyesi yeni tarifeye tasinir fakat promosyonlari tarife degisikligi esnasinda silinir.
 • Hesabini Bilen tarifeden faturali tarifelere geçis yapildiginda kalan bakiye yeni faturali tarifeye geçisle beraber faturaya indirim olarak yansir.
 • Aylik tarife ücreti, Ek Paket ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri, TK kullanim ücreti, TK ruhsat ücreti, yeni açilan hatlar için yeni tesis vergileri, sair islem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bagis servisi ücreti faturaya yansir.
 • Tarife ve paketler dahilindeki dakikalar konferans görüsmeleri için kullanilamaz.
 • Abonenin eger son ödeme tarihi geçmis fakat ödenmemis faturasi varsa baska bir tarifeye geçis yapamayacaktir.
 • Hesabini Bilen tarifedeki aboneler faturalarini ödemediklerinde faturali bireysel aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktir. Fakat, süreç 2 noktada farkli isletilecektir: 1) Aboneler kisitli statusune geçtikten sonra borçlarini ödememeye devam ettikleri müddetçe sadece varsa Cep Lira bakiyelerinden kullanim yapabiliyor olacaktirlar. 2) Son ödeme tarihinden sonraki 5. günden sonra eger yükleme yapilmazsa abone 180 gün sonra kisitli statuye geçecektir. Yükleme yapilmadigi durumda 270. günde abonelik iptal edilecektir. Eger yükleme yapilirsa aktif olarak kullanim yapilabilecek süre son yükleme tarihinden itibaren 180 gün sonrasi olarak belirlenecektir. 
 • Aboneye Vodafone tarafindan gönderilen SMSler farkli sistemler araciligiyla gönderilebildigi için SMSlerin sirasi yapilan islemlerin sirasindan farkli sirada olabilir.
 • Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafindan belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapma hakki saklidir.
 • 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri ile yapılan görüşmelerin ücreti arama başına 1 dk, dakika hakkınız yoksa 43,80 Kr’tur.

Diger Ek Paketler:

3 adet yeni ek paket mevcuttur : Ek Konusma Paketi, Ek SMS Paketi, Ek Internet Paketi
• Ek Paketler talebe bagli olarak SMS, Vodafone Müsteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri kanallariyla alinabilir.
Ek Konusma Paketi: 
• Ek Konusma Paket'in ücreti 5TL (KDV ve ÖIV dahil) olup abonenin faturasina yansimaktadir.  Ek Paket ücreti veya faydalari prorate etmez.  Paketten çikis yapilamamaktadir, paket fatura döneminde sonlanacak ve yenilenmeyecektir.
• Ek Paket aboneye 5 TL karsiliginda 100 dk'lik kullanim hakki saglamaktadir. Paket dahilindeki dakikalar sadece yurtiçi heryöne geçerlidir.Yurtdisi tüm kullanimlar için, katma degerli servisler, arayana dinlet ve mobil tv servisleri için kullanilamaz. 
• Ek Paket fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman satin alinabilir. Ek Paket bakiyesi fatura dönem sonuna kadar geçerlidir, bir sonraki fatura dönemine devrolmaz. Bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmez.
• Aboneler bir fatura dönemi içerisinde talep ettikleri kadar Ek Paket satin alabilirler.
• Birden fazla Ek Paket alinmasi durumunda %80-%100 kullanim bilgilendirme SMSleri toplam Ek Paketler bakiyesi üzerinden hesaplanarak gönderilir.
• Ek Paket'i ücretsiz SMS kanali ile satin almak için "DK EKLE" ve bakiye sorgulamak için "BAKIYE EK KONUSMA" yazip 7999'a SMS atilabilir.

Ek SMS Paketi:
• Ek SMS Paket'in ücreti 5TL (KDV ve ÖIV dahil) olup abonenin faturasina yansimaktadir.  Ek Paket ücreti veya faydalari prorate etmez.  Paketten çikis yapilamamaktadir, paket fatura döneminde sonlanacak ve yenilenmeyecektir      
• Ek Paket aboneye 5 TL karsiliginda 100 sms´lik kullanim hakki saglamaktadir. Paket dahilindeki smsler sadece yurtiçi heryöne geçerlidir.Yurtdisi tüm kullanimlar için, katma degerli servisler, arayana dinlet ve mobil tv servisleri için kullanilamaz. 
• Ek Paket fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman satin alinabilir. Ek Paket bakiyesi fatura dönem sonuna kadar geçerlidir, bir sonraki fatura dönemine devrolmaz. Bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmez.
• Aboneler bir fatura dönemi içerisinde talep ettikleri kadar Ek Paket satin alabilirler.
• Birden fazla Ek Paket alinmasi durumunda %80-%100 kullanim bilgilendirme SMSleri toplam Ek Paketler bakiyesi üzerinden hesaplanarak gönderilir.
• Ek Paket'i ücretsiz SMS kanali ile satin almak için "SMS EKLE" ve bakiye sorgulamak için "BAKIYE EK SMS" yazip 7999'a SMS atilabilir.

Ek Internet Paketi: 
• Ek Internet Paket'in ücreti 5TL (KDV ve ÖIV dahil) olup abonenin faturasina yansimaktadir.  Ek Paket ücreti veya faydalari prorate etmez.  Paketten çikis yapilamamaktadir, paket fatura döneminde sonlanacak ve yenilenmeyecektir.
• Ek Paket aboneye 5 TL karsiliginda 100 mb'lik kullanim hakki saglamaktadir. Paket dahilindeki internet hakki sadece yurtiçi  geçerlidir.Yurtdisi kullanimlar için kullanilamaz. 
• Ek Paket fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman satin alinabilir. Ek Paket bakiyesi fatura dönem sonuna kadar geçerlidir, bir sonraki fatura dönemine devrolmaz. Bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmez.
• Aboneler bir fatura dönemi içerisinde talep ettikleri kadar Ek Paket satin alabilirler.
• Birden fazla Ek Paket alinmasi durumunda %80-%100 kullanim bilgilendirme SMSleri toplam Ek Paketler bakiyesi üzerinden hesaplanarak gönderilir.
• Ek Paket'i ücretsiz SMS kanali ile satin almak için "INTERNET EKLE" ve bakiye sorgulamak için "BAKIYE EK INTERNET" yazip 7999'a SMS atilabilir.

 

Sayfa basina dön