Online Cep Merkezi > Cihazlar > Samsung Galaxy S4 Zoom

Samsung Galaxy S4 Zoom

 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom
 • Samsung Galaxy S4 Zoom

Bu Kampanya sona ermiştir, yeni kampanya için tıklayınız!


Hayatı Paylaş, On Kat Yakınlaş


• Kamera: 16 MP

• İşletim Sistemi: Android Jelly Bean

• İşlemci: 1.5 GHz Çift Çekirdekli İşlemci

• Ekran Boyutu: 4.3 inç qHD Amoled Ekran 

Samsung Galaxy S4 Zoom Vodafone Red tarifelerine ek ayda 15 TL'den başlayan ek ödemeler ile Vodafone Red farkıyla sizi bekliyor.

Galaxy S4 Zoom’a Vodafone Red tarifeleriyle sahip olun, Vodafone Red dünyasının hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve fırsatlarından faydalanın.

Vodafone Red dünyası için tıklayınız

Tavsiye edilen peşin fiyatı* 1.299 TL ile Vodafone Cep Merkezleri'nde sizi bekliyor.

*Fiyatlar, cihazların tavsiye edilen peşin fiyatlarını göstermekte olup, güncel satış fiyatları Vodafone Cep Merkezileri tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

 

Galaxy S4 Zoom ile uçuşu yakalayın!

7-14 Ağustos 2013 tarihleri arasında kampanyalı veya kampanyasız Galaxy S4 Zoom satın alan herkese Avrupa’ya çekilişsiz kurasız uçak bileti hediye!
Üstelik Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma, ve Atina şehirlerinden istediğine tek kişilik olmak şartıyla gidiş-dönüş !!

Not: Avrupa’ya uçak bileti kampanyasındaki sorun ve yükümlülükler Samsung’a aittir.

Kampanya Koşulları için tıklayınız.

 

Arama sırasında Fotoğraf Paylaşımı ile bir çekim yapın ve telefonda konuşurken, mesajla birlikte bir arkadaşınıza gönderin! Zoom halka kontrolü, kamera uygulamasını anında açmanızı ve fotoğraf fonksiyonlarını kontrol etmenizi sağlar. Galaxy S4 zoom, kamerası bulunan akıllı bir telefon değildir. Kısmen gelişmiş bir kamera ve kısmen de Android ile güçlendirilmiş akıllı bir telefon olarak Galaxy S4 zoom, dünyanızla her zaman bağlantıda olan bir cihazdır.

 

Hızlı Başlatma ve Kısayol, birden fazla kamera moduna anında erişmenizi sağlar. Galaxy S4 zoom’un ön tarafta bulunan zoom halkanın hızlıca döndürülmesi ve ardından ekrana hızlıca dokunulması, aşağıdaki farklı kamera modlarını çevirmenizi sağlar: Otomatik, Galeri, Akıllı Mod, Elle Ayar, Program ve yeni Modumla daha fazlası.

 

Optik Zoom Kontrolü, düzgün, kullanımı kolay dijital kontrollerle birlikte geleneksel tuşların ve düğmelerin yerine geçmektedir. Profesyonel kalitedeki doğruluk ve benzersiz kullanım kolaylığı, sadece zoom halkasının hızlı bir dönüşü kadar uzaklıktadır, ayrıca geniş açılı çekimler yapmayı ve zorlu odaklama efektleri oluşturmayı sağlar.

 

10x Optik Zoom ile uzaktan bile daha net, harika ve düzgün görüntüleri yakalamanızı sağlar. Galaxy S4 Zoom’un profesyonel kalitedeki optik ve mükemmel zoom halkası ayarı sayesinde, ağır fotoğraf makinesi donanımını yanınızda taşımaya gerek kalmadan, göz alıcı yakın çekimler de yapabilirsiniz.

 

16 M BSI CMOS Sensör düzgün pozlama için daha az aydınlatmaya ve geleneksel sensörlere göre daha hızlı odağa gereksinim duyar. En az aydınlatma koşullarına sahip anlarınızda bile, fotoğraflarınız her şeyi yakalayacaktır.

 

OIS (Optik Görüntü Sabitleme) sistemi, tamamen sabit olmasanız bile, daha net odaklı görüntüler sunar. Doğru koşulları dert etmeden hiçbir çekimi kaçırmayın. Zoom yaparken veya hareket halindeyken bile daha az aydınlatma koşullarında güvenle çekim yapın ve keskin ve net sonuç veren fotoğraflar ve videolar oluşturun.

 

Akıllı Mod Önerisi aydınlatma koşullarını, manzarayı ve nesneleri tanır ve en iyi Akıllı Modu anında önerir. Ayrıca, görüntülerinize benzersiz dokunuşlarla katkıda bulunması için, önerilen 20'den fazla en iyi Akıllı Moddan birini seçebilirsiniz.

 

Akıllı Mod farklı türdeki özel modlara erişim yapmanızı sağlar. Hareketli nesnelerin çekimlerini tek bir birleştirilmiş dosya içinde toplamak için Drama Çekimi'ni ya da hızlı hareketleri anında yakalamak için Hareket Dondurma'yı kullanın. 

 

Kampanya Koşulları:

1) Bu koşullar öncül nitelikte olup, detaylı bilgi ve koşullar www.avrupayazumla.com adresinde yer almaktadır

2) Uçak biletine ait tüm vergiler katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

3) Ürün alındıktan sonra web sitesindeki formun tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekir.

4) Ürün faturası kopyasının ve kampanya formunun aslının, fatura tarihinden itibaren ürünün 30 günlük geri iade süresinden sonra ve buna takiben 30 gün içinde kampanyayı düzenleyen BA Life Marketing’in, Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. Bilgir Han No 5/5, Beyoğlu,  İstanbul adresine ulaşacak şekilde postalanması/kargolanması gerekmektedir.

5) Ürünün fatura tarihinden itibaren 30 gün geçmeden gönderilecek başvurular dikkate alınmayacaktır. İşbu 30 günün ardından, 30 gün içinde BA Life Marketing’e ulaştırılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

6) Katılımcıların talep edebilecekleri en erken uçuş tarihi, form ve faturanın postalama tarihinden 6 hafta sonrası içindir. Son uçuş tarihi 10.08.2014'tür.

7) Katılımcılar 3 varış noktası ve 3 alternatif gidiş-dönüş tarihi tercih etme durumunda olup, işbu varış noktalarındaki müsaitlik durumuna göre biletleme yapılacaktır.

8) Katılımcıların tercihleri web-sitesinde yer alan koşullara tabi olarak değerlendirilecek ve biletleme yapılacaktır.

9) Katılımcıların, düzenleyici firmanın kuralları başta olmak üzere, pasaport vize vb her türlü yasal yükümlülükleri yerine getirmek kendi sorumluluklarındadır.

10) Kampanya kuponu  31.12.2013’e kadar geçerlidir.

Not: Avrupa’ya uçak bileti kampanyasındaki sorun ve yükümlülükler Samsung’a aittir.


Samsung Galaxy S4 Zoom

Üretici :

Kutunun İçindekiler

 • Kulaklık
 • Kullanım Kılavuzu
 • Cihaz & Batarya
 • Garanti Belgesi
 • Şarj Cihazı

Genel Özellikler

İşlemci

 • Çift Çekirdekli İşlemci 1.5 Ghz işlemci

İşletim Sistemi

 • Android Jelly Bean İşletim Sistemi

Görüntü & Boyut

Çözünürlük

 • 540 x 960 qHD

Boyutları

 • 125.5 x 63.5 x 15.4 mm

Ekran boyutu

 • 4,3 inç qHD AMOLED Dokunmatik Ekran

Hafıza & Pil

Dahili/Harici hafıza

 • 1,5 GB Ram 8 GB Dahili Hafıza, 64 GB’a kadar SD kart desteği

Pil türü

 • 2330 mAh batarya

Kamera & Video

Arka Kamera

 • 16 MP Ana Kamera 1,9 MP Ön Kamera

Ön Kamera

 • 1,9 MP Ön Kamera

Optik Zoom

 • 10X Optik Zoom

HDR

Bağlantı

Wifi

 • 802.11a/b/g/n 2,4 + 5 GHz

NFC

Multimedya

S Travel

Diğer

S Health

Google Play Market

Samsung Galaxy S4 Zoom için faturalı tarife seçenekleri

Best selling Pay monthly plans for Samsung Galaxy S4 Zoom
Ödeyeceğiniz
Alacağınız
Tarife/ Paket Ücreti
Ek Ücret
Aylık Ücret
Her Yöne Konuşma
Her Yöne SMS
İnternet
Kontrat
 
70 TL 40 TL 110 TL
Red Small
1000
Dakika
Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, özel müşteri temsilcisi, yurtdışı avantajlarıyla Vodafone Red’de her şey baştan bir arada!
1000
SMS
3072 3
GB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.
35 TL 50 TL 85 TL
Genç Avantaj Ekstra
500
Dakika
5000
SMS
500 500
MB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.
150 TL 25 TL 175 TL
Red Elite..
8000
Dakika
Vodafonelularla ve Sabit hatlarla sınırsızca konuşmadan, %30 Aile İndirimine; Özel Müşteri temsilcisinden,Yurtdışı avantajlarına Yeni Vodafone Red’de her şey baştan bir arada!
4000
SMS
5120 5
GB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.
150 TL 15 TL 165 TL
Red Elite..
8000
Dakika
Vodafonelularla ve Sabit hatlarla sınırsızca konuşmadan, %30 Aile İndirimine; Özel Müşteri temsilcisinden,Yurtdışı avantajlarına Yeni Vodafone Red’de her şey baştan bir arada!
4000
SMS
5120 5
GB
36
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.
95 TL 30 TL 125 TL
Red
4000
Dakika
Vodafone’lularla ve Sabit hatlarla sınırsızca konuşmadan, %30 Aile İndirimine; Özel Müşteri temsilcisinden,Yurtdışı avantajlarına Yeni Vodafone Red’de her şey baştan bir arada!
2000
SMS
3072 3
GB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

- Aboneler Red Elite üzerine 25 TL, Red üzerine 30 TL, Red Classic üzerine 40 TL, Genç Avantaj Ekstra üzerine 50TL ek ödeme karşılığında Samsung Galaxy S4 Zoom sahibi olabilecektir.

-Son 12 aydır faturalı Vodafone abonesi olan, son 12 aydır "dondurulmuş veya iptal" statüsüne girmemiş olan, son 6 aylık faturaları toplamı en az 150 TL olup son 6 aydır kısıtlandıktan sonraki 5 gün içerisinde faturaları ödemiş olan aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri'nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; abonelerin kendisine ya da aboneyle aynı soyada sahip bir yakınına ait olması gereken kredi kartlarından çekilen bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir. Numara Taşıma ile gelen aboneler ve yeni aktivasyon yapan aboneler kampanyadan yalnızca kredi ile yararlanabilecektir. Yeni aktivasyon  ile gelen abonelerin KK kampanayalardan yararlanabilmeleri için 6 aydır VF abonesi olmaları gerekmektedir.

- Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 650 TL 12 eşit taksitte çekilecektir.

- Kampanya kapsamında Samsung Galaxy S4 Mini’nin Vodafone’a maliyeti 1.299  TL’dir. Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

-İlgili kampanya bireysel aboneler için geçerlidir.

-Kampanya süresi Res Classic, Red ve Red Elite ve Genç Avantaj Extra tarifeleri için 24 ay; Red Elite tarifesi için ise ayrıca 36 aydır.

-Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır, tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.

- İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.

- Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.

- Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.

- Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Ancak abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir:

Genç Avatja extra paketinden Red Clasic, Red veya Red Elite paketine

Red Classic paketinden Red veya Red Elite paketine

Red paketinden Red Elite paketine geçebilir

ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.

-Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.

- Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.

- Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (2 GSM numarası ile) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.

-Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

- Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.

- Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.

-Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.

-Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

- Kampanya sonlanma tarihi 31.12.2013’tür. 

24 Ay Genel Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.
36 Ay Genel Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.


DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz