Online Cep Merkezi > Tarifeler > Faturayı Aşmayan Ekstra Tarifesi

Faturayı Aşmayan Ekstra Tarifesi

Tarifeleri göster

Ayda

40 TL

 

Şimdi Vodafone FreeZone’la özgürlügünü fatura korkusu olmadan yasa!

Faturayı Aşmayan Tarife ile kavuştuğumuz tüm avantajlar, Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife ile katlanıyor. FreeZone’lular fatura aşma korkusu yaşamadan rahat rahat konuşuyor, SMS atıyor, doya doya internete giriyor.

Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife ile Her yöne 500 dakika + Her yöne 5.000 SMS + 1GB internet ayda 40 TL!

Üstelik tarifede 12 ay kalma sözü verirsen, 1GB internet hediye ediyoruz, 12 ay boyunca Her yöne 500 dakika + Her yöne 5.000 SMS + 2GB internet için ayda sadece 40 TL ödüyorsun! Detaylar için tıkla 

Paket Adı

Paket İçeriği

Aylık Ücret

7000’e Gönderilecek SMS Kodu

Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife

Her Yöne 500 dakika
Her Yöne 5.000 SMS

1GB

40 TL

FAT1GB

Halihazirda Vodafone faturali tarifelerden birini kullaniyorsan, hemen FAT1GB yaz 7000’e gönder, gelen onay SMS’inin ardindan tarifenin tadini çikart!

Vodafone faturali hat kullanmiyorsan, seni hemen en yakin Cep Merkezi’ne bekliyoruz!

 

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone hatlarinizdan 542 'yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsin.

 • 1 Ocak itibariyle standart tarife her yöne SMS ücreti 33 KR/SMS olarak güncellenmiştir. 
 • Aboneler bu tarife ile 40 TL olan aylık toplu süre ücreti karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla heryöne 500 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internet kullanım hakkına sahip olur.
 • Tarife bireysel faturalı aboneliklere açıktır.   
 • Tarife yeni abonelikler, numara taşıma, Vodafone'un mevcut faturasız ve faturalı tarifelerinden geçişe açıktır. Vodafone içinde yolsuzlukla mücadele için kullanılan kara / gri listelerde bulunan aboneler, MERNIS sorgulaması yapılamayan aboneler veya son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturası olan aboneler tarifeye geçiş yapamaz.
 • Tarife 26 yaş altındaki müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Bir abone sadece 1 tane Faturayı Aşmayan Ekstra Tarifesi aboneliğinden faydalanabilir.
 • Tarifeye yeni abonelikler, numara taşıma ve Vodafone faturasız tarifelerinden geçiş Vodafone bayileri aracılığıyla yapılabilir.
 • Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet yurtiçinde ve yurtiçine doğru olan kullanımlar içindir. Tarife dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüşme yapılabilir.
 • Aboneler tarifeleri dahilindeki güncel bakiyelerini *7999# USSD kanalını ücretsiz arayarak öğrenebilir.
 • Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet hakkı yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarını arama, uydu ve
  gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma,  Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.
 • Aboneler eğer sadece tarifesinden kaynaklanan paketlere sahip ise bu paketlerin geçerli olmadığı kullanımları yapamaz veya servisleri kullanamaz. Ayrıca, tarifesinden
  kaynaklanan her paketin (500 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internet) bitiminde ilgili servis kullanımları bir sonraki fatura dönemine kadar limitlenir.
 • Bu tarifede olan abonelerin kullanımları tarife dahilinde verilen dakika, SMS ve internetin bitiminde Ek Paket'leri veya Cep Lira bakiyeleri bulunmadığı durumda  limitleneceği için tarifelerin paket aşım ücretleri bulunmamaktadır.
 • Aboneler Ek Paket almadıkları veya Cep Lira bakiyeleri olmadığı durumda kullanımları limitleneceği için tarifelerin paket aşım ücretleri bulunmamaktadır.
 • Tarife dahilinde verilen dakika, SMS ve internetin Ek Paket ve Cep Lira’ya göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Ek Paket’in Cep Lira’ya göre kullanım önceliği bulunmaktadır.

  Ek Paket ve Cep Lira'dan kullanımlar için geçerli olan yurtiçi konuşma, mesajlaşma ve internet kullanım birim ücretleri aşağıdaki gibidir:

- Yurtiçi heryöne arama ücreti: 0,10 TL / DK
- Yurtiçi heryöne arama ücretlendirme periyodu: 6 Sn
- Yurtiçi heryöne SMS ücreti: 33 KR /SMS
- Yurtiçi heryöne MMS: 0,80 TL /Adet
- Yurtiçi internet ücreti: 0,25 KR/ 1 KB
- Yurtiçi internet ücretlendirme periyodu: 1 KB
- Yurtdışına SMS ücreti: 0,75 TL /Adet
- Yurtdışına MMS ücreti: 2,4 TL /Adet

 • Yurtdışına doğru yapılan aramalar mevcut faturalı aboneler için uygulanan fiyatlar geçerlidir.
 • Yurtdışında kullanımlar ve aranmalar için mevcut faturalı aboneler için uygulanan fiyatlar geçerlidir.
 • Özel servis numarası aramaları için mevcut faturasız aboneler için uygulanan fiyatlar geçerlidir.
 • Tarifede yurtiçi görüşmeler 6 sn'de bir ücretlendirilmektedir.
 • Aboneler tarife dahilindeki paketleri kullanım hakkı bir fatura dönemi için geçerlidir. İlgili fatura dönemi içinde kullanılmayan dakika, SMS kullanım hakları ve Ek Paket bakiyesi bir sonraki aya devretmez. Cep Lira kalan bakiyeleri devreder.
 • Tarifeye geçiş yapılan ilk ay için aylık tarife ücreti ve aylık tarife paketleri geçiş tarihinden fatura kesim tarihine kadar olan süre ile orantılı olarak yansıtılır. 
 • Dönem içerisinde yapılan tarifeden anlık çıkış işlemi veya hat iptali durumunda abone son ayın aylık tarife ücretininin tamamını öder.
 • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
 • Tarife dahilindeki her paket için (500 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internet) kullanımlar %80'e ve %100'e ulaştığında abonelere bilgilendirme SMSleri gönderilir. Eğer tarife dahilindeki veya opsiyonlardaki dakika paketlerinin bakiyesinde 6sn’den küçük bakiye kalırsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 6 sn gerekir. Fakat, teknik olarak paket bitmediği için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir.  
 • Tarifelerdeki aboneler yukarıdaki opsiyonlara ek olarak Faturayı Aşmayan 500MB İnternet Paketi veya  Faturayı Aşmayan 1GB İnternet Paketi de satın alabilecektir. 500 MB İnternet Paketinin ücreti 7 TL, 1 GB İnternet Paketinin ücreti 14 TL'dir. Aboneler paket karşılığında 500MB veya 1 GB yurtiçi internet paketine sahip olacaktır. Paketin geçerlilik süresi alınma tarihinden itibaren fatura kesim tarihine kadardır. Fatura kesim tarihinde otomatik olarak yenilenmeyecektir, talep eden abonelerin yeniden satın almaları gerekmektedir. Aboneler aynı fatura dönemi içerisinde bu paketleri diledikleri kadar satın alabilirler.
 • Tarifelere Vodafone'un faturasız tarifelerinden geçişte eğer abonenin üzerinde opsiyonları veya kampanya faydaları varsa iptal olacaktır. Aynı şekilde Faturayı Aşmayan Tarife'den Vodafone'un diğer faturalı ve faturasız tarifelerine geçişte opsiyonlar veya kampanya faydaları varsa iptal olacaktır.
 • Ek Paket Özellikleri:

- Ek Paket talebe bağlı olarak SMS, Vodafone Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri kanallarıyla alınabilir.
- Ek Paket'in ücreti 6 TL (KDV ve ÖİV dahil) olup abonenin faturasına yansımaktadır. Ek Paket ücreti veya faydaları gün sayısı ile orantılanmaz.  Paketten çıkış yapılamamaktadır, paket fatura döneminde sonlanacak ve yenilenmeyecektir.
- Ek Paket aboneye 6 TL'lik kullanım hakkı sağlamaktadır. Paket, yurtiçi ve yurtdışı tüm kullanımlar için, katma değerli servisler, arayana dinlet ve mobil tv servisleri için kullanılabilir. Her servis ve kullanım kendi birim fiyatı üzerinden 6 TL'lik paketten düşecektir.
- Ek Paket fatura dönemi içerisinde herhangi bir zaman satın alınabilir. Ek Paket bakiyesi fatura dönem sonuna kadar geçerlidir, bir sonraki fatura dönemine devrolmaz. Bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmez.
- Aboneler bir fatura dönemi içerisinde talep ettikleri kadar Ek Paket satın alabilirler.
- Birden fazla Ek Paket alınması durumunda %80-%100 kullanım bilgilendirme SMSleri toplam Ek Paketler bakiyesi üzerinden hesaplanarak gönderilir. Ek Paket bakiyesinde 1 KR’den küçük bakiye kalırsa abone arama yapamaz çünkü arama yapabilmek için asgari 1 KR gerekir. Fakat, teknik olarak paket bitmediği için abonelere %100 bilgilendirme SMSleri gönderilemeyecektir. Kalan 1 KR internete girmek için kullanılabilir çünkü internete girmenin ücreti 0.25 KR/ 1 KB’tır.
- Ek Paket'i ücretsiz SMS kanalı ile satın almak için "EKLE" ve bakiye sorgulamak için "BAKIYE EK" yazıp 7999'a SMS atılabilir.