Online Cep Merkezi > Tarifeler > Cep Avantaj Sınırsız Kampanyası

Cep Avantaj Sınırsız Kampanyası

Tarifeleri göster

35 TL’ye her yöne 500 dk + Vodafone’lularla sınırsız konuşma -> 12 ay, Ayda 35 TL sabit fiyat garantisiyle

12

Ay ,

Ayda

35 TL

sabit fiyat garantisiyle
 

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2013 itibariyle sona ermiştir. Numara taşıma ile gelen aboneler için kampanyaya son dahil olma tarihi 6 Ocak 2014’tür.

 

Cep Avantaj 500 tarifesine 12 ay taahhüt veren abonelerimiz ayda 35 TL’ye her yöne 500 dk ve Vodafone’lularla sınırsız konuşma hakkına sahip oluyorlar!

Aylık sabit ücret: 35 TL, “Her yöne 500 dk ve Vodafone’lularla sınırsız konuşma

Kampanyaya katılım için Vodafone Cep Merkezlerinde taahütname imzalanmalıdır. Ayrıca, SMS kanalı ile de kampanyaya katılım sağlanabilir. SMS ile geçiş için:

Cep Avantaj 500 tarifesindeki aboneler CEPSINIRSIZ yazıp 7000’e gönderebilir.

Kampanya kapsamında: Cep Avantaj 500 tarifesindeki aboneler,  aylık 5 TL ek ödemeleri ve 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, Cep Avantaj 500 Tarifesi'ne ek 12 ay boyunca her ay Vodafone’lularla yurtiçinde geçerli sınırsız görüşme hakkına sahip olacaklardır.

• Kampanya sadece aşağıda belirtilen kriterleri sağlayan aboneler için geçerlidir:

  - Kampanya katılım tarihinden itibaren son 30 gün içerisinde Vodafone'a numara taşıma yöntemi ya da yeni hat aktivasyonu ile gelmiş aboneler

- Kampanya katılım tarihinden en az 30 gün önce Vodafone’un faturasız tarifelerini kullanmaya başlamış olan ve son 30 gün içerisinde faturalıya geçen aboneler.

• Kampanya 31.12.2013 tarihine kadar yapılan başvurular için geçerlidir.

• Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak,  kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 15 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.

• Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.

• Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.

• Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

• Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

• Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.

• Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.

• Kampanya dahilinde verilen konuşma hakkı sadece yurtiçinde Vodafone operatöründeki aboneler ile yapılan görüşmelerde geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken geçerli değildir.

• Özel servis numaraları ayrıca ücretlendirilir.

• Kampanya dahilinde verilen konuşma hakkı Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan çağılar için geçerli değildir.

• Kampanya dahilinde verilen ek konuşma hakkı yurtiçi ses görüşmelerini kapsayıp yalnızca Vodafone abonelerini aramak için kullanılabilir. Yurtiçindeki diğer GSM operatörlerini, ev/iş numaralarını, katma değerli servisleri aramak ve uluslararası aramalar yapmak için kullanılamaz.

• Kampanya dahilinde verilen SMS hakkı Kıbrıs’a doğru Türkiye’den gönderilen SMS’ler için geçerli değildir.

• Kampanya ile sunulan dakikalar telekonferans görüşmelerinde kullanılamaz.

• Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir. 

• Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.