Online Cep Merkezi > Tarifeler > Faturayı Aşmayan Tarife

Faturayı Aşmayan Tarife

Tarifeleri göster

500dk + 5000 SMS ayda sadece 29 TL

Ayda

29 TL

 

Artık  Faturasız ve Faturalı tarifelerin tüm avantajları Faturayı Aşmayan Tarife’de

“Faturasız tarifelerde param bitince arama yapamıyorum, Faturalı tarifede  de bir bakmışsın fatura boyunu aşmış” diyelere, Faturayı Aşmayan Tarife.

Limitine gelince durur, sen istemedikçe paket tutarını asla aşmaz. Böylece ne ödeyeceğini her zaman bilir, fatura şoku yaşamazsın.

Üstelik 500dk + 5000 SMS ayda sadece 29 TL.

 

 

LİMİTE GELİNCE DURUR! SEN İSTEMEDİKÇE PAKET TUTARINI AŞMAZ 

Faturayı Aşmayan Tarife, aylık paketinin tamamını kullandığında seni bilgilendirir ,hattın sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık kalır. Böylece paketini aşmaz, fatura şoku yaşamazsın.

 

EK PAKETLERLE TARİFENİ ZENGİNLEŞTİREBİLİR YA DA LİMİTİNİ ARTIRABİLİRSİN  

İstersen 7TL’ye 500MB ya da 14TL’ye 1GB’lık internet paketlerinden birini alarak tarifeni zenginleştirebilirsin. 500MB paketi almak için ASMAYAN 500MB yazıp, 1GB’lık paketi almak için ise ASMAYAN 1GB yazıp 3636’ya göndermen yeterli. Aşmayan internet paketleriyle ile ilgili detaylar için Internet Paketleri sekmesine tıklayabilirsin.

Limitin dolduktan sonra arama yapmaya devam etmek istiyorsan ASMAYAN DK yazıp 7999’a göndereceğin ücretsiz SMS ile hemen 6 TL karşılığında bir sonraki fatura dönemine kadar 100dakikalık konuşma satın alabilirsin. Aşmayan Konuşma Paketi ile ilgili detaylar için Ek Konuşma Paketi sekmesine tıklayabilirsin.,

Limitin dolduktan sonra EK PAKET  yazıp 7999’a göndereceğin ücretsiz SMS ile 6TL karşılığında ek paket alarak konuşma, SMS atma ve internete girmeye devam edebilirsin. Ek paket ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsin.

 

BAKİYENİ ANLIK OLARAK SORGULAYABİLİRSİN - *7999# 

Gerçek zamanlı, yani ANLIK sorgulama imkanıyla , paketinde O AN ne kadar kaldığını *7999#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsin ya da OZET yazıp 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsin.  Bu servisleri arayarak yaptığın sorguda, ekranda göreceğin servis mesajındaki bilgi sana 48 saat veya 24 saat öncesinin değil, o anın bilgisini verir. Böylece güncel kullanım durumunu devamlı takip edebilirsin.

 

CEP LİRA YÜKLEYEBİLİRSİN. 

Aylık paketin bittiğinde veya haricinde kullanım yapmak için ücretsiz bir SMS'le Ek Paket satın alabileceğin gibi, bu ihtiyaçların için faturasız abonelerin yaptığı gibi Cep Lira da yükleyebilirsin. Bunu tüm Cep Lira yükleme kanallarından yapabilir, yüklediğin Cep Lira'ların bakiyesini de *123#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsin. Cep Lira ile ilgili detaylar için Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsin.

Faturayı Aşmayan Tarife’de sahip olduğun yurtiçi her yöne konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı haricinde yapacağın diğer kullanımlar için (Örn: yurtdışını arama, yurtdışında kullanım, özel servis numaraları arama, içerik servisi abonelikleri gibi ) Tüm Detaylar sekmesine tıklayabilir, Paket Dışı Kullanımlar alanını inceleyebilirsin.


Faturayı Aşmayan Tarife

Aylık sabit ücret: 29 TL

Her yöne 500 dk

Her yöne 5000 SMS

Avantaj: Limit aşımı ve fatura şoku yok!

Tarifeye ek olarak 7TL’ye 500 MB, 14TL’ye 1 GB’lık internet paketi alınabilir.

Tarifeye ek olarak 5TL’ye 100dk konuşma paketi alınabilir.

Paket bittiğinde veya haricindeki kullanımlar, 6 TL'lik Ek Paket alarak veya Cep Lira yükleyerek yapılabilir.

Tarife Abone alımına kapalıdır!

 

Sana en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsin.  

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone hatlarinizdan 542 'yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsin.

 

Tarifeye Giris/Çikis 

Faturayi Asmayan Tarife, 25 yas ve altindaki müsterilerimiz için geçerlidir.

 

Tarife yeni abonelikler, numara tasima ve Vodafone'un mevcut faturasiz tarifelerinden geçise açiktir. Mevcut Vodafone faturali tarifelerden geçise kapalidir. Vodafone içinde yolsuzlukla mücadele için kullanilan kara / gri listelerde bulunan aboneler, MERNIS sorgulamasi yapilamayan aboneler veya son ödeme tarihi geçmis ve ödenmemis faturasi olan aboneler tarifeye geçis yapamaz.

 

Abone sadece 1 tane Faturayi Asmayan Tarife aboneliginden faydalanabilir.

 

Tarifeye yeni abonelikler, numara tasima ve Vodafone faturasiz tarifelerinden geçis Vodafone bayileri araciligiyla yapilabilir.

Tarife dahilindeki dakika ve SMS yurtiçinde ve yurtiçine dogru olan kullanimlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüsme yapilabilir.

 

Abonenin eger son ödeme tarihi geçmis fakat ödenmemis faturasi varsa baska bir tarifeye geçis yapamayacaktir.

Dönem içerisinde yapilan tarifeden anlik çikis islemi veya hat iptali durumunda abone son ayin aylik tarife ücretininin tamamini öder.

Faturasiz tarifelerden Faturayi Asmayan Tarife’ye  geçis yapildiginda kalan bakiye Faturayi Asmayan Tarife’deki Cep Lira hesabina aktarilmaktadir fakat promosyonlari tarife degisikligi esnasinda silinir.

• Ayni sekilde Faturayi Asmayan Tarife’denfaturasiz tarifelere geçis yapildiginda kalan ana Cep Lira bakiyesi yeni tarifeye tasinir fakat promosyonlari tarife degisikligi esnasinda silinir.

Faturayi Asmayan Tarife’den faturali tarifelere geçis yapildiginda kalan bakiye yeni faturali tarifeye geçisle beraber faturaya indirim olarak yansir.

Tarifeden hat kapama veya disariya numara tasima ile giden abonelerin Kalan Cep Liralari silinmez, faturasiz abonelerde oldugu gibi abone talep ederse geri ödemek üzere saklanir. 1 yil içerisinde abone tekrar faturali veya Faturayi Asmayan Tarife’ye numara tasima ile geldiginde / ihya yaptiginda eskiden kalan bakiyesi yeni bakiyesine eklenir.

 

Tarifelerdeki aboneler, diger faturali bireysel abonelerin kullanmakta oldugu opsiyonlardan sadece asagida belirtilenleri kullanabilecektir: Gece Paketi, Haftasonu Paketi, Aylik Senle Ben Paketi, Heryöne Mini + SMS Paket, Heryöne Midi SMS Paketi, Heryöne Maksi SMS Paketi, Vodafonelularla Maksi SMS Paketi, Günlük 25 MB Roaming Paketi. Bu opsiyonlarin mevcut fiyatlari ve esaslari geçerli olacaktir. Opsiyonlarin fiyat ve esaslarinda yapilabilecek degisiklikler Faturayi Asmayan Tarife aboneleri için de geçerli olacaktir. Bu opsiyonlara üye olundugunda ücretleri faturaya yansiyacaktir. Opsiyonlarin tarifeye, Ek Paket’e ve Cep Lira’ya göre kullanim önceligi vardir. Opsiyonlarin kalan bakiyesi ücretsiz olarak sorgulanabilir.

Sayfa basina dön

Ücretlendirme 

1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33 KR/SMS olarak güncellenmistir. 

 

Aboneler bu tarife ile 29 TL olan aylik toplu süre ücreti karsiliginda yurtiçinden kullanmak sartiyla heryöne 500 dakika ve 5000 SMS kullanim hakkina sahip olur.

Belirtilen fiyatlara KDV (%18) ve ÖIV (%25) dahildir.

Tarifede yurtiçi görüsmeler 6 sn'de bir ücretlendirilmektedir.

Aboneler Ek Paket almadiklari veya Cep Lira bakiyeleri olmadigi durumda kullanimlari limitlenecegi için tarifelerin paket asim ücretleri bulunmamaktadir.

Aboneler tarife dahilindeki paketleri kullanim hakki bir fatura dönemi için geçerlidir. Ilgili fatura dönemi içinde kullanilmayan dakika, SMS kullanim haklari ve Ek Paket bakiyesi bir sonraki aya devretmez. Cep Lira kalan bakiyeleri devreder.

Tarifeye geçis yapilan ilk ay için aylik tarife ücreti ve aylik tarife paketleri geçis tarihinden fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantili olarak yansitilir.  

Aboneler tarifeleri dahilindeki güncel bakiyelerini *7999# USSD kanalini ücretsiz arayarak ögrenebilir.

Aboneler eger sadece tarifesinden kaynaklanan paketlere sahip ise bu paketlerin geçerli olmadigi kullanimlari yapamaz veya servisleri kullanamaz. Ayrica, tarifesinden kaynaklanan her paketin (500 dakika ve 5000 SMS) bitiminde ilgili servis kullanimlari bir sonraki fatura dönemine kadar limitlenir.

Tarife dahilindeki dakika ve SMS paketleri yurtiçi veya yurtdisi özel servis numaralarini arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarini arama, uydu ve gemi numaralarini arama, Türkiye’den yurtdisini arama, yurtdisina SMS atma, Kibris’i arama, Kibris’a SMS atma, yurtdisindayken arama, Kibris’tayken arama, yurtdisindayken aranma, Kibris’tayken aranma, yurtdisindayken SMS atma, Kibris’tayken SMS atma, yurtdisindayken internet kullanma, Kibris’tayken internet kullanma,  Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma degerli servis kullanimlari için geçerli degildir.

Tarife dahilindeki her paket için (500 dakika ve 5000 SMS) kullanimlar %80'e ve %100'e ulastiginda abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir. Eger tarife dahilindeki veya opsiyonlardaki dakika paketlerinin bakiyesinde 6sn’den küçük bakiye kalirsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 6 sn gerekir. Fakat, teknik olarak paket bitmedigi için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir.  

Aylik tarife ücreti, Ek Paket ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri, TK kullanim ücreti, TK ruhsat ücreti, yeni açilan hatlar için yeni tesis vergileri, sair islem ücretleri, temel yan servis ücretleri, bagis servisi ücreti faturaya yansir.

Ücretli sair islemlerin ücretleri faturaya yansiyacaktir.

Tarife ve paketler dahilindeki dakikalar konferans görüsmeleri için kullanilamaz.

Sayfa basina dön

Paket Disi Kullanimlar 

Aboneler eger talep ederlerse daha fazla kullanim yapabilmek için veya tarifesi dahilinde verilen paketlerin geçerli olmadigi yönleri aramak veya servisleri kullanmak için 6 TL'lik Ek Paket satin alabilir. 

Aboneler faturali tarifede olduklari halde faturalarina yansimayacak sekilde hatlarina tanimlanmis olan Cep Lira hesabina sahip olabilir.

 Tarife dahilinde verilen dakika, SMS'in Ek Paket ve Cep Lira’ya göre kullanim önceligi bulunmaktadir.

Ek Paket’in Cep Lira’ya göre kullanim önceligi bulunmaktadir.

Ek Paket ve Cep Lira'dan kullanimlar için geçerli olan yurtiçi konusma, mesajlasma ve internet kullanim birim ücretleri asagidaki gibidir:

Ek Paket ve Cep Lira’dan yapilacak 
Kullanimlar

Ücretlendirme

Yurtiçi heryöne arama

0,10 TL / DK

Yurtiçi heryöne arama ücretlendirme periyodu

6 Sn

Yurtiçi heryöne SMS ücreti

33 KR / SMS

Yurtiçi heryöne MMS:

0,80 TL / MMS

Yurtiçi internet ücreti

0,25 KR/ 1 KB

Yurtiçi internet ücretlendirme periyodu

1 KB

Yurtdisina SMS ücreti

0,75 TL / SMS

Yurtdisina MMS ücreti

2,4 TL /Adet

Yurtdisina dogru yapilan aramalar

Standart faturali yurtdisi arama tarifeleleri

Yurtdisinda yapilacak kullanimlar ve aranmalar

Standart faturali yurtdisinda kullanim tarifeleri

Özel servis numarasi aramalari

Standart faturasiz Özel Servis numaralari arama tarifesi

Sayfa basina dön

Internet Paket Özellikleri 

•Asmayan 500MB ve 1GB Internet Paketleri dahilinde verilen kullanim hakki paketin satin alindigi fatura dönemi boyunca geçerlidir ve sadece yurt içi kullanim hakki verilir. Paket yurtdisinda veya KKTC'de Roaming halindeyken geçerli degildir.

Data kullaniminda alinan ve gönderilen veri (download + upload edilen) paket limitinden düser. Paketin ücretlendirme periyodu 1KB'dir.

Paketin bitiminde ilgili servis kullanimi bir sonraki fatura dönemine kadar limitlenir. Paketin bakiyesinde 1KB'den küçük bakiye kalirsa abone kullanim yapamaz çünkü kullanim yapabilmek için asgari 1KB gerekir.

Paket Faturayi Asmayan Tarife ile birlikte alinabilir. Paket otomatik olarak yenilenmez. Bir fatura dönemi içerisinde paketten istenildigi kadar yararlanilabilir. Adet sinirlamasi yoktur.

Kullanilmayan haklar dönem sonunda devretmez ve silinir. Paket dahilindeki haklarin 3.sahislara transferi mümkün degildir.

Sebeke içi geçis (faturali hattan faturasiz hatta geçis), iptal, dondurma, devir, numara tasima ile baska operatöre geçis durumlarinda eger varsa paketin bakiyesi silinir ve paket aboneligi iptal edilir. Abone paketini iptal ettigi durumda fatura kesim tarihine kadar abonenin paketindeki kullanim hakki geçerli olup, fatura kesim tarihi sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.

500MB’lik paketin ücreti 7TL, 1GB’lik paketin ücreti 14 TLdir. Bu ücret ve fayda fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantilanmaz. Pakete abonelikler 3636 mesaj servisi üzerinden ya da Müsteri Hizmetleri araciligiyla  yapilabilir, 3636 servis numarasina gönderilen SMSler ücretsizdir. Paket, Vodafone tarafindan gönderilen onay mesajinin ardindan devreye girer.

Paketten yararlanabilmek için hattin aktif konumda olmasi gerekmektedir.

Paketin FCT cihazlarinda ve ticari amaçli olarak kullanilmamasi gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal islem yapilacak ve hatlari tek tarafli olarak iptal edilebilecektir.

Vodafone Asmayan  Internet Paketlerini istedigi tarihte sona erdirme veya kurallarinda degisiklik yapma hakkini sakli tutar.

VOIP, P2P (Peer to peer), dogrudan dosya paylasimi programlari vb. hizmetler kullanilamaz. Ilgili paketin bedeline satin alinan içerik ücretleri dahil degildir. Içerik hizmetleri ayrica ücretlendirilir. Yurtdisinda kullanilan veri hizmeti GPRS uluslararasi dolasim tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

 Sayfa basina dön

Ek Konusma Paketi Özellikleri 

Asmayan Dakika Paketi dahilinde abonelere 1 fatura dönemi boyunca geçerli 100 yurt içi her yöne dakika verilir. Paketin ücreti 6 TLdir. Bu ücret fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantilanmaz.

Paketin bitiminde ilgili servis kullanimi bir sonraki fatura dönemine kadar limitlenir. Paketin bakiyesinde 6sn’den küçük bakiye kalirsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 6 sn gerekir.

Özel servis numaralari aramalari paket kapsamina dahil degildir.

Asmayan Dakika Paketi dahilinde verilen dakikalar paketin satin alindigi fatura dönemi boyunca geçerlidir. Kullanilmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir.

Abone paketini iptal ettigi durumda fatura kesim tarihine kadar abonenin paketindeki dakika hakki geçerli olup, fatura kesim tarihi sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.

Paket dahilinde görüsme hakki sadece yurtiçinden baslatilan aramalar için geçerli olup, yurtdisinda veya KKTC'de Roaming halindeyken yapilan aramalar hariçtir.

• Paketin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Paket Faturayi Asmayan Tarife ile birlikte alinabilir. Paket otomatik olarak yenilenmez. Bir fatura dönemi içerisinde paketten istenildigi kadar yararlanilabilir. Adet sinirlamasi yoktur.

Pakete abonelikler 7999 mesaj servisi üzerinden ya da Müsteri Hizmetleri araciligiyla  yapilabilir, 7999 servis numarasina gönderilen SMSler ücretsizdir. Dakika paketi, Vodafone tarafindan gönderilen onay mesajinin ardindan devreye girer.

Sebeke içi geçis (faturali hattan faturasiz hatta geçis), iptal, dondurma, devir, numara tasima ile baska operatöre geçis durumlarinda eger varsa paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneligi iptal edilir. Paket dahilindeki dakikalarin 3.sahislara transferi mümkün degildir.

Dakika paketinden yararlanabilmek için hattin aktif konumda olmasi gerekmektedir.

Paketin FCT cihazlarinda ve ticari amaçli olarak kullanilmamasi gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal islem yapilacak ve hatlari tek tarafli olarak iptal edilebilecektir.

Bu paketteki dakikalarla konferans görüsme servisi kullanilamaz.

Vodafone Asmayan Dakika Paketi’ni istedigi tarihte sona erdirme veya kurallarinda degisiklik yapma hakkini sakli tutar

 Sayfa basina dön

Ek Paket Özellikleri 

Ek Paket talebe bagli olarak SMS, Vodafone Müsteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri kanallariyla alinabilir.

Ek Paket'in ücreti 6 TL (KDV ve ÖIV dahil) olup abonenin faturasina yansimaktadir. Ek Paket ücreti veya faydalari prorate etmez. Paketten çikis yapilamamaktadir, paket fatura döneminde sonlanacak ve yenilenmeyecektir.

Ek Paket aboneye 6 TL'lik kullanim hakki saglamaktadir. Paket, yurtiçi ve yurtdisi tüm kullanimlar için, katma degerli servisler, arayana dinlet ve mobil tv servisleri için kullanilabilir. Her servis ve kullanim kendi birim fiyati üzerinden 6 TL'lik paketten düsecektir.

Ek Paket fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman satin alinabilir. Ek Paket bakiyesi fatura dönem sonuna kadar geçerlidir, bir sonraki fatura dönemine devrolmaz. Bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmez.

Aboneler bir fatura dönemi içerisinde talep ettikleri kadar Ek Paket satin alabilirler.

Birden fazla Ek Paket alinmasi durumunda %80%100 kullanim bilgilendirme SMSleri toplam Ek Paketler bakiyesi üzerinden hesaplanarak gönderilir. Ek Paket bakiyesinde 1 KR'den küçük bakiye kalirsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 1 KR gerekir. Fakat, teknik olarak paket bitmedigi için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir. Kalan 1 KR internete girmek için kullanilabilir çünkü internete girmenin ücreti 0.25 KR/ 1 KB'tir.

Ek Paket'i ücretsiz SMS kanali ile satin almak için "EKLE" ve bakiye sorgulamak için "BAKIYE EK" yazip 7999'a SMS atilabilir.

4 Nisan itibariyle Hesabini Bilen Ek Paket ücreti 6 TL olarak, yurtdisi arama ücreti güncellenmistir. Ek Paket ücreti 6 TL olmustur. Yurtdisi arama ücreti ve detaylarina “Yurtdisini Arama” sayfasindan ulasabilirsiniz.

Sayfa basina dön

Cep Lira Özellikler 

Cep Lira yurtiçi ve yurtdisi tüm kullanimlar için kullanilabilir. Her servis ve kullanim kendi birim fiyati üzerinden Cep Lira bakiyesinden düsecektir.

Harcanmayan Cep Lira bakiyesi sonraki fatura dönemine devrolabilir.

Cep Lira bakiyesi *123# aranarak ücretsiz olarak sorgulanabilir.

Cep Avans, kontor/Cep Lira transferi servisleri kullanilamaz.

Cep Aran ve faturasiz hatlar için tanimli olan diger kampanyalardan yararlanamaz.

Cep Lira bakiyesinden yapilan ücretli kullanimlari sonrasinda aboneye USSD kanali ile "kullanim miktari", "kullanim tutari", "kalan tutar" bilgisi ekraninda gösterilir.

Sayfa basina dön

Seçenekler 

Tarifelerdeki aboneler, diger faturali bireysel abonelerin kullanmakta oldugu seçeneklerden asagida belirtilenleri kullanabilecektir, bu seçeneklerle ilgili detaylar için seçtiginiz paketin üzerine tiklayabilirsiniz.

Konusma Paketleri

Gece Paketi

Haftasonu Paketi

Aylik Senle Ben Paketi

Mesajlasma Paketleri

Heryone Mini + SMS Paket

Heryone Midi SMS Paketi

Heryone Maksi SMS Paketi

Vodafone'lularla Maksi SMS Paketi

Yurtdisi Süper Internet Paketi

Günlük 25 MB Roaming Paketi

Bu seçeneklerin mevcut fiyatlari ve esaslari geçerli olacaktir. Seçeneklerin fiyat ve esaslarinda yapilabilecek degisiklikler Faturayi Asmayan Tarife aboneleri için de geçerli olacaktir. Bu seçeneklere üye olundugunda ücretleri faturaya yansiyacaktir. Seçeneklerin tarifeye, Ek Paket'e ve Cep Lira'ya göre kullanim önceligi vardir. Seçeneklerin kalan bakiyesi ücretsiz olarak sorgulanabilir.

Diger 

Tarifede kullanilabilecek servisler: 2444 Twitter, Cep Mesaj Box, 3G kapsamasini kontrol servisi, Beni Ara, Email Wizard, Gizli Numara, Gizli SMS, Kartvizit, Kim Aramis, Kontör yükleme servisi, Acil Arama, Opera SMS, Mernis Sorgusu, Cep telefonundan numara karsi tarafta görünmeden mesaj yollama, SMPPCharge , Çoklu SMS, Neredeyim, LinkWapPush, Push Pull, Mobile TV Phase II- Video On Demand, TEDAS, StopChat, BabyCam, Medya USSD , Music Offer, Bagis servisleri, USSD Bridge Servisleri.

 

Bu servislerin ücretli olanlari için ücretlendirme varsa öncelikli olarak Ek Paket bakiyesinden ve sonrasinda Cep Lira bakiyesinden düsecek sekilde yapilacaktir. Sadece Kizilay bagis servisinin ücreti faturaya yansitilacaktir.

Aboneler roamingte faturasiz aboneler gibi hizmet alacaklardir. Camel servisi verilen ülkelerde kullanim yapabilirken Camel servisi yapilamayan ülkelerde USSD call back servisi kapatildigindan aboneler çagri yapamayacaklardir. Camel servisinin kullanimi mevcuttaki faturasiz  kullanim kurallari gibidir.

Faturayi Asmayan tarifedeki aboneler faturalarini ödemediklerinde faturali bireysel aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktir. Fakat, süreç 2 noktada farkli isletilecektir: 1) Aboneler kisitli statusune geçtikten sonra borçlarini ödememeye devam ettikleri müddetçe sadece varsa Cep Lira bakiyelerinden kullanim yapabiliyor olacaktirlar. 2) Son ödeme tarihinden sonraki 5. günden sonra eger yükleme yapilmazsa abone 180 gün sonra kisitli statuye geçecektir. Yükleme yapilmadigi durumda 270. günde abonelik iptal edilecektir. Eger yükleme yapilirsa aktif olarak kullanim yapilabilecek süre son yükleme tarihinden itibaren 180 gün sonrasi olarak belirlenecektir. 

Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafindan belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapma hakki saklidir.

• 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar sabit hat yönüne yapilan aramalarla ayni sekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne dogru konusma hakki içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara dogru yapilan aramalar kapsam dahilindedir.

542 ve 7000 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar Faturayi Asmayan Tarifesindeki aboneler için ücretsizdir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapilan aramalar ise sabit hat aramalari kapsamindadir.

- Kisa numarali özel servisler, 118'li numaralar ve katma degerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farkli olarak ücretlendirilir. Aboneler Ek Paket veya Cep Lira yüklemedikleri durumda, yalnizca tarifeleri sebebiyle sahip olduklari paketleri mevcutken bu numaralari arayamayacak ve arama yapmak için Ek paket alabilecegine dair tanitim SMS'ini alacaktir.

Sayfa basina dön