Online Cep Merkezi > Cihazlar > Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925

 • Nokia Lumia 925
 • Nokia Lumia 925

Bu Kampanya sona ermiştir, yeni kampanya için tıklayınız!


Daha fazlasını isteyenler için


• Kamera: 8.7 MP Arka Kamera

• İşletim Sistemi: Windows Phone 8

• İşlemci: 1.5 GHz Çift Çekirdekli İşlemci

• Ekran boyutu: 4.5 inç HD+ Amoled Ekran


 

Nokia Lumia 925 Vodafone Red tarifelerine ek ayda 19 TL'den başlayan ek ödemeler ile Vodafone Red farkıyla sizi bekliyor.

Nokia Lumia 925’i Vodafone Red tarifeleriyle alın, anında 50 TL hediye çeki kazanın!*

Nokia Lumia 925’e Vodafone Red tarifeleriyle sahip olun, Vodafone Red dünyasının hayatınızı kolaylaştıran hizmet ve fırsatlarından faydalanın.

Vodafone Red dünyası için tıklayınız.

Tavsiye edilen peşin fiyatı* 16 GB için 1.399 TL, 32 GB için 1.549 TL ile Vodafone Cep Merkezleri'nde sizi bekliyor.

*Fiyatlar, cihazların tavsiye edilen peşin fiyatlarını göstermekte olup, güncel satış fiyatları Vodafone Cep Merkezileri tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

4.5" HD+ ClearBlack AMOLED Ekran

Geniş ekranın konforunu keşfedin.


8.7 MP PureView Kamera

 

Düşük ışıklı fotoğraflar hiç bu kadar iyi görünmedi.

Ödüllü PureView teknolojisi, Carl Zeiss optik özellikleri ve altı fiziksel lens. Nokia Lumia 925, gündüz ya da gece koşullarında harika anları yakalamanızı sağlar. Ayrıca mükemmel işçiliğe sahip tasarımı ile gittiğiniz her yerde bakışlar üzerinizde olur.

 

 

 

Nokia Akıllı Kamera Programı 

 

Yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Çekimi planlamak için daha az zaman ayırın. Nokia Akıllı Kamera modu, arka arkaya çok sayıda fotoğraf çekmenizi ve daha sonra geri giderek anlatmak istediğiniz öyküyü seçmenizi sağlıyor.

 

Aksiyonun tamamı tek fotoğrafta.

Aksiyonun gözlerinizle görebildiğinizden daha fazlasını çekin. Nokia Akıllı Kamera'nın Aksiyon Çekimi özelliği, düğmeye sadece bir kez basarak yüksek kaliteli tek görüntüde bir dizi hareketi yakalamanıza olanak tanıyor.

 


 


Çekimi kontrol edin.

Artık çektiğiniz sahnede rasgele görünen insanlar olmayacak. Nokia Akıllı Kamera'daki Hareketli Nesne Kaldırma özelliği, fotoğrafınızın tam istediğiniz gibi görünmesi için istenmeyen ayrıntıları silmenize olanak tanıyor.

 Herkesi gülümsetin.

Bir dizi çekimdeki en beğendiğiniz ifadeleri, mükemmel bir grup fotoğrafında birleştirmenize olanak tanıyan Nokia Akıllı Kamera'nın Yüzleri Değiştir özelliği ile herkesin en iyi şekilde görünmesini sağlayın.

*: Kampanya Esasları:

1.Kampanyaya sadece ACAİP Telefon kampanyası kapsamındaki Nokia Lumia 925 cihazını Red tariflelerinden biriyle  kampanyalı alan Vodafone aboneleri ve numara taşımayla gelip Red tarifelerinden biriyle Nokia Lumia 925 telefon kampanyasına katılan aboneler için geçerlidir. 
2.Kampanya kapsamında abonenin kampanyaya girişinin tamamlanmasının ardından aboneye satış kanalı tarafından 50 TL değerinde bir kod/şifre  sağlanacaktır.
3.Kodlar tek kullanımlıktır.
4.Bir GSM numarası kampanyadan bir kere yararlanbilir.
5.Sağlanan kod/şifre 24 saat içinde kullanılmalıdır, aksi taktirde geçerliliğini kaybeder.
6.Kodların 24 saat içinde kampanyaya katılınan Vodafone Cep Merkezi’nde geçerlidir.  Başka bir Vodafone Cep Merkezi’nde kullanılmasına sistem izin vermeyecektir.
7.Kampanya 1.350 kişiyle sınırlıdır.
8.Kampanya  3 Eylül - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir. 1.350 kişilik kotanın dolması durumunda kampanya 31 Aralık 2013’den önce sona erebilir.

Nokia Lumia 925

Üretici : Nokia

Kutunun İçindekiler

 • Nokia Lumia 925
 • Nokia Kulaklık WH-208
 • Nokia Şarj ve Veri Kablosu CA-190CD
 • Nokia AC-50 MicroUSB Şarj Cihazı
 • Güvenlik Kılavuzu
 • Kullanım klavuzu

Genel Özellikler

İşlemci

 • Qualcomm Snapdragon S4, Çift Çekirdekli İşlemci 1.5 Ghz işlemci

İşletim Sistemi

 • Windows Phone 8 İşletim Sistemi

Görüntü & Boyut

Çözünürlük

 • 280 x 768 HD+

Ağırlık

 • 139 g

Hafıza & Pil

Dahili/Harici hafıza

 • 1 GB Ram 16 GB Dahili Hafıza, 7 GB SkyDrive Bulut Depolama

Pil türü

 • 2000 mAh batarya

Kamera & Video

Ön Kamera

 • 1,2 MP Ön Kamera

Çekim Modları

Bağlantı

Wifi

 • 802.11a/b/g/n 2,4 + 5 GHz

3G

 • GSM 3G / GPRS / EDGE HSPA+

NFC

HERE Maps

Multimedya

Xbox-Live Hub

HERE Drive+

Nokia Lumia 925 için faturalı tarife seçenekleri

Best selling Pay monthly plans for Nokia Lumia 925
Ödeyeceğiniz
Alacağınız
Tarife/ Paket Ücreti
Ek Ücret
Aylık Ücret
Her Yöne Konuşma
Her Yöne SMS
İnternet
Kontrat
 
70 TL 60 TL 130 TL
Red Small
1000
Dakika
Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, özel müşteri temsilcisi, yurtdışı avantajlarıyla Vodafone Red’de her şey baştan bir arada!
1000
SMS
3072 3
GB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.
35 TL 60 TL 95 TL
Genç Avantaj Ekstra
500
Dakika
5000
SMS
500 500
MB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.
150 TL 35 TL 185 TL
Red Elite..
8000
Dakika
Vodafonelularla ve Sabit hatlarla sınırsızca konuşmadan, %30 Aile İndirimine; Özel Müşteri temsilcisinden,Yurtdışı avantajlarına Yeni Vodafone Red’de her şey baştan bir arada!
4000
SMS
5120 5
GB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.
150 TL 19 TL 169 TL
Red Elite..
8000
Dakika
Vodafonelularla ve Sabit hatlarla sınırsızca konuşmadan, %30 Aile İndirimine; Özel Müşteri temsilcisinden,Yurtdışı avantajlarına Yeni Vodafone Red’de her şey baştan bir arada!
4000
SMS
5120 5
GB
36
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.
95 TL 50 TL 145 TL
Red
4000
Dakika
Vodafone’lularla ve Sabit hatlarla sınırsızca konuşmadan, %30 Aile İndirimine; Özel Müşteri temsilcisinden,Yurtdışı avantajlarına Yeni Vodafone Red’de her şey baştan bir arada!
2000
SMS
3072 3
GB
24
Ay
Detaylı Bilgi Abone alımına kapanmıştır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

- Aboneler Red Elite üzerine 35 TL, Red üzerine 50 TL, Red Classic üzerine 60 TL, Genç Avantaj Ekstra üzerine 60TL ek ödeme karşılığında Nokia Lumia 925 16GB veya 32GB sahibi olabilecektir.

-Son 12 aydır faturalı Vodafone abonesi olan, son 12 aydır "dondurulmuş veya iptal" statüsüne girmemiş olan, son 6 aylık faturaları toplamı en az 150 TL olup son 6 aydır kısıtlandıktan sonraki 5 gün içerisinde faturaları ödemiş olan aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri'nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; abonelerin kendisine ya da aboneyle aynı soyada sahip bir yakınına ait olması gereken kredi kartlarından çekilen bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir. Numara Taşıma ile gelen aboneler ve yeni aktivasyon yapan aboneler kampanyadan yalnızca kredi ile yararlanabilecektir. Yeni aktivasyon  ile gelen abonelerin KK kampanayalardan yararlanabilmeleri için 6 aydır VF abonesi olmaları gerekmektedir.

- Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 800 TL 12 eşit taksitte çekilecektir.

- Kampanya kapsamında Nokia Lumia 925’in Vodafone’a maliyeti  16 GB için 1.450 TL, 32GB için 1.549 TL’dir.  Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

-İlgili kampanya bireysel aboneler için geçerlidir.

-Kampanya süresi Res Classic, Red ve Red Elite ve Genç Avantaj Extra tarifeleri için 24 ay; Red Elite tarifesi için ise ayrıca 36 aydır.

-Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır, tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.

- İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.

- Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.

- Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.

- Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Ancak abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir:

Genç Avatja extra paketinden Red Clasic, Red veya Red Elite paketine

Red Classic paketinden Red veya Red Elite paketine

Red paketinden Red Elite paketine geçebilir

ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.

-Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.

- Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.

- Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (2 GSM numarası ile) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.

-Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

- Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.

- Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.

-Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.

-Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

- Kampanya sonlanma tarihi 31.12.2013’tür. 

24 Ay Genel Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.
36 Ay Genel Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.

DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.