Online Cep Merkezi > Tarifeler > Duran Yıllık Abonelik Kampanyası

Duran Yıllık Abonelik Kampanyası

Tarifeleri göster

12

Ay ,

Ayda

25 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Duran Tarifeler ile paket limitine ulaştığınızda faturanız kendiliğinden durur. Siz istemedikçe paket tutarını asla aşmazsınız!

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Aylık sabit ücret: 25 TL

Teklif içeriği: Her Yöne 750 Dakika, 100 MB İnternet

Duran Yillik Abonelik Kampanyasi'na geçmek için "YILLIKDURAN" yazip 7000'e mesaj gönderebilirsiniz.
Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.  
Müsteri Hizmetlerimize Vodafone hatlarinizdan 542 'yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Kampanya kapsamında: Duran tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, tarife üzerinden aylık 4 TL indirim kazanıp, Duran Tarifesi'ne ek 12 ay boyunca her ay yurtiçi her yöne 250 dakika kazanacaklardır.
•Kampanya bireysel müşterilerimiz için geçerli olup, sadece numara taşıma veya yeni hat ile gelen abonelere açıktır.
• Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak,  kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 12 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
• Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
• Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
• Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
• Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
• Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.
• Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
• Kampanya dahilinde verilen konusma hakkı sadece yurtiçinde geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken geçerli değildir.
• Özel servis numaraları ayrıca ücretlendirilir.