Online Cep Merkezi > Tarifeler > Duran Ekstra Yıllık Abonelik Kampanyası

Duran Ekstra Yıllık Abonelik Kampanyası

Tarifeleri göster

12

Ay ,

Ayda

29 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

Bu kampanya yeni abone alımına kapatılmıştır. Duran tarifelerdeki diğer avantajlı kampanyalar için lütfen tıklayınız.

Duran Tarifeler ile paket limitine ulaştığınızda faturanız kendiliğinden durur. Siz istemedikçe paket tutarını asla aşmazsınız!

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Aylık sabit ücret: 29 TL

Teklif içeriği: Her Yöne 500 Dakika + 500 SMS + 500 MB

Duran Ekstra Yillik Abonelik Kampanyasi'na geçmek için "YILLIKDURANEKSTRA" yazip 7000'e mesaj gönderebilirsiniz.
Size en yakin Vodafone Cep Merkezi'ne ugrayabilirsiniz.  
Müsteri Hizmetlerimize Vodafone hatlarinizdan 542 'yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulasabilirsiniz.

Kampanya kapsamında: Duran Ekstra tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, tarife üzerinden aylık 6 TL indirim kazanacaklardır.
• Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak,  kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 6 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
• Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
• Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
• Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
• Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
• Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.
• Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
• Özel servis numaraları ayrıca ücretlendirilir.

• 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir. 542 ve 7000 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapılan görüşmeler arama başına 1 dk, dakika hakkı yoksa 43,80 Kr olarak ucretlendirilecektir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar ise sabit hat aramaları kapsamındadır.

•Tarife dahilindeki kullanım paketleri yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarına kullanım yapma, uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma,  Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.

• Kampanya 28.02.2015 tarihine kadar geçerlidir.