Samsung Galaxy S6 Edge

İşlemci: 2.1 GHz Dört Çekirdekli + 1.5 GHz Dört Çekirdekli

Boyutları (mm): 142.1 x 70.1 x 7 mm

İşletim Sistemi: Android™ 5.0 Lollipop

Ram: 3 GB

Renk Seçiniz

Hafıza Seçiniz

Hafıza Seçiniz
81 ile ücretsiz kargo
Tükendi.
18 veya 24 Ay Taksitle Vodafone Avantajlarıyla

24 ay Taksitle +95 / ay 'dan başlayan fiyatlarla

Taksitli Fiyatları Gör

2,299 Peşin Fiyatı

Tükendi.

Titiz Tasarım, Büyüleyici Parlaklık

Cam işçiliğiyle metal sanatından esinlenilerek hazırlanan Samsung Galaxy S6 Edge, cam ile metalin kusursuz uyumunu sunar: Dünyanın ilk çift kenar ekranlı, hoş kıvrımlı, geniş yelpazesiyle baş döndürücü renkler saçan; parlak cam yüzeyiyle nefes kesen tasarımı.

Edge ile Daha Fazla Etkileşim

Samsung Galaxy S6 edge ile iletişiminize renk katın! Sizin için önemli olan 5 kişiye farklı renkler atayın ve bu kişileri aramak, onlara mesaj ya da e-posta göndermek için sadece edge'in ekranındaki ilgili renge dokunun. Bu yenilikçi renk kodlamalı uyarı sistemi sayesinde, telefonunuz ters dururken bile sizi kimin aradığını görebileceksiniz

Daha Gelişmiş Diyafram, Daha Net Fotoğraflar

Samsung Galaxy S6’nın hem ön hem de arkadaki kameraları daha yüksek çözünürlük ve F1.9 diyafram açıklığı sunarak, nerede olursanız olun daha net fotoğraflar çekmenizi sağlar. Ana ekran tuşuna çift tıklayıp doğrudan kamera moduna geçerek artık hiçbir anı kaçırmayın.

Ultra Hızlı Şarj

Samsung Galaxy S6 edge'nın önceki modellerden 1,5 kat daha seri çalışan yıldırım hızındaki şarj özelliği sayesinde artık pilinizi dert etmeyin. Kablosuz şarj özelliğiyle, Cihazınızı uyumlu şarj pedine koyarak kablo kullanmadan, kolayca şarj edebilirsiniz. Şarj zamanı ve süresi bireysel kullanım alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilir. HD veya daha yüksek çözünürlüklü film izlerken pil şarj ömrü 2 saatten az olabilmektedir. Kablosuz şarj pedi dahil değildir. Sadece WPC ve PMA uyumlu kablosuz şarj pedlerinde geçerlidir.

Benzersiz Performans

Önceki modellere göre iki kat artırılmış önyükleme hızı ve uygulamaları süper seri şekilde başlatabilmesi sayesinde Samsung Galaxy S6 Edge, size rakipsiz sonuçlar ve gelişmiş enerji verimliliği sunar. 64 bitlik mimari desteği gerçekten güçlü bir performansı, çoklu görev ve multimedya işlevlerini bir üst düzeye taşımanızı mümkün kılar.