Online Cep Merkezi > Tarifeler > Çeyrek Altın

Çeyrek Altın

Tarifeleri göster

Paramın karşılığında ne alacağımı baştan bileyim, bir yandan da kazançlı çıkayım diyorsanız, Kaldıkça Kazandıran Altın Tarifeler tam size göre!

 


16 TL’ye her yöne 200 dakika içeren Çeyrek Altın Tarifesi’nde fiyat her ay aynı kalırken, dakikalarınız aydan aya artar, 6. ay itibariyle her yöne 400 dk’ya ulaşır, siz de kaldıkça kazanırsınız. 

Çeyrek Altın Tarifesi’nde nasıl kazanırım ?

• 16 TL karşılığında hattınıza ilk ay 30 gün geçerli her yöne 200 dk yüklenir.
• Tarifeniz, her 30 günün sonunda bakiyenizden düşecek 16 TL karşılığında otomatik olarak yenilenir.
• 30 günde bir gerçekleşecek bu yenilenme zamanlarında hattınızda yeterli bakiye varsa, dakikalarınız hattınıza 2. ay 230 dk, 3. ay 260 dk, 4. ay 290 dk, 5. ay 320 dk, 6. ay her yöne 400 dk olmak üzere artarak yüklenir.
• 6. aydan sonra da tarifeniz düzenli yenilendiği sürece her yöne 400 dk olarak yüklenmeye devam eder.

Tarifenizdeki dakikalarınızı SOR CEYREK yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 60 kr/dk olarak güncellenecektir.

 

Ay sonunda yeterli bakiyem yoksa nasıl kazanacağım?

Eğer tarifenizin 30 günde bir gerçekleşen yenilenme günlerinde yeterli bakiyeniz yoksa, tarifenizin zenginleşmiş haliyle yenilenmesi  için 5 günlük bir kazandıran ek süreye sahip olursunuz. Bu ek süre içinde de tarifenizin yenilenmesi için yeterli yüklemeyi yapmamanız durumunda, yeterli bakiye bulundurduğunuz ilk fırsatta tarifeniz ilk aydaki içeriğiyle hattınıza yüklenir ve tekrar kazanmaya başlarsınız.

Tarife dk’larınız haricinde yapacağınız heryöne konuşmalar standart tarifeden ücretlenir .

Standart tarife:

Yurtiçi her yöne konuşma: 60 kr/dk

Yurtiçi sms: 60 Kr/adet,

Yurtdışı sms: 75kr/adet

Tarifemdeki dakikaların tamamını kullanırsam ne yapacağım?

Tarifenizdeki dk'ların tamamını kullanırsanız, sonrasında yapacağınız her yöne konuşmaları Ek Altın Paket alarak yapabilirsiniz.

EK ALTIN yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek satın alabileceğiniz Ek Altın Paket 5 TL olup, 1 hafta geçerli her yöne 50 dk içerir.

Eğer Ek Altın Paketi'inizi de bitirirseniz, TEKRAR EKLE yazıp, 7000'e göndererek aynı ay ay içinde  2. bir Ek Altın Paket daha alabilirsiniz.

Ek paket ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 

CEYREK  yazip 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Self Servis kanallarindan geçis yapabilirsiniz.

Size en yakin Vodafone Cep Merkezi’ne ugrayabilirsiniz.

Müsteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarinizdan 542’yi, diger operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’yi arayarak ulasabilirsiniz.

Çeyrek Altın Tarifesi

• 29 Haziran 2015 tarihi itibariyle Çeyrek Altın tarifesinin fiyatı 16TL olarak güncellenmiştir. Çeyrek Altın tarifesi ilk ayında her yöne 200 dakika içermektedir. Tarifesini düzenli yenileyen aboneler 6. ayın sonunda 400 dakikaya sahip olabilirler.

•Bireysel faturasız aboneler için geçerli bu tarife kapsamında 16 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 200 dk sahibi olursunuz.

• Tarife kapsamında  yüklenen içeriklerin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. Transfer edilemez.

•Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

•Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra bakiyenizde yeterli tutar bulunduğu durumda tarifeniz yenilenir. Tarife yenilemelerinden 3 gün önce size SMS’le bilgi verilir.

•Tarife kapsamında kazanılan içerikler SOR CEYREK yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık sorgulanabilir.

•Tarife ücretinin tahsil edilemediği durumlarda (tarife yenilenemediğinde) ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde üzerinizde başka bir aktif  paket bulunmuyorsa her yöne konuşmalar dakikası 60 Kr’den ücretlendirilir

•Tarife kapsamındaki dakikaları alabilmek için yeterli bakiye bulundurmak dışında bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti  bakiyenizden tahsil edildiğinde belirtilen içerik hesabınıza ayda bir kere olmak üzere yüklenir.

•Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

•Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.

•Bu tarifeden başka bir tarifeye geçerken yapacağınız değişiklik anlıktır. Ancak tarife değişikliği yaptığınız durumda, bir önceki tarifeniz kapsamında o ay hattınıza yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir.

•Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerli olup, roaming,  yurtdışını (ve Kıbrıs’ı) arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. Geçerli olmayan hizmetler , ona özel bir paket/avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

•444lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

•Tarife kapsamında yüklenen ve hediye dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

•Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerinizde tarifeniz kapsamındaki haklar silinir.

•Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

•Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

•Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

Çeyrek Altın Kampanyası

•Tarifeye girdiğinizde otomatik olarak dahil olduğunuz kampanya kapsamında tarifenizin düzenli olarak yenilenmesini sağlayarak, her ay tarifenize ek içerik kazanırsınız.

•Çeyrek Altın Kampanyası'yla tarifenizi düzenli olarak yenilerseniz , hattınıza tarifenin1. aşamasındaki standard içeriğine ek olarak 2. aşamada 30 dk, 3. aşamada 60 dk, 4. aşamada 90 dk, 5. aşamada 120 dk, 6. aşama ve sonrasında ise 200 dk kazanırsınız. Böylece heryöne 200 dk'dan başlayan tarifeniz 6. aşamada her yöne 400 dk'ya kadar ulaşır. 6. aşamadan sonra tarifeniz düzenli olarak yenilendikçe hediye ek 200 dk kazanmaya devam edersiniz.

•Hediye dakikalar yurt içi her yöne ve 30 gün boyunca geçerlidir.

•Hediye içerikler hesabınıza tarife kapsamındaki içeriklerle eş zamanlı olarak yüklenir. 30 günün sonunda harcanmamış olan içerikler silinir, bir sonraki aya devretmez. Transfer edilemez.

•Tarife içeriğinizin artarak yüklenmesi için aranan düzenli ödeme koşulu, bir önceki tarife döneminizin bitişi itibariyle 5 gün içerisinde tarife ücretinizin tahsil edilebilmesidir. Tarifenizi bu 5 günlük süreden sonra yenilemeniz durumunda, tarifenizin yalnızca 1. aşamasındaki standard içeriğinden faydalanırsınız. Tarifeniz bir sonraki ay yine zamanında yenilenirse 2. aşamaya geçersiniz.

•Vodafone kampanya  ve tarife şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü durumda BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

•31 Aralık 2015 tarihine kadar abone alımına açıktır.

 

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 60 kr/dk olarak güncellenmiştir.